100 фото найкращих ідей в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Бордова спальня інтер’єр
  2. Бордові шпалери у спальні
  3. Бордові штори у спальні
  4. Бордова натяжна стеля у спальні
  5. Спальня біла бордова
  6. Бордово-сіра спальня
  7. Бежево-бордова спальня
  8. Зелено-бордова спальня
  9. Темно-бордова спальня

Вченими давно доведено, що різні кольори та їх відтінки дійсно безпосередньо впливають на настрій і стан душі людини. А в психології є навіть такий метод корекції – кольоротерапія, яка за допомогою впливу на людину різних кольорів покращує її психоемоційний стан. У випадку з класичним і солідним бордо ми теж можемо догодити любителям цього насиченого відтінку, зробивши яскраві акценти у всьому аристократичному інтер’єрі спальні саме у цьому кольорі.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бордова спальня інтер’єр

Для такого насиченого та глибокого кольору в інтер’єрі спальні як бордовий, важливо підібрати вдале поєднання з іншим не менш самодостатнім кольором. Найвдалішими та ефектнішими, але при цьому не кричущими, а вишуканими можна сміливо назвати наступні кольорові дуети: бордо та неяскравий жовтий, бордовий та ніжно-рожевий, зелений та бордовий.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бордові шпалери у спальні

Розкішні бордові шпалери створюють особливу вишукану та розкішну атмосферу. Сьогодні асортимент шпалер досить великий і варіюється за ціною, якістю, матеріалом, виробником. Але всі свої виграшні сторони кольору бордо готові продемонструвати, якщо Ви врахуєте деякі нюанси.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бордові шпалери підійдуть тільки для досить просторої спальної кімнати, а також потрібне гідне освітлення або світла кімната на сонячній стороні. Також можна використовувати рідкі шпалери, які набули заслуженої популярності завдяки своїм незаперечним перевагам: шумоізоляції, еластичності, безшовності, екологічності, легкості застосування.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бордові штори у спальні

Якщо Ви готові до появи у Вашому інтер’єрі спальної кімнати яскравого та функціонального акценту – це означає, що бордові штори – Ваш вибір. Штори цього насиченого кольору на вікні задають настрій усьому дизайну та інтер’єру спальні. Тому потрібно бути обережними при плануванні та оформленні інших елементів інтер’єру та декору, постаратися вибрати відповідне саме для Вас та вашої кімнати поєднання з іншим кольором або кількома кольорами.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Безперечний плюс штор кольору бордо, у тому, що вони дуже погано пропускають сонячні промені та добре захищають від денного світла. За завісою таких штор, у комфортних умовах можна подрімати після стомлюючої нічної робочої зміни або в розпал спекотного літнього дня.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бордова натяжна стеля у спальні

При виборі бордової натяжної стелі для спальної кімнати необхідно обов’язково врахувати деякі особливості та нюанси: цей досить рідкісний та нестандартний колірний варіант стельового покриття потребує особливої ​​уваги. Краще вибрати глянсове покриття, що зорово збільшує простір, яке може трохи поглинути колір бордо. Важливо не перенасичити решту інтер’єру спальні бордовим, краще поєднувати таку стелю зі світлими тонами та яскравими акцентами: елементами декору та аксесуарами. Бордова стеля – основа для багатьох стилів інтер’єру від класики до східного стилю.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Спальня біла з бордовим

Відмінне, гармонійне та приємне поєднання білого та бордового в інтер’єрі спальні обов’язково припаде Вам до смаку. Білий колір досить універсальний, можна легко підібрати, наприклад, білий спальний гарнітур, штори бордового кольору, шпалери з біло-бордовим забарвленням, бордовий плед і пуф. Або біле оздоблення спальної кімнати, білий тюль і бордові меблі, а також незамінні аксесуари та елементи декору у відтінках кольору бордо. Будь-яке поєднання білого та бордового – чудовий та безпрограшний варіант оформлення спальної кімнати.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бордово-сіра спальня

Сірий дуже популярний, багатофункціональний, універсальний, а іноді і нейтральний колір. Саме тому він чудово поєднується практично з будь-яким іншим кольором і відтінком, навіть найяскравішим і насиченим. Поєднання бордового та сірого в дизайні спальні – це особливий шик та елегантність, це чудове поєднання сміливо можна назвати ідеальним, вишуканим, багатим, аристократичним. Прекрасно впишуться у бордово-сірий інтер’єр деталі та аксесуари сріблястого кольору, сучасне багаторівневе освітлення.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бежево-бордова спальня

Таке поєднання сміливо можна назвати найблагороднішим і найстриманішим з усіх поєднань кольорів з бордо, яке підійде врівноваженим і спокійним людям будь-якого віку. Біж та бордо в інтер’єрі можна обіграти у різних стилях: класичному, мінімалізмі, етнічному. Природно і доречно виглядатимуть меблі та покриття на підлозі в бежевому кольорі, а додадуть особливої ​​вишуканості кімнаті щільні бордові штори або глянцева стеля. Тут можете сміливо експериментувати з тим, що із складових інтер’єру «забарвити» у бежевий колір, а що вибрати у бордовому виконанні.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Зелено-бордова спальня

Цікаве та досить незвичайне поєднання таких насичених відтінків, яке неодмінно створить затишну та радісну атмосферу у спальній кімнаті. Ефектним варіантом буде квітковий (бордового кольору) чи рослинний (зеленого кольору) принт чи візерунок в інтер’єрі спальні.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Темно-бордова спальня

Спальня в темно-бордовому кольорі — це, перш за все, неймовірно стильна атмосфера. Недарма поєднання коричневий+бордо, чорний+бордовий часто використовується в таких стилях інтер’єру як кантрі, східний, бароко, класичний, арт-деко. Самобутній та унікальний дизайн спальні у темно-бордових поєднаннях – вибір сміливих, сильних та впевнених у собі людей. При такому незвичайному і насиченому поєднанні краще вдатися до допомоги досвідченого дизайнера-професіонала, щоб не перевантажити інтер’єр, мабуть, найголовнішої кімнати в будь-якому будинку — спальні.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Бордова спальня – дуже красиве та вишукане дизайнерське рішення, яке додасть у Ваше життя трохи спокою, впевненості, стабільності. Нехай відпочинок у Вашій особливій спальній кімнаті буде умиротвореним та наповнюючим силами для активного життя та нових досягнень.

100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі 100 фото найкращих ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *