100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих прикладів в інтер’єрі


Зміст:

  1. Тенденції освітлення у 2021 році
  2. Види стельового освітлення 2021
  3. Настінне освітлення 2021
  4. Способи освітлення кухні
  5. Освітлення для вітальні
  6. Варіанти освітлення спальні

Не дивлячись на те, що модні тенденції в одязі, взутті чи аксесуарах змінюються набагато частіше, ніж, наприклад, в інтер’єрі, періодичне впровадження нових ідей у ​​цій сфері все ж таки відбувається. Тому, перед тим, як приступити до капітального ремонту або оновлення зовнішнього оформлення тієї чи іншої кімнати, слід звернути увагу на різні новинки, що стосуються дизайну інтер’єру. Сьогодні ми пропонуємо обговорити основні тенденції освітлення 2021, які дозволять вашому інтер’єру довгий час залишатися модним та стильним. Про те, на що слід звернути увагу, і як правильно підібрати відповідні джерела освітлення для різних за функціональністю приміщень, ми розповімо далі.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Тенденції освітлення у 2021 році

Коли мова заходить про освітлення кімнат, перше, на що ми звертаємо увагу – наявність віконних прорізів і, власне, розташування самого приміщення. Кімнати, які виходять на північний бік, зазвичай потребують додаткових джерел світла не тільки у вечірній або нічний час. Через попадання мінімальної кількості сонячного світла, а також залежно від функціонального призначення іноді в таких кімнатах є необхідність використовувати підсвічування навіть днем.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Кімнати з розташуванням вікон у південному напрямку більше часу купаються в променях сонця, тому в цьому випадку достатньо використовувати штучне освітлення лише у темний час доби.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Ідеї, запропоновані дизайнерами на вибір модних у 2021 році варіантів освітлення прийнятні для будь-якого бюджету та стилістики оформлення. Про тренди освітлення інтер’єру 2021 року детальніше далі.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Екологічність

Як ви знаєте, така тенденція означає, що в 2021 році в моді різні природні матеріали, наприклад, дерево, бамбук, скло або різні тканини. Тому при виборі освітлювальних приладів дизайнери рекомендують звернути увагу на вироби саме такої якості. Крім того, в моді все, що має відсилання до природи, наприклад, торшер з листям, бра з плафоном у вигляді квітки, що розпустилася, або люстра з «гілочок».

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Простота форм

Раціональне використання простору та мінімалізм, що проявили себе у багатьох напрямках, не могли не торкнутися освітлення. Тому простота форм, лаконічність та відсутність зайвих деталей у люстрах чи світильниках цього року на піку популярності. Базові чорний, білий та сірий кольори у дизайні освітлювальних приладів можна назвати безпрограшним варіантом. Якщо ви бажаєте підкреслити близькість до природи, завжди можна віддати перевагу виробам з деталями кольору меду, піску, блакитного неба або хвої.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Люстри у вигляді арт-об’єктів

Подібна пропозиція обов’язково припаде до смаку охочим доповнити інтер’єр тієї чи іншої кімнати незвичайним предметом, що приковує увагу, який візьме на себе роль акценту і перетворить весь інтер’єр. Це чудова можливість відступити від усіх правил та створити неповторну атмосферу. Головне дотриматися балансу між дизайнерським винаходом і стриманістю загального оформлення.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Латунь

Різні деталі та вкраплення з латуні вже давно проявили себе з найкращого боку в сантехніці, вазах, годинниках та інших аксесуарах, тому дизайнери з активністю застосовують подібний сплав у дизайні освітлювальних приладів. Таке доповнення на люстрі або світильнику виглядає набагато цікавіше за будь-який метал і наповнює простір теплом. Крім цього, вироби з латуні — це завжди розкішно і дорого виглядає.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Світильники у вигляді куль

Завдяки своїй популярності ідея використовувати в інтер’єрі освітлювальні прилади у вигляді куль успішно закріпилася у списку трендів для 2021 року. Це дивовижна та цікава пропозиція, з якою зараз прагнуть працювати більшість дизайнерів. Кулі можуть бути виготовлені з прозорих, напівпрозорих або повністю непрозорих матеріалів. Дуже красиво та оригінально виглядають вироби із комбінованих матеріалів або прозорі світильники з лампами круглої форми. Використовуються подібні «кулі» у дизайні бра, люстр та інших видів освітлювальних приладів.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Види стельового освітлення 2021

Класичне стельове освітлення – це люстра посередині кімнати, яка може доповнювати за стилем весь інтер’єр або навпаки, виконувати роль акцентного предмета, до якого буде прикута вся увага. Сучасні люстри можуть мати незвичайну форму, оригінальний дизайн чи кілька рівнів освітлення. Все залежить від смакових уподобань господарів приміщення. Однак з розвитком технологій і загальної уваги до натяжних або підвісних стель у дизайні, крім підвісних люстр, активно використовуються вбудовані точкові світильники або підсвічування.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Точкові світильники чудово підкреслюють деякі деталі і створюють ілюзію світла зі стелі або ефект зоряного неба.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Що стосується підсвічування, то подібне освітлення є світлодіодною стрічкою, яка розташовується по периметру кімнати або висвітлює лише деякі її частини.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Настінне освітлення 2021

Подібний вид освітлення або настінні бра ідеально підходить для створення м’якого та розсіяного світла, що особливо актуально для перехідних кімнат або приміщень, що потребують невимушеної та розслаблюючої атмосфери. Також дуже часто подібні світильники використовуються для цілеспрямованого освітлення деяких ділянок в кімнаті, наприклад, картини, дзеркала, тумбочки або області біля узголів’я ліжка. У ванній стінні світильники також виглядають досить оригінально.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

У списку модних тенденцій бра 2021 вироби з плафонами у вигляді геометричних фігур, канделябрів, бутонів, що не розпустилися, і крапель з деталями з латуні, скла, дерева, паперу або тканини.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Способи освітлення кухні

Кухня — це дуже багатогранна кімната, в якій розташовано багато функціональних зон, які потребують освітлення. Тому для облаштування такого приміщення однієї люстри посередині стелі або над обідньою зоною, як ви розумієте, буде недостатньо. Дуже вдалим рішення в такій ситуації буде використання світлодіодного підсвічування робочої поверхні, особливо якщо йдеться про кутовий гарнітуру.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

У кухні без верхніх шафок, у більш затемнених областях можна використовувати настінні або точкові світильники. Якщо є бажання чи необхідність візуально розширити простір, можна використовувати підсвічування плінтусів або цоколя кухонного гарнітура.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Освітлення для вітальні

Оскільки приміщення вітальні призначене для виконання безлічі функцій, то освітлення в цій кімнаті має бути відповідним. Основне освітлення у вигляді вишуканої люстри, розташованої в центрі стелі, стане прекрасним рішенням для розміреного освітлення всієї площі.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Для цілеспрямованого виділення деяких зон, наприклад, крісла, області телевізора або каміна чудово підійдуть торшери, бра або настільні лампи. Використання точкових світильників на стелі дозволить підкреслити красу деяких фрагментів інтер’єру, наприклад колекції статуеток, картини Пікассо або вишуканої вази.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Варіанти освітлення спальні

Головна особливість інтер’єру спальної кімнати — це створення комфорту та затишку, тому акцент у цьому випадку слід зробити на додаткові джерела освітлення, наприклад, настінні світильники або підсвічування. Якщо ви не бажаєте заповнювати кімнату безліччю приладів, завжди можна придбати люстру з кількома рівнями освітлення. Однак бра біля ліжка залишаються незмінними атрибутами спальні.

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Вибір освітлювальних приладів для інтер’єру тієї чи іншої кімнати – це не так складно, як здається на перший погляд. Головне заздалегідь визначитися з функціональними зонами приміщення та своїми бажаннями. Да буде світло!

100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі 100 фото найкращих прикладів в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *