100 фото найкращих ідей інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей інтер’єру


Зміст:

  1. Кутова кухня – характеристика та особливості
  2. Переваги та недоліки кутової кухні
  3. Кутовий гарнітур – поради щодо вибору
  4. Диван для кутової кухні
  5. Варіант дизайну кухні з кутовим миттям
  6. Кутова кухня з холодильником
  7. Стилі оформлення кутового приміщення кухні

Незважаючи на те, що у багатьох сучасних жінок не завжди вистачає часу на приготування складних страв, кухня залишається одним з найпопулярніших приміщень будинку або квартири. Навіть, якщо вам не дуже подобається вправлятися у створенні кулінарних шедеврів, такі заходи, як чаювання або обговорення майбутніх планів за чашкою кави не можна уявити без кухні. І в цьому випадку дизайнери пропонують безліч ідей щодо створення комфортної та затишної атмосфери у цьому приміщенні. Одним з подібних рішень можна назвати облаштування кутової кухні, яке при грамотному розміщенні всіх складових дозволяє заощадити простір і виглядає дуже привабливо. Як правильно оформити кутову кухню ви дізнаєтесь далі.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Кутова кухня – характеристика та особливості

Кутове або Г-подібне планування кухонного приміщення на сьогоднішній день вважається одним із найпоширеніших варіантів. Подібне рішення дозволяє не тільки звільнити більше простір за допомогою одного з кутів, але й сприяє поділу кухні на функціональні зони.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

До складу кутової кухні входить центральна та бічні частини, а розташування самого меблевого гарнітура відбувається вздовж двох стін. І в цьому випадку планування слід розпочинати саме від кута, поступово збільшуючи робочу поверхню меблів до потрібної довжини. Тумби для підлоги і навісні шафи в кутових кухнях є основними і обов’язковими предметами меблювання. У списку додаткових елементів є барна стійка, секції для вбудованої техніки, хромовані рейлінги та інші деталі.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Переваги та недоліки кутової кухні

Оскільки у будь-якого виду планування є свої позитивні та негативні сторони, кутова кухня також має свої особливості. До переваг такого виду оформлення можна віднести можливість використання одного з кутів як додатковий простір, внаслідок чого створюється ергономічний робочий трикутник. А також можливість встановити одночасно компактні та місткі меблі, які сприяють поділу приміщення кухні на робочу та обідню зону.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Серед недоліків кутової кухні складність монтажу в приміщеннях з нішами, повітропроводами та нерівними стінами. У цьому випадку меблі виготовляються на замовлення, що спричиняє додаткові витрати.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Кутовий гарнітур – поради щодо вибору

Головною окрасою будь-якої кухні є меблевий гарнітур, а за його зовнішній вигляд відповідає фасадна частина. Тому при виборі відповідного варіанта слід подбати, щоб обрана модель гармонійно поєднувалася з іншими деталями інтер’єру, наприклад, предметами меблів, текстилем, кольором стін або відтінком дверей.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Якщо ж у ваші плани входить представлення кухонного гарнітура як самостійний декоративний елемент, то в цьому випадку колірне рішення фасаду може не збігатися з кольором інших деталей інтер’єру. У такому прикладі підлогові тумби або шафи повинні бути трохи темнішими від верхніх шафок, що дозволить посилити почуття стилю.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

При облаштуванні невеликих приміщень рекомендовано розташовувати підлогові та настінні шафи по обидва боки від кута. Таке рішення дозволяє компактно зібрати в одному місці всі секції та забезпечує максимум місця для зберігання кухонного начиння. У просторих приміщеннях верхні шафки актуально розташувати лише на одній із стін. Другу можна прикрасити красивими картинами, поличками чи обставити шафами-пеналами із вбудованою технікою.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Диван для кутової кухні

Ще одним модним і раціональним рішенням щодо облаштування кухні можна назвати придбання м’яких меблів, а саме невеликого диванчика. І інтер’єр кутового приміщення також не є винятком. Навпаки, подібна пропозиція дозволить виділити обідню зону та зробить кімнату затишнішою. Головне, щоб підібрана конструкція гармонійно підходила до загальної стилістики дизайну. Серед актуальних пропозицій компактний виріб з м’якою спинкою у вигляді банкетки з кількома стільцями або диван з вбудованими ящиками для зберігання речей, що розташовані під сидінням та табуретками.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Варіант дизайну кухні з кутовим миттям

Ідея розташування мийки в кутку кухонного гарнітура вважається дуже вдалим рішенням, адже ви одночасно задієте простір і облаштовуєте робочу зону. При варіанті розміщення мийки безпосередньо по центру кута вам надається можливість повноцінно використовувати всю поверхню стільниць, розташованих праворуч і ліворуч від вологої зони. При цьому для зручності рекомендується встановлювати мийку саме в скошеній шафі для підлоги. Використовувати за призначенням мийку, встановлену на стику двох стільниць незручно.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Кутова кухня з холодильником

У наші дні уявити собі кухню без холодильника просто неможливо, проте коли мова заходить про вибір місця для такого габаритного предмета, слід підходити до цього питання раціонально. Ідеальним варіантом у разі облаштування кутової кухні вважається розміщення холодильника біля віконного отвору або двері, де він виконує функцію завершальної деталі гарнітура. Не менш оригінальним та практичним рішенням буде створення ніші під холодильник з додатковими відсіками для зберігання поверх нього, внаслідок чого набір техніки та меблів буде виглядати як єдине ціле. Якщо кухонний гарнітур передбачає наявність пеналу, його також можна встановити по сусідству з холодильником.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Стилі оформлення кутового приміщення кухні

Дизайн кутової кухні — це безліч ідей оформлення, у списку яких як класичні варіанти дизайну, так і сучасніші пропозиції. Деякі варіанти інтер’єрних рішень ми пропонуємо розглянути детальніше.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Кутова кухня в сучасному стилі

Головною перевагою подібної пропозиції вважається відсутність строгих правил при її створенні, тому сучасний стиль може одночасно поєднувати кілька дизайнерських напрямків. Для такого інтер’єру характерна наявність рівних фасадів меблів з гладкою текстурою та лаконічним дизайном, у яких відкриття дверей відбувається за допомогою одного натискання. Особливою популярністю у сучасному стилі користуються глянсові поверхні, які привабливо виглядають та візуально розширюють простір.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Класичний стиль

У класичному інтер’єрі шафи кухонного гарнітура можуть бути як підвісними, так і підлоговими, а більшість предметів меблювання відрізняються місткістю та оснащені висувним механізмом. Найбільш поширені кольори – білий, молочний чи бежевий. Матеріал виготовлення меблів – натуральне дерево чи МДФ, що імітує фактуру натуральної деревини.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Хай тек

Інтер’єр кутової кухні в стилі ганьби-тік відрізняється мінімалізмом з характерними чіткими лініями і гладкими фасадами, тому вважається найбільш вдалим рішенням для приміщень з невеликою площею. Стильний контраст нейтральних тонів, гармонійне поєднання пластику зі склом, мінімум декору та оригінальне підсвічування дозволяють створити комфортну атмосферу. Меблевий гарнітур рекомендується замовляти за індивідуальними розмірами.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

У стилі модерн

Особливість кухні в такому стилі – це округлі кутові ніші та вигнутість форм. Усі поверхні мають гладку структуру, а фасади гарнітура покриваються лаком чи акрилом. У такій кухні спостерігається переважання скляних та металевих деталей, а предмети меблювання можуть декоруватися бронзовими чи пластиковими елементами.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

В англійському стилі

Для облаштування інтер’єру кухні в подібному стилі має на увазі гармонійне поєднання ґрунтовності, комфорту та розкоші. Деталі, що викликають або «випадають» із загального дизайну, в цьому випадку неприпустимі. Кухонний гарнітур та інші меблі, як правило, виготовляються з дорогих порід дерева. Колірна палітра – стримані та приглушені відтінки. Особливості стилю — велика кількість декору, картатий і рослинний принт.

100 фото найкращих ідей інтер'єру

Створення кутової кухні — це чудова можливість заощадити простір і візуально розширити площу в приміщеннях з невеликою квадратурою. Подібні ідеї завжди виглядають привабливо, характеризуються функціональністю та зручністю.

100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру 100 фото найкращих ідей інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *