100 фото найкращих ідей в інтер'єрі
Спальня

100 фото найкращих ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Різновиди за способом встановлення
  2. З якого матеріалу вибрати тумбу?
  3. Як вибрати тумбу для ванної кімнати?

Процес облаштування ванної кімнати досить трудомісткий, оскільки вимагає вибору великої кількості предметів. І йдеться не тільки про основні, вкрай важливі елементи, такі як ванна, унітаз або раковина. Не менш значущу роль відіграє тумба, яка набагато функціональніша і місткіша за шафки або відкриті полиці. Як зробити правильний вибір? На що варто звернути увагу? Саме про це пропонуємо поговорити просто зараз.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Тумба для ванної кімнати: різновиди за способом встановлення

Будь-який вид меблів має багато категорій. У цьому випадку особливу увагу варто приділити способу встановлення. Від цього залежить не лише візуальне сприйняття ванної кімнати, а й особистий комфорт кожного члена сім’ї.

Тумба підлога

Найбільш поширеним рішенням для ванної кімнати є підлогова тумба. Вона відрізняється особливою стійкістю та надійністю. Завдяки наявності ніжок вона точно витримає будь-яке навантаження. Крім того, її завжди можна переставити на інше місце, за потреби. Однак прибирати підлогу з такими меблями може бути проблематично.100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Підвісна тумба

Даний варіант часто називають консольним. Головна перевага такого рішення – елегантність та стиль. Здебільшого таку тумбу вибирають для сучасної ванної кімнати у стилі мінімалізм. Вона лаконічна, не має складного дизайну і найчастіше виконана у нейтральних відтінках. Процес прибирання з такими меблями не завдає незручностей. Але вагомим недоліком такого рішення є кріплення. Щоб воно було надійним, краще залучити кваліфікованих фахівців для встановлення.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

З якого матеріалу вибрати тумбу у ванну кімнату?

Загальний дизайн меблів відіграє вагому роль, але все ж таки фахівці рекомендують більше уваги звертати на якість матеріалу. Від цього залежить зносостійкість тумби, її вартість та термін служби.

Тумба для ванної із пластику

Одним із найпопулярніших матеріалів для тумби є пластик. Це доступне рішення для кожного, що є його основною перевагою. Крім того, пластикові тумби точно не постраждають від вологи. Серед недоліків варто відзначити недовговічність. Вся справа в тому, що пластик не дуже міцний, тому на ньому залишаються подряпини та інші ушкодження. Згодом тумба виглядатиме непривабливо. Ну і, звичайно, такі конструкції доречні далеко не в кожному інтер’єрі. Тому краще зважити всі переваги та недоліки перед покупкою.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Дерев’яна тумба для ванної кімнати

Останнім часом актуальнішими стали тумби з дерева. Виглядають вони дійсно привабливо, особливо якщо ванна кімната оформлена в скандинавському стилі. Крім того, матеріал екологічний, що відповідає сучасним тенденціям у дизайні інтер’єру. Але все ж таки, такий варіант має досить велику кількість недоліків. Дерево не стійке до впливу вологи, хімічних речовин та перепадів температур. Тому його краще захистити спеціальною плівкою чи покрити лаком. Альтернативним варіантом може бути тумба із водостійкого дерева, такого як тик чи дуб. Але враховуйте, що її вартість буде значно вищою. Бюджетним рішенням може бути тумба з покриттям із натурального шпону. Виглядає вона привабливо, але не варто розраховувати на високий термін служби даної конструкції.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Тумба для ванної з МДФ або ЛДСП

Якщо дерев’яна тумба – дуже дорогий варіант для вас, рекомендуємо придивитися до альтернативних рішень з МДФ чи ЛДСП. Спресовану дерев’яну стружку часто використовують для виготовлення меблів. Безумовно, ці матеріали все також стійкі до впливу води. Але, на відміну від попереднього варіанта, вони мають нижчу ціну, а також дизайн на будь-який смак.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Тумба зі скляними фасадами

Ще одне популярне рішення для ванної кімнати – тумба зі скляними фасадами чи дверцятами. Це рішення виглядає дуже стильно і надає приміщенню особливої ​​елегантності. Тому воно підходить навіть для маленької ванної кімнати. Рекомендуємо вибирати тумбу із загартованим склом, завдяки чому вона матиме тривалий термін служби. Але враховуйте, що на них буде видно сліди від води.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Розкішна тумба з каменю

Найбільш привабливим і по-справжньому розкішним варіантом для ванної кімнати буде тумба з каменю. Вважається, що це найдорожчий і найпрестижніший матеріал. Його особливо цінують за міцність та довговічність, а зовнішній вигляд практично нікого не залишає байдужим. Проте така тумба потребує спеціального догляду. Крім того, натуральний та штучний камінь тріскаються від ударів. Ще одним вагомим недоліком цього матеріалу є його вага. Тому в основному камінь використовують лише для оформлення стільниці.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Як вибрати тумбу для ванної кімнати?

Перш ніж приступати до вибору тумби, рекомендуємо вивчити розміри та планування ванної кімнати. Це допоможе краще зрозуміти, який варіант потрібний. Тим більше, що зараз виробники пропонують досить широкий асортимент, серед якого точно вийде знайти відповідне рішення.

Наступний етап – вибір місця встановлення. Від цього залежить форма тумби. Прямокутний варіант підходить для будь-якої ванної кімнати. Він комфортний, має велику кількість відсіків та поличок. За бажання можна додати оригінальне оформлення на фасадах. Для маленької ванної кімнати більше підійде кутова модель. Звичайно, не варто розраховувати на велику місткість. Але такий варіант виглядає не менш привабливим. Немаловажний у процесі вибору та загальний дизайн ванної кімнати. Адже меблі повинні виглядати в них гармонійно. Універсальним варіантом буде тумба нейтрального відтінку. Ну і, звичайно, визначте бюджет на покупку.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Тумба у ванній кімнаті стала невід’ємною частиною інтер’єру. Вона робить його завершеним та має функціональне призначення. В основному її використовують для зберігання особистих речей та предметів гігієни. Тому ретельно зважте всі нюанси, перш ніж придбати відповідну модель.100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *