100 фото найкращих ідей оформлення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей оформлення


Зміст:

  1. Облаштування балкона та лоджії
  2. Види штор для балкона та лоджії
  3. Гарні штори та їх довжина
  4. Колірна гама фіранок
  5. Правила вибору

Балкони і лоджії вже давно перестали бути місцем для зберігання потрібних і непотрібних речей, а сучасні види інтер’єру все частіше включають облаштування таких приміщень за типом житлової кімнати, наприклад, затишної спальні, компактної їдальні, вітальні або робочого кабінету. При цьому, зовсім не важливо, яку роль виконує балкон або лоджія. У будь-якому з варіантів вам знадобляться штори, здатні приховати додаткову кімнату від цікавих очей і значно зменшити потік світла, що надходить з вулиці. Крім цього, штори здатні істотно змінити вигляд приміщення, завершити задуманий образ і створити максимально затишну атмосферу.

100 фото найкращих ідей оформлення

Облаштування балкона та лоджії – особливості приміщень

Перед тим, як приступити до вибору відповідного варіанта штор для балкона або лоджії, ми пропонуємо нашим читачам в першу чергу розібратися з особливостями цих приміщень, адже від цього залежить функціональне призначення кімнати і подальше планування інтер’єру. Балкон є підвісною конструкцією – залізобетонною стіною, що має огородження з трьох сторін, яка виходить за межі фасаду.

100 фото найкращих ідей оформлення

Лоджія в цьому випадку знаходиться на одному рівні з фасадом і є невід’ємною частиною кімнати, з якою межує.

100 фото найкращих ідей оформлення

Балкон, як правило, має невелику площу та надає господарям дещо обмежені можливості щодо створення того чи іншого дизайну. Що стосується лоджії, то подібна конструкція відрізняється великими розмірами і іноді може «перепоясувати» всю квартиру. Тому маючи бажання та фінансові можливості, ви можете перетворити лоджію на затишне та функціональне приміщення.

100 фото найкращих ідей оформлення

Види штор для балкона та лоджії

Штори для балкона і лоджії представлені сьогодні в різних інтерпретаціях, тому підібрати ідеальний варіант, здатний повною мірою підкреслити загальну концепцію інтер’єру буде зовсім нескладно. Тюльові фіранки є найпростішим і найпоширенішим варіантом. Кріпляться такі штори на карниз або гардини та мають безліч варіацій виконання.

100 фото найкращих ідей оформлення

Римські штори стануть ідеальним рішенням для створення затишку на балконі чи лоджії будь-якого розміру. У піднятому стані такі фіранки укладаються в гарні горизонтальні складки, а в опущеному досить щільно прилягають до вікна і займають мало місця.

100 фото найкращих ідей оформлення

Рулонні штори або рольштори, як їх ще називають, відрізняються різним ступенем світлопроникності, чудово захищають від сонячних променів і кардинально змінюють загальну стилістику інтер’єру. У денний час такі штори компактно складаються в спеціальний короб і не перешкоджають проникненню сонячних променів та свіжого повітря. Завдяки компактним розмірам рольштори можна використовувати для облаштування невеликих приміщень та сміливо поєднувати конструкцію з повітряним тюлем або довгими портьєрами.

Не менш оригінальним рішенням можна назвати вертикальні або горизонтальні жалюзі, які можуть бути виконані із пластику, бамбука, дерев’яних панелей або тканини. Такі конструкції не розвиваються на вітрі, досить прості у догляді, мають підвищену стійкість до ультрафіолету та різного виду забруднення.

100 фото найкращих ідей оформлення

Бамбукові фіранки, є якоюсь подобою рулонних штор і є цілісне полотно, що складається з тонких стебел, переплетених між собою за допомогою натуральних ниток. Подібні штори є екологічно чистим продуктом, мають невелику вагу та завдяки пористості матеріалу досить добре пропускають повітря. Виготовляються бамбукові штори у світлих і темних відтінках дерев, чудово поєднуються з іншими видами текстилю, але мають деякі обмеження на вибір розміру.

100 фото найкращих ідей оформлення

Австрійські, французькі або англійські штори поєднуються між собою якоюсь помпезністю, що, на жаль, не підходить для балкона або лоджії з невеликою площею. Для таких виробів характерна наявність дугоподібних складок та фестонів, які власне і надають шторам вишуканого та урочистого вигляду. Підйом тканини та регулювання довжини штор здійснюються за допомогою спеціальних стрічок або шнурків, які розташовані, як правило, на внутрішній стороні. Подібний «палацовий» стиль стане ідеальним рішенням для доповнення інтер’єру із класичними деталями.

100 фото найкращих ідей оформлення

Нитяні види штор по суті – це тонка кисея на карнизі, що має стельове кріплення. Такі штори мають відмінну повітропроникність і в цей же час чудово стримують сонячні промені.

100 фото найкращих ідей оформлення

Японські фіранки виглядають спокійно, лаконічно і є щільно натягнутими полотнами зі спеціальними напрямними, завдяки яким забезпечується захист від сторонніх очей і сонячного світла саме там, де це необхідно.

100 фото найкращих ідей оформлення

Гарні штори для балкона та лоджії – вибираємо довжину

Для того, щоб обрані вами штори не тільки виглядали красиво, але й підходили до загальної стилістики балкона або лоджії, слід вміти правильно підібрати довжину виробу. У цьому випадку дизайнери поділяють подібні пристрої та текстиль на кілька видів. Короткі фіранки стануть ідеальним рішенням для невеликих приміщень. Такі вироби досить успішно справляються зі своїм призначенням – закривають вікна та візуально не скорочують простір.

100 фото найкращих ідей оформлення

Довгі штори можуть плутатися під ногами та провокувати травми, тому їх використанням прийнятно для великих та просторих кімнат.

100 фото найкращих ідей оформлення

Укорочені види штор вважаються універсальним рішенням будь-якої квадратури лоджії або балкона. Вони не торкаються рівня підлоги, не збирають пил та не заважають під час збирання. Стельові види кріплень фіранок трохи піднімають вироби. Настінні, навпаки, опустять усю конструкцію на кілька сантиметрів униз.

100 фото найкращих ідей оформлення

Колірна гама фіранок для балкона та лоджії

Штори на вашому балконі або лоджії можуть мати різні відтінки, бути однотонними і з оригінальним принтом. Білі штори ідеально підходять під будь-яку стилістику, візуально розширюють простір і виглядають легко. Бежеві відтінки в фіранках доповнюють кімнату нотками тепла та затишку. Зелені тони відмінно знімають напругу та заспокоюють. Блакитні фіранки дозволять візуально розширити площу та створити атмосферу невагомості. Різні квіткові візерунки та елементи рослинності освіжають і створюють особливий настрій. Ажурні вензелі підкреслюють помпезність та урочистість. Геометрія завжди виглядає оригінально, свіжо та креативно.

100 фото найкращих ідей оформлення

Штори для балкона чи лоджії – правила вибору

При виборі підходящих штор для лоджії або балкона, розташованих на сонячній, південній стороні будинку, слід віддати перевагу виробам, виконаним з більш щільних матеріалів. Для приміщень, розташованих на північній стороні чудово підійдуть вироби з легких та повітряних тканин. В оформленні невеликого балкона або лоджії прийнято використовувати прості та лаконічні моделі фіранок. При достатній площі можна трохи поекспериментувати з об’ємом та багатошаровістю. І найголовніше – штори не повинні заважати відкриванню стулок та проникненню повітря, коли це необхідно.

100 фото найкращих ідей оформлення

Облаштування затишного та красивого інтер’єру не настільки складна та невиконана місія, як здається на перший погляд. Тим більше що сучасний ринок дизайнерських новинок для облаштування інтер’єру просто вражає асортиментом виробів на будь-який смак.

100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення 100 фото найкращих ідей оформлення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *