100 фото новинок та найкращих ідей дизайну
Зміст:
- Спальня у блакитному кольорі
- Сині шпалери в спальні
- Штори в блакитну спальню
- Біло-блакитна спальня
- Сіро-блакитна спальня
- Бежево-блакитна спальня
- Рожево-блакитна спальня
- Синьо-блакитна спальня
Блакитний колір традиційно асоціюється у нас із небом, хмарами, свіжістю, прохолодою, свободою та легкістю. Цей ніжний та глибокий колір відмінно підходить для інтер’єру спальні: він заспокоює, допомагає розслабитися та заснути, підвищує рівень працездатності.
Спальня у блакитному кольорі: популярна стилістика
Блакитний колір має у своєму арсеналі теплі та холодні відтінки, які можуть створювати особливу атмосферу в спальні: насичену та динамічну чи нейтральну та спокійну. Блакитний колір чудово вписується у стильні інтер’єри спальні. Використовуючи теплі та насичені відтінки блакитного, можна оригінально оформити інтер’єр спальні в морському стилі.
Поєднання ніжного блакитного кольору та золотого оздоблення в інтер’єрі дозволить втілити мрію про спальню у східному стилі. Витончений інтер’єр з небесним блакитним відтінком у головній ролі подарує нам стиль бароко. Для затишної та душевної спальні в стилі прованс ідеально підійдуть білий та блакитний кольори в обробці поверхонь, меблів, текстилі.
Сині шпалери в спальні
Асортимент шпалер в блакитних відтінках дозволяє легко підібрати відповідне покриття для стін відповідно до вибраного стилю інтер’єру та особистих уподобань. Також важливим є питання вибору матеріалу шпалер: папір, вініл, флізелін, текстиль. Шпалери блакитного кольору в холодних відтінках підійдуть для спальні, розташованої на сонячній стороні, теплі тони, що відрізняються насиченістю і яскравістю, можуть створити сприятливу і комфортну атмосферу в будь-якій кімнаті.
Поряд з однотонними фактурними шпалерами без малюнка, дуже популярні покриття стін з різними квітковими та рослинними мотивами, складними візерунками та простими орнаментами. Дуже актуальні настінні панно, наприклад, всю кімнату обклеюють однотонними блакитними шпалерами без малюнка, а на ділянці стіни над м’якими меблями мають панно з шпалер з візерунком.
Штори в блакитну спальню
Фасон штор для блакитної спальні підбирається відповідно до вибраного стилю інтер’єру. Для спальні у стилі бароко підійдуть важкі багатошарові штори з великою кількістю прикрас та аксесуарів, а якщо в спальні інтер’єр у стилі лофт – мінімалістичні однотонні штори. Що стосується кольору штор, то зона вікна обов’язково має бути виділена за допомогою світлішого або темнішого відтінків блакитного кольору. Універсальний варіант для кімнати в будь-якому кольорі — це білосніжні фіранки або тюль.
Якщо на стінах однотонні шпалери без малюнка, можна вибрати штори із прикрасами у вигляді орнаментів, візерунків, квітів, рослин. І навпаки, шпалери з принтами чи візерунками ідеально доповнять штори без малюнка. Для спальні дуже важливим є питання створення атмосфери, що сприяє відпочинку. Тому необхідно передбачити жалюзі, римські штори, ролети, за допомогою яких можна дозволити собі комфортно відпочити у будь-який час.
Біло-блакитна спальня
Чистий, повітряний, чарівний інтер’єр спальні у біло-блакитних кольорах нікого не залишить байдужим. Білий колір гармонійно поєднується з теплими та холодними відтінками блакитного кольору. Кожне нове поєднання білого із блакитними відтінками створює абсолютно нову та особливу атмосферу. Наприклад, білий та ніжно-блакитний – класичний спокійний варіант інтер’єру.
Абсолютно інше яскраве та динамічне враження створить поєднання білого та яскраво-блакитного кольору в інтер’єрі спальні. Оригінальним буде інтер’єр з білими поверхнями та яскравими блакитними акцентами у вигляді штор, м’яких меблів, текстилю та різноманітних аксесуарів.
Сіро-блакитна спальня
При виборі такого кольорового рішення для спальні слід визначитися з тим, який результат має вийти: холодний і суворий або теплий і м’який. У першому випадку вибираємо відповідні холодні відтінки, наприклад, димчастий сірий, маренго, мусон у поєднанні зі світло-блакитним, небесним, волошковим.
Якщо кінцевий результат дизайну інтер’єру має випромінювати тепло та світло, то вибираємо теплі відтінки сірого та блакитного. Сіро-блакитна спальня — найкращий варіант для стилів шебі-шик, лофт, вінтаж.
Бежево-блакитна спальня
Таке поєднання в інтер’єрі спальні відрізняється особливою вишуканістю, ніжністю та елегантністю. Бірюзовий, аквамарин, небесний у комбінації в кремовому, вершковому, карамельному створює особливу романтичну, витончену та м’яку атмосферу. Бежево-блакитний інтер’єр відмінно підійде для невеликої спальні: світлі та повітряні відтінки візуально збільшать простір кімнати.
Спальну кімнату у вибраних класичних відтінках буде доречним доповнити яскравими акцентами кольору молодої трави, насиченого жовтого, благородного коралового, малинового та карамельного кольорів. Блакитний та беж успішно використовують у класичному, сучасному, морському стилях та кантрі.
Рожево-блакитна спальня
Спальна кімната з використанням рожевого та блакитного оздоблення, меблів, текстилю – особливий романтичний та неймовірно ніжний інтер’єр для тонких душевних натур. Досить часто таке дизайнерське рішення втілюють у дитячій спальні для дівчинки. Теплі, глибокі відтінки можна розбавити нечисленними акцентами яскравого рожевого кольору. Дуже красиво в інтер’єрі спальні виглядають світло-блакитні шпалери з рожевими квітковими принтами та білими меблями. Гармонійне поєднання ідеально підходить для класичного та неокласичного стилів інтер’єру.
Синьо-блакитна спальня
Близькі відтінки у дизайні інтер’єру завжди виглядають бездоганно, стильно та красиво. Синьо-блакитну гру кольорів у спальній кімнаті фахівці в галузі дизайну рекомендують розбавити білими деталями, такими як обробка стелі, настінне панно, елементи меблів, освітлювальні прилади, штори або тюль. Синьо-блакитний дизайн дитячої спальні ідеально підійде для майбутнього чоловіка.
Спальня – місце для відпочинку, сну та поповнення запасу життєвих сил. Блакитний колір, виходячи із його характеристики, сприяє задоволенню таких життєво необхідних потреб. Тому сміливо можемо рекомендувати спальню у блакитному кольорі як гарне та комфортне місце для повноцінного життя та якісного відпочинку.