100 фото найкращих ідей в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Особливості вибору
  2. Короткі штори на кухню
  3. Довгі фіранки в інтер’єрі кухні
  4. Дизайн штор на кухню у вигляді арки
  5. Рулонні штори
  6. Римські штори
  7. Жалюзі в облаштуванні кухні
  8. Штори на кухню замість дверей

Не для кого не є секретом, що на кухні ми проводимо більшу частину свого життя і саме це приміщення здебільшого асоціюється у нас з такими поняттями, як тепло та затишок. Тут ми займаємося приготуванням кулінарних шедеврів, снідаємо, обідаємо та вечеряємо у родинному колі, влаштовуємо чаювання та спілкуємося з друзями. Тому кожну господарку хвилює питання створення на кухні максимально затишної та комфортної атмосфери. При цьому важливо враховувати кожну деталь, починаючи з обробки стін та підбору меблів, закінчуючи декоративними доповненнями та текстилем.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Сьогодні ми пропонуємо обговорити вибір штор на кухню, оскільки саме облаштування віконних отворів дозволяє зробити атмосферу приміщення по-справжньому домашньою. Які види штор сьогодні використовуються для створення затишного та одночасно модного кухонного інтер’єру, і на що слід звертати увагу при їх виборі, ви дізнаєтесь у нашій статті.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Фіранки на кухню – особливості вибору

Для будь-якої деталі інтер’єру характерним є виконання тих чи інших функцій, тому при виборі штор на кухні слід заздалегідь визначитися з їх призначенням. Якщо ви волієте використовувати фіранки на вікнах виключно як декоративні прикраси, то в цьому випадку буде достатньо звертати увагу на їх візуальні характеристики, наприклад, колір і дизайн.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Якщо штори вибираються з погляду практичності, а їх обов’язки входить, наприклад, захист приміщення від потрапляння зайвої кількості яскравого сонячного світла, то вибору моделі фіранок слід підійти з усією відповідальністю.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Крім того, правильно підібрані штори здатні прикрасити, перетворити та скоригувати будь-яке приміщення.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Короткі штори на кухню

Найкращим варіантом для облаштування кухні є короткі штори, які не тільки мають різноманітний дизайн, але й відрізняються практичністю. Вони безпечні у випадках близького сусідства віконного отвору з плитою або духовкою і є єдиним можливим варіантом фіранок в інтер’єрах, коли обідня або робоча зона розташовується безпосередньо біля вікна.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Укорочені варіанти штор для кухні можуть бути легкими і напівпрозорими або навпаки, темними і такими, що не пропускають сонячне світло.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Довгі фіранки в інтер’єрі кухні

Незважаючи на всі позитивні риси попереднього прикладу, іноді в інтер’єрі кухні можуть бути використані фіранки довжиною в підлогу. Таке рішення є актуальним у випадку, якщо кухня поєднана з вітальнею або їдальнею, а також, коли у господарів приміщення виникло бажання приховати за гарними портьєрами або тюлем балконні двері.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Не менш прийнятне таке дизайнерське рішення при необхідності візуального підняття стель і у випадках, якщо в приміщенні кухні встановлені великі панорамні вікна, які не тільки відкривають очам домочадців все, що відбувається на вулиці, але й дозволяють перехожим побачити всі дії, що відбуваються у вашій кухні. До того ж, це просто красиво!

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Дизайн штор на кухню у вигляді арки

Штори-арки для кухні є виробами середньої довжини з приспущеними краями дугоподібної форми, які мають оригінальний вигляд і виглядають дуже привабливо. Вони чудово підходять для облаштування невеликих кухонь, оскільки дозволяють сонячному світлу проникати у приміщення та одночасно не закривають батарею. Однак за бажання штори у вигляді арки можуть використовуватися в дуеті з подовженим тюлем, утворюючи модну багатошаровість.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Для пошиття арки використовується льон, сітки чи органза. Вироби можуть декоруватися бахромою, рюшами чи воланами.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Рулонні штори

Незважаючи на те, що рулонні штори іноді помилково називають римськими або відносять до жалюзі, подібні моделі є окремим видом текстилю у вигляді тканого полотна, зі спеціальним фіксатором і механізмом ланцюгового типу. Такі штори кріпляться до стелі або віконної рами, а під час відкривання змотуються в рулон.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Класичні рулонні штори виготовляються із прозорого або напівпрозорого текстилю, кріпляться на віконний отвір чи стіну.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Касетні моделі оснащені спеціальним коробом або тубою, в яких розташовується сама штора після скручування.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Міні-рольштори фіксуються безпосередньо на віконну стулку. Фіранки з цікавою назвою «день-ніч» складаються із двох видів текстилю. Один шар матеріалу у таких моделях прозорий, інший – щільний, що дозволяє господарям регулювати рівень освітлення за бажанням.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Римські штори

Фіранки з такою оригінальною назвою є щільними полотнами, які утворюють рівні горизонтальні складки при підйомі. Такі штори не кататимуться по підлозі, не збирають пил і чудово регулюють рівень денного освітлення.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Класичні римські штори мають вигляд рівного полотна у розпущеному стані. Каскадні моделі навіть у закритому вигляді мають характерні складки та драпірування. Безкаркасні римські штори відрізняються відсутністю шарнірів та обтяжувачів. Такі конструкції чудово підходять для невеликих за площею приміщень і за бажання можуть комбінуватися з іншими видами штор.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Жалюзі в облаштуванні кухні

Крім стандартних фіранок та більш сучасних видів штор для облаштування кухні часто використовуються жалюзі. Такі вироби відрізняються своїми особливостями і можуть похвалитися великою різноманітністю, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-яке стильове рішення інтер’єру. Є жалюзі, регульовані і скріплені між собою, планки або ламелі з металу, пластику, деревини або тканин, які можуть обертатися і змінювати положення від закритого до відкритого, і навпаки.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Подібні вироби випускаються в багатій кольоровій гамі, можуть бути горизонтальними та вертикальними. А також у вигляді пліссе багато фактурних конструкцій, що означає оригінальне комбінування декількох матеріалів в одній моделі і жалюзі з фотозображеннями. Останні в розкритому стані показують господарям дивовижні картини, малюнки і можуть стати родзинкою інтер’єру.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Штори на кухню замість дверей

Модні тенденції, що стосуються кухонного текстилю, постійно оновлюються і іноді дизайнери використовують для оформлення дверей не самі двері, як це заведено в більшості прикладів, а штори. Виглядає така ідея трохи незвично і водночас оригінально. До того ж штори на дверях кухні здатні виконувати кілька важливих функцій:

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Штори для дверного отвору на кухні можуть бути класичними, зі спеціальними тримачами або на магнітах, нитяні, у вигляді пісочного годинника, рулонні або римські. Останні позиції особливо популярні за наявності дверей зі скляними вставками або повністю скляних дверей. Класичні, магнітні та нитяні моделі актуально використовуватиме для дизайну дверних прорізів між кімнатами.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Штори на кухню — це чудова можливість зробити приміщення більш привабливим та затишним. Це як вишенька на торті. Її відсутність загалом не спотворює смакових якостей кулінарного шедевра. Однак її наявність робить зовнішній вигляд виробу ціліснішим.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *