100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото новинок та найкращих ідей інтер’єру


Зміст:

  1. Перепланування ванної кімнати
  2. Проекти ванних кімнат
  3. Ремонт ванної кімнати
  4. Дизайн ванної кімнати
  5. Поєднана ванна кімната
  6. Інтер’єр ванної кімнати
  7. Сучасні ванні кімнати

Ванна кімната в будинку чи квартирі сучасної споруди зразка ХХІ століття має досить велику площу. Зовсім по-іншому справи в житлових будинках і цілих кварталах, спроектованих і побудованих в середині-початку минулого ХХ століття. Дуже часто ванні кімнати в старих повоєнних та радянських забудовах мають всього 4 квадратні метри корисної і такої необхідної кожній людині площі. Тут, як кажуть, виникає конфлікт інтересів: ми маємо великі знання та великі плани з ремонту та дизайну ванної кімнати, але дуже часто не можемо реалізувати свої ремонтно-дизайнерські ідеї через банальну причину нестачі площі.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Перепланування ванної кімнати

Перед тим, як розпочати перепланування або ремонтну роботу у своїй невеликій ванній кімнаті, обов’язково потрібно врахувати розташування водопровідних та каналізаційних труб, сантехніки, вентиляційних каналів.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Прекрасно економлять місце у маленькій ванній: компактна душова кабіна, підвісна раковина, пральна машина з вертикальним завантаженням білизни за умови її розташування у ванній кімнаті.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Обов’язково використовувати, якщо такі є в будові, різні ніші та поглиблення для застосування як полички для аксесуарів або для того, щоб сховати санітарно-технічні комунікації.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Проекти ванних кімнат

Проект ванної кімнати Ви зможете підготувати самостійно, враховуючи основні значущі етапи ремонту, матеріали, інтер’єр і, звичайно ж, свої потреби, уподобання та задуми. А можете довірити проектування маленької, але необхідної в кожному будинку ванної кімнати професіоналам-дизайнерам. У цьому випадку проект буде більш точним, докладним, ергономічним, але більш помітним для вашого гаманця, оскільки платні проектні та дизайнерські послуги.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

У будь-якому випадку, на даному етапі Ви повинні визначитися з тими предметами санітарної та побутової техніки, яку вважаєте за необхідне розмістити у ванній: кабіна, кутова ванна, унітаз, раковина, меблі, аксесуари, а також озвучити свої переваги щодо дизайну та інтер’єру.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Ремонт ванної кімнати

На етапі ремонту основною та дуже важливою справою буде вибір будівельних матеріалів. Популярними рішеннями для маленьких ванних кімнат є: оздоблення стін та підлоги керамічною плиткою, агломератом (штучним каменем), керамогранітом, пластиком, вирівнювання стін та покриття фарбою, стійкою до високої вологості.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Також при проведенні ремонтних робіт обов’язково потрібно врахувати заплановані дизайнерські ідеї та рішення: де і як буде розташована сантехніка, які будуть встановлені меблі та аксесуари, під які кольори та світло підготувати приміщення.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Дизайн ванної кімнати

Дизайнерське рішення для ванної кімнати маленької площі обов’язково має бути виконане повністю у світлих тонах або зі світлими об’ємними акцентами на ділянках темнішого кольору. Це додасть невеликій кімнаті додатковий візуальний об’єм, візуально збільшить і розширить невелике по площі приміщення.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Допоможуть у візуальному розширенні простору маленької ванної дзеркала та дзеркальні елементи, глянсові поверхні. І обов’язково яскраве насичене світло. Це можуть бути точкові світильники, лампи денного світла, підсвічування різних частин кімнати. Висвітлення може включати різні режими роботи.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Поєднана ванна кімната

Ще більш трудомістким стане завдання з обладнання, ремонту та дизайну маленької ванної кімнати, якщо вона поєднана з туалетом. Трудомісткою – значить нездійсненною. Вибираємо саму компактну сантехніку: підвісні унітаз і раковину, «скромну» за габаритами душову кабіну або душ з піддоном і завісою, розміщуємо мінімум негроміздких меблів, наприклад, кілька підвісних поличок, невеликих шаф.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Такі хитрощі дозволять максимально зберегти простору атмосферу і навіть, наприклад, встановити пральну машину в невеликій ванній, але обов’язково з вертикальним завантаженням.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Інтер’єр ванної кімнати

Взагалі, інтер’єр створює неповторне відчуття та особливе сприйняття приміщення зсередини. Саме створення унікального інтер’єру – це останній завершальний етап перетворення ванної кімнати, що розташувалася на невеликій площі площею 4 квадратні метри. І завершити, в деяких випадках доповнити дизайн можна інтер’єрними хитрощами: акцентами та аксесуарами в різних стилях інтер’єру.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Навіть невеликі ванні кімнати можна оформити в найпопулярніших стилях: класичному та неокласичному, сучасному, мінімалістичному, морському, скандинавському, середземноморському, англійському, східному, кантрі, ретро, ​​прованс, арт-деко, екостиль, хай-тек.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Сучасні ванні кімнати

Сьогодні, ванна кімната – це не лише гарний ремонт, а й сучасні технології у ремонтних та дизайнерських рішеннях. Тепла підлога, що користується неймовірним попитом, яка для ванної кімнати просто незамінна. Підвісні сантехнічні вироби, що вирізняються високою ергономічністю.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Сучасні, зокрема, автоматичні вентиляційні системи, що дозволяють атмосфері ванної кімнати не перенасичуватися вологою та сторонніми неприємними запахами.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Різні інноваційні системи освітлення, у тому числі багаторівневі, сенсорні та автоматичні, різноманітні види ламп, світильників та підсвічування.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Великий вибір розсувних та розкладних міжкімнатних дверей, що дозволяють заощаджувати і без того обмежений простір.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Ванна кімната — невід’ємна і необхідна, до того ж багатофункціональна кімната, без якої не буде комфортним і повноцінним жоден комфортабельний будинок або квартира. При дотриманні всіх рекомендацій справжніх спеціалістів з ремонту, досвідчених сантехніків, провідних дизайнерів, Ви обов’язково здійсните задуманий проект із перепланування, ремонту, дизайну та оформлення інтер’єру ванної кімнати зі скромною площею 4 квадратні метри.

100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру 100 фото новинок та найкращих ідей інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *