100 фото найкращих варіантів дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих варіантів дизайну


Зміст:

  1. Ковані передпокої – характеристика та особливості
  2. Переваги кованих передпокою
  3. Ковані меблі
  4. Вішалки
  5. Ковані гачки
  6. Металева банкетка
  7. Полиці для передпокою з металу
  8. Дивани з кування
  9. Витончені ковані дзеркала

Коли мова заходить про ремонт або оновлення дизайну інтер’єру дуже багато хто віддає перевагу незвичайним і оригінальним ідеям. І подібне рішення дуже виправдовує себе, адже використовуючи правила індивідуального підходу та грамотну розстановку акцентів можна дійсно створити унікальні у своєму роді варіанти оформлення. Одним із подібних прикладів вважається використання кованих елементів, що особливо актуально для облаштування передпокоїв. Що є ковані вітальні і на що слід звернути увагу, при виборі деталей такого інтер’єрного рішення ми розповімо далі.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Ковані передпокої – характеристика та особливості

Використання кованого металу в дизайні – це поєднання естетичності з практичністю та надійністю. Ковані вироби чудово вписуються в будь-який стильовий напрямок, виглядають оригінально та аристократично, оскільки відрізняються за розмірами, конфігурацією та варіаціями виготовлення. Це можуть бути настінні, кутові або підлогові вироби з полицями та поруч гачків незвичайної форми.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Переваги кованих передпокою

Якщо порівнювати металеві вироби в передпокої зі звичайними меблями, то перші мають безліч переваг:

100 фото найкращих варіантів дизайну

Ковані меблі

Крім вишуканого зовнішнього вигляду, ковані меблі дозволяють візуально розширити приміщення передпокою. Відбувається такий ефект завдяки наскрізній конструкції. Таке меблювання завжди характеризується оригінальним дизайном і має безліч варіацій виконання. При цьому дуже важливо віддати перевагу саме тим конструкціям, які підходять до загального стилю інтер’єру, і в цьому випадку слід заздалегідь подбати про вирішення цього питання. Адже запорукою успіху будь-якого інтер’єру є гармонійне поєднання всіх деталей.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Вішалки

Одним із найпоширеніших варіантів використання металевих предметів в облаштуванні передпокою є вішалка. Вона буде дуже ефектно виглядати в інтер’єрі і стане справжньою окрасою кімнати. Ковані вішалки можуть бути підлоговими або настінними. Залежно від методів обробки – з запиленням, пофарбовані або з патиною. На кшталт використовуваних матеріалів – комбіновані чи суцільнометалеві. Що стосується варіацій дизайну вішалок, то їх може бути кілька — відокремлені моделі та вироби з доповненнями, наприклад, вішалки з полицями або дзеркалом.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Ковані гачки

Не менш оригінальною пропозицією можна назвати ковані гачки, які також використовуються для розміщення різних речей, але на відміну від запропонованого вище варіанта займають набагато менше місця. Залежно від якості матеріалу, металеві гачки можуть мати просту конфігурацію або, навпаки, нагадувати на вигляд справжній витвір мистецтва. Кріпляться такі вироби безпосередньо до стіни, вже наявних меблів або спеціально підготовлену дерев’яну основу. Крім того, ковані гачки можна замовити за індивідуальними ескізами.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Металева банкетка

Такий вид меблів, як банкетка, є дуже практичним предметом. Купуючи подібний виріб, ви одночасно отримуєте додатково місце для зберігання взуття, і зручне місце для сидіння. Така конструкція помітно перетворить передпокій і просто необхідна для комфортного вдягання взуття. Кована банкетка може мати класичну конструкцію або конфігурацію дивана, доповнюватись м’якою спинкою, зручними підлокітниками та пуфами. В цьому випадку все залежить від стильового рішення інтер’єру та смакових уподобань замовника.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Полиці для передпокою з металу

Жоден дизайн інтер’єру для передпокою не обходиться без використання полиць, оскільки в цьому приміщенні необхідно розмістити не лише безліч речей, взуття, а й інших предметів. До того ж бувають ситуації, коли ключі, парасолька, рукавички або сумочка просто необхідно кудись швидко визначити. У цьому випадку на допомогу приходять полиці, і в нашому варіанті йдеться саме про ковані вироби. Це можуть бути кутові, підлогові або настінні конструкції, що мають різний дизайн та розміри. Серед актуальних варіацій металеві полиці та вироби, в яких ковані деталі гармонійно поєднуються з дерев’яними чи скляними деталями. Нерідко полиці йдуть у комплекті з вішалкою або банкеткою, але можуть використовуватися, як самостійна деталь інтер’єру.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Дивани з кування

Якщо банкетка має компактні розміри та прийнятна для облаштування невеликих за площею передпокоїв, то кований диван стане чудовим рішенням у разі створення інтер’єру просторого приміщення. Більшість моделей такого виду меблів під сидінням є полиці, які можна використовувати для зберігання взуття. Також оригінально виглядають дивани, поєднані з етажеркою або вішалкою. Диван з металевим каркасом чудово поєднується зі скляними, дерев’яними та керамічними предметами, що дозволяє використовувати його для доповнення багатьох стильових напрямків.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Витончені ковані дзеркала

Не дивлячись на міцність і холодний блиск металу, ковані дзеркала виглядають дуже красиво і доповнюють інтер’єр нотками розкоші. Дзеркала самі по собі вважаються невід’ємним атрибутом дизайну передпокою, а кування робить такі аксесуари більш привабливими та витонченими. Серед найпоширеніших варіантів як підлогові, так і настінні конструкції. Кована рама для дзеркала зазвичай обрамляє дзеркальне полотно по периметру і зберігає його цілісність. Забарвлюються металеві конструкції під золото, срібло, бронзу, мідь, із характерним ефектом «старіння», що підкреслює високий смак господарів передпокою.

100 фото найкращих варіантів дизайну

Поява на ринку високоякісних матеріалів для виготовлення меблів створює певний рівень конкуренції, проте вироби з кованого металу залишаються на піку популярності. Ви не помилитеся і тим більше не розчаруєтеся при виборі металевих конструкцій. І найголовніше, завдяки своїй довговічності подібні аксесуари дозволять вам непогано заощадити.

100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну 100 фото найкращих варіантів дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *