100 фото найкращих ідей, особливості дизайну
Зміст:
- Переваги
- Оригінальні ідеї
- Вітальня в хрущовці
- Зі їдальні
- З бібліотекою
- З ігровою кімнатою
- У поєднанні з кабінетом
- Кухня-вітальня
Прохідна вітальня — це нестандартне приміщення, яке не так легко обладнати, щоб було комфортно та приємно ним користуватися. Як вчинити? Як влаштувати прохідну вітальню так, щоб вона справді стала кімнатою, в якій подобається бути? Ознайомтеся з декількома ідеями та фото-прикладами.
Інтер’єр прохідної вітальні: чи є у кімнати якісь переваги?
Попри зовнішній вигляд, суміжні кімнати не обов’язково є проблематичними у плані дизайну. Це може бути досить корисна частина квартири. Як випливає з назви, через суміжну вітальню проходять інші кімнати, наприклад, спальня, кухня або ванна кімната. Завдяки цьому ви можете відокремити нічну зону від денної або територію відпочинку від робочої.
Залежно від розташування та функції прохідної вітальні, ви можете отримати:
- більше спокою;
- зручне місце для роботи;
- багато місця для зберігання;
- найкращі умови для прийому гостей, оскільки суміжна кімната є вітальнею;
- підвищена вартість майна, тому що суміжні кімнати можуть надати квартирі більш дизайнерського або навіть престижного вигляду.
Як бачите, у прохідної вітальні може бути багато переваг, тому обов’язково розгляньте їх, перш ніж руйнувати стіни та розширювати кімнату за рахунок «непотрібного» житла, якщо це взагалі можливо. Звичайно, освоїти такий простір нелегко, але нижче ви знайдете кілька порад про те, як облаштувати прохідну вітальню таким чином, щоб отримати з неї найбільшу користь.
Дизайн прохідної вітальні: оригінальне розташування кімнати неправильної форми
Складним завданням є облаштування не лише маленького інтер’єру, а й кімнати неправильної форми, яка на перший погляд здається неможливою для гармонійного дизайну. Проте немає нічого неможливого для любителів скандинавського, класичного чи сучасного способу облаштування простору. Подивіться, як можна влаштувати вітальню та створити дуже функціональне місце для життя на кожен день. Вітальня прохідна, тому що недостатньо увійти до неї з передпокою, вона також веде до кухні та спальні. Така кількість дверей та, крім того, дуже неправильна форма є справжнім випробуванням для власників будинку. Насамперед, щоб не перевантажувати інтер’єр, варто вирішити зробити основним кольором білий. Щоб урізноманітнити такий світлий і дещо необроблений простір, можна використовувати поодинокі темні аксесуари. Квіти у вазі та килимку або пухнастому ковдрі привносять приємну теплу ауру і чудово поєднуються з природністю стилю.
Прохідна вітальня у хрущовці
Якщо ви маєте намір купити житло у хрущовці, то готуйтеся до ремонту суміжної кімнати. У ній можна створити вітальню, відокремивши від інших проходів, тоді ви легко можете розмістити в ній меблі. На жаль, це завжди так. Суміжна вітальня у хрущовці може виглядати як коридор, що означає довгу та вузьку кімнату, іноді без вікна. Однак сучасний дизайн дозволяє навіть з такого простору зробити багатофункціональний центр для всієї родини.
Фото прохідної вітальні зі їдальнею
Якщо суміжна вітальня розташована між кухнею або спальнею, краще організувати в ній міні-їдальню. Навіть в інтер’єрі з кількома дверима підійдуть стіл та стільці, а окреме місце для їжі – чудова можливість провести час разом. Крім того, завдяки їдальні у вітальні ваші гості можуть з комфортом сидіти в кімнаті, а ви будете готувати вечерю та накривати на стіл.
Прохідна вітальня в будинку — ідеальне місце для бібліотеки
Прохідна кімната ідеально підходить для домашньої бібліотеки. Якщо у вас велика колекція книг, то можете заповнити всю стіну вітальні відкритими полицями, а поряд з ними поставити невеликий табурет, який допоможе захоплювати час у світі літератури. У прохідній вітальні є велике вікно? У цьому випадку помістіть біля нього крісло з підставкою для ніг та невеликий стіл, на якому можна поставити книгу. Якщо ви дбаєте про затишну обстановку, декоруйте вітальню каміном та лампами з абажуром.
Прохідна вітальня — ігрова кімната
Як облаштувати прохідну кімнату, якщо у вас двоє, троє та більше дітей? Якщо у дітей спільна спальня і мало вільного місця, то прохідна вітальня буде найбільш доречною для проведення дозвілля. Встановіть у ній книжкову шафу та комод для художнього приладдя. Меблі повинні стояти біля стіни, щоб на підлозі було якнайбільше місця для ігор. Прибирання іграшок не буде стомлюючим, якщо ви використовуєте ящики, кошики, коробки та контейнери. Для старших дітей визначте місце для столу з комп’ютером та стільцем.
Маленька прохідна вітальня чи робочий кабінет
Якщо ви часто працюєте вдома, вам потрібен вільний кут, в який можна поставити комп’ютер та зручне крісло. Невелика вітальня може замінити маленький кабінет. Поставте сюди книжкову шафу та письмовий стіл із полицями, і ви отримаєте особисте робоче місце.
Прохідна кухня-вітальня
Вітальня з кухнею – спірна тема. Є ті, хто каже, що міні-кухня – це вираз сучасності. У той же час, для більшої частини інвесторів цей тип інтер’єрного рішення — не більше, ніж спосіб розробників заощадити гроші, а тим більше в прохідних кімнатах.
Модний дизайн прохідної кухні вітальні
Прохідна вітальня з міні-кухнею часто зустрічається у пропозиціях для квартир-студій. Це рішення, яке ідеально підійде для невеликих ділянок, якщо вам не байдуже до оптичного збільшення простору. Найчастіше бувають ситуації, коли власники однокімнатних квартир вирішують відкрити маленьку кухню для вітальні. В результаті межі між кімнатами вирівнюються, що створює враження простору.
Оскільки міні-кухня зазвичай невелика, тобто є лише стінкою, то не буде зручним рішенням для людей, які люблять кулінарні експерименти. Поєднання з прохідною вітальнею також вимагає, щоб власники містили приміщення в чистоті, не захаращуючи робочі поверхні.
Прохідна вітальня може являти собою практичну зону розваги, відпочинку, приготування та прийому пиши. Варто лише грамотно розпланувати простори з огляду на особисті інтереси.