100 фото найкращих новинок інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих новинок інтер’єру


Зміст:

  1. Дизайн маленької передпокою
  2. Стиль маленької передпокою
  3. Інтер’єр маленької передпокою
  4. Меблі для маленької передпокою
  5. Кутовий маленький передпокій
  6. Маленькі передпокої, що вбудовуються
  7. Шафа-купе в маленький передпокій

Маленька передпокій – явище, що часто зустрічається у нашому житті. Як якісно оформити маленький передпокій, від ремонтних робіт до цілісного, комфортного та ергономічного простору Вашої квартири – це великий секрет для багатьох. Але все таємне колись стає явним. Тому поспішимо відкрити секрети відповідного дизайну та інтер’єру маленької передпокою. Звернемося до порад, рекомендацій та ідей професійних фахівців та досвідчених любителів сучасного та добротного ремонту.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Дизайн маленької передпокою

Для того, щоб вибрати або згенерувати потрібний дизайн приміщення, з якого починається будь-яка квартира, необхідно дотримуватися основних рекомендацій дизайнерів.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Будь-яке приміщення, кімнату невеликих розмірів обов’язково потрібно оформляти у світлих тонах, з використанням дзеркальних та глянсових елементів, яскравого освітлення – візуально розширює простір. Необхідно ретельно вибрати тільки найнеобхідніші та компактні меблі, так би мовити, «мінімізувати навантаження» на невелику територію Вашого житла, а саме передпокою.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Вигідним рішенням стане використання вбудованих шаф та різноманітних поличок для зберігання одягу, взуття, повсякденних речей.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Стиль маленької передпокою

Найкращий варіант для маленької передпокою – це, звичайно, мінімалізм. На території в кілька квадратних метрів дуже складно буде розташувати велику кількість меблів та аксесуарів. Та й чи так це необхідно? Дизайнери кажуть, що мінімалізм – це багато, це достатньо. Все, що потрібно, компактно і красиво. Тому беремо за основу стиль мінімалізм, але завжди можемо розбавити або прикрасити його елементами або аксесуарами інших стилів інтер’єру.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Малюнок сакури на стіні, панель з бамбукових шпалер, поєднання білого, червоного та чорного – все це асоціюватиметься з японським стилем.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Більше деталей із хромованого металу та скла – і ми згадуємо про хай-теку.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Порцелянова або дерев’яна ключниця, поличка для взуття з лози, різьблені дверцята на шафах і поличках — і ось ми вдома, в Росії.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Інтер’єр маленької передпокою

Насамперед, інтер’єр – це справа смаку та вибір не на один день. Перед початком ремонтних робіт та вибору виду та кількості меблів, обов’язково визначтеся зі своїми уподобаннями, але при цьому орієнтуючись на збереження безпосередньо прямих функцій та основного призначення передпокою.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Інтер’єр повинен не тільки подобатися, бути красивим, а й виконувати дуже важливу, якщо не основну функцію зберігання одягу, взуття, повсякденних речей, таких як парасольки, ключі, сумки. Тому обов’язковими атрибутами та незамінними елементами інтер’єру стануть шафи, полички, вішалки у різних варіаціях, місткі тумбочки, зручні стільці, ексклюзивні ключниці.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Меблі для маленької передпокою

Безсумнівно, один із важливих етапів оформлення інтер’єру Вашого маленького передпокою стане вибір меблів. Сьогодні вибір чудових меблів для передпокою, у тому числі і маленьких, досить великий і різноманітний. Дуже актуальним рішенням є виготовлення меблів на замовлення за індивідуальними розмірами, кількістю одиниць меблів, відповідним дизайном фасадів і колірним рішенням.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Також варто звернути увагу на меблеві трансформери та предмети меблів, що поєднують кілька функцій. Наприклад, полиця для взуття із щільною кришкою та м’якою оббивкою дозволить зберігати взуття, а при необхідності може бути використана для того, щоб сісти та зняти взуття.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Кутовий маленький передпокій

Вірним рішенням і вигідним варіантом можуть стати кутові меблі, які, крім виграшного дизайну, відрізняються ще й більшою місткістю. На стику меблів у кутку можна не розміщувати горизонтальні полиці, а вибрати вертикальні з можливістю зберігання верхнього одягу на тремпелі.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Можна також підготувати кутовий простір для зберігання побутових та господарських аксесуарів таких, як пилосос, швабра, невеликий дитячий самокат або набір іграшок для гри на вулиці.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Маленькі передпокої, що вбудовуються

Наступні економічні з точки зору збереження вільного простору – це всі види шаф, поличок, ніш, що вбудовуються. Все частіше при ремонті з використанням обробки гіпсокартоном частину вільного місця використовують під полички та ніші для зберігання невеликих речей та аксесуарів.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Вбудовуються і більші шафи, займаючи невеликі ніші, передбачені при будівництві будинку. Також додатково можна, наприклад, зробити з боку передпокою двері з дзеркалом. У цьому випадку Ви отримаєте вільне місце там, де планували розмістити звичайне дзеркало.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Шафа-купе в маленький передпокій

Шафи-купе – дуже популярні останніми роками. Це великі, місткі, закриті та відкриті полиці для одягу та взуття. Шафи-купе завжди досить високі, а ось глибина може змінюватись. Таким чином, там, де Вам не вистачатиме глибини шафи, Ви можете виграти корисну площу у висоті шафи та різноманітності полиць.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Шафа-купе мають різноманітні фасади та дизайн дверей. Зокрема, для маленького передпокою стане шафа-купе із дзеркальними дверима. Також можна виграти вільний простір завдяки поєднанню відкритих та закритих частин шафи. І як меблі, що вбудовуються, шафи-купе доступні для замовлення за індивідуальними розмірами.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Ще одна незаперечна перевага в тому, що в закриті шафи-купе можна помістити майже всі речі і в передпокої, навіть маленькій, завжди буде порядок і чистота.

100 фото найкращих новинок інтер'єру

Незаперечний той факт, що дизайн та інтер’єр, а також вибір підходящих меблів для маленького передпокою, справа дійсно трудомістка і складна. Але використовуючи всі ідеї, підказки та досвід фахівців, відгуки таких самих власників невеликих передпокоїв, обов’язково можна досягти бажаного результату. І у Вашому просторому, світлому, функціональному, компактному і комфортному, вже не здається такому маленькому передпокої, буде завжди просторо, затишно і тепло на душі.

100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру 100 фото найкращих новинок інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *