100 фото найкращих ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей дизайну


Зміст:

  1. Натяжні стелі
  2. Підвісні стелі
  3. Голий бетон3
  4. Дерев’яні конструкції
  5. Стелі на кухню
  6. Стелі у спальню
  7. Стелі у вітальню

Одним із найважливіших етапів облаштування будинку є створення дизайну стелі. Правильно підібране стельове покриття може не тільки вигідно доповнити та підкреслити інтер’єр, але й допоможе приховати нерівності та недоліки, а також раціонально розмістити освітлювальні прилади.

100 фото найкращих ідей дизайну

Натяжні стелі

Найрізноманітніші натяжні стелі не втрачають своєї популярності, а дизайнери продовжують радувати нас новими та цікавими конструкціями. Серед різноманіття такого виду стельового покриття можна виділити кілька видів. Одними з видів є різьблені стелі, що виконуються з двох і більше натягнутих полотнищ, одне з яких служить фоном для вигідного контрасту.

100 фото найкращих ідей дизайну

Як освітлювальні прилади, для того, щоб підкреслити незвичайні візерунки, використовують підсвічування або світлодіодну стрічку. Також можна виділити натяжні стелі із 3-д ефектом, які чудово впишуться в інтер’єр у сучасному стилі. Головне тут — дотримуватися балансу, а також розбавляти інтер’єр скляними, затемненими і глянсовими поверхнями.

100 фото найкращих ідей дизайну

Стеля, що парить, — це натяжні стелі з прозорою плівкою, яка натягнута на каркас. У звичайному стані такі стелі не виділяються, проте при включенні рівного свічення він починає грати новими фарбами, виглядає сучасно і чарівно. Ну а за допомогою дзеркальних натяжних стель приміщенню можна надати відчуття легкості, свіжості та нескінченності.

100 фото найкращих ідей дизайну

Підвісні стелі

Підвісні стелі — це конструкції, найчастіше виконані з гіпсокартону, які тримаються на металевих або, рідше, на дерев’яних рейках і залишають між собою простір. Такі стелі бувають двох видів: прохідні та непрохідні. Прохідні стелі мають конструкцію з легким доступом у простір усередині конструкції для проведення технічних робіт. Непрохідні стелі мають цілісну конструкцію, тому для доступу до внутрішнього простору стелю доведеться розбирати.

100 фото найкращих ідей дизайну

Підвісні стелі можна встановити при необхідності приховати великі нерівності стелі, утеплити її, приховати комунікації або зробити звукоізоляцію.

100 фото найкращих ідей дизайну

Голий бетон

Бетонна стеля виглядає стильно та грубо. Він чудово впишеться в інтер’єри у стилі індастріал, мінімалізм чи лофт. Найчастіше такі стелі виконуються в строгій монохромній гамі, в білих, сірих або темно-сірих кольорах.

100 фото найкращих ідей дизайну

Мінусами такого стельового покриття є: труднощі при виборі освітлювальних приладів, тому що не багато хто може підійти за стилем, а також те, що така стеля візуально звужує простір і недоречно виглядає в маленьких приміщеннях з низькими стелями. Однак існує і чимало плюсів, головним із яких, безумовно, є його практичність. Він має чудову звукоізоляцію і пожежостійкість, а також відрізняється екологічністю та дешевизною.

100 фото найкращих ідей дизайну

Дерев’яні конструкції

Дерев’яні стелі неймовірно добре виглядають у заміських будиночках та котеджах, підкреслюючи екологічний стиль та тенденцію зв’язку з природою. Дерев’яні конструкції також є універсальними, а такі стелі рясніють своєю різноманітністю. Також вони довговічні та практичні, тому що зберігають свій вигляд багато років після встановлення та постають досить міцною конструкцією. Таке покриття легко підтримувати в чистоті, а витрати на його встановлення будуть меншими, ніж на багато інших видів стельового покриття.

100 фото найкращих ідей дизайну

Стелі на кухню

При плануванні ремонту кухні необхідно враховувати особливий мікроклімат цього приміщення. При неправильному виборі стельового покриття, неякісних матеріалів або обшивки, вам вже дуже скоро доведеться знову переробляти стелю. Розберемо деякі ідеї для оздоблення стелі. Першим способом обробки стелі можна назвати найпростіший і маловитратний — фарбування та побілка. Однак такий спосіб відрізняється своєю непрактичністю, тому не рекомендуємо його застосовувати, якщо ви не готові оновлювати фарбу кожні кілька місяців. Також можна використовувати декоративну штукатурку, що є менш непрактичною, проте вона не завжди може вписатися в інтер’єр.

100 фото найкращих ідей дизайну

При виборі обробки стелі шпалерами або фотошпалерами вибирайте вінілові покриття, що миються, а також клей, стійкий до вологи. Одним із найпрактичніших, хоч і застарілих варіантів, є пластикові панелі, у яких легко можна вибрати потрібний вам розмір, фактуру або тип з’єднання. А також вони стійкі до вологи та легко миються.

100 фото найкращих ідей дизайну

Стелі у спальню

При виборі стелі в спальню варто враховувати площу, конфігурацію кімнати, а також розташування меблів в ній. Ця кімната призначена для відпочинку та спокійного проведення часу, тому всі покриття в кімнаті та їх колірна гамма повинні бути спокійними та лаконічними. Допускається варіант фарбування стелі або стельового розпису, проте, в такому випадку, покриття має бути ідеально рівним і без вад.

100 фото найкращих ідей дизайну

Для того, щоб приховати недоліки, можна використовувати натяжні стелі та навісні стелі, а також незвичайні конструкції. Однак не забудьте дотримуватися врівноваженості, балансу та спокійної статики приміщення.

100 фото найкращих ідей дизайну

Стелі у вітальню

Одні з найпростіших приміщень у будинку або квартирі зазвичай відводять на вітальню. Саме тому стелі можуть бути різними і цікавими. Якщо стелі у вашому приміщенні низькі – радимо зупинитись на класичних варіантах покриття. Наприклад, можна здійснити фарбування стелі з використання плавного градієнта. Стелі, які виконані у венеціанській техніці з використанням штукатурки, виглядають ефектно та добре вписуються у багато стилів, включаючи класичний.

100 фото найкращих ідей дизайну

При високих стелях ви можете використовувати різні види підвісних, комбінованих і натяжних конструкцій, експериментувати з підсвічуванням і освітленням. А надати сучаснішого вигляду приміщенню можуть багаторівневі гіпсокартонні конструкції в комбінації з натяжними полотнами і дзеркальними вставками. А касетні різновиди підкреслять будь-який сучасний стиль.

100 фото найкращих ідей дизайну

У 2021 році ви можете сміливо експериментувати та підбирати найкрасивіші та незвичайні види стельового покриття. Стелі можуть задавати правильний тон приміщенню та підкреслювати його основну стилістику, тому підійдіть до вибору відповідально та виберіть найкращу та стильну ідею оформлення для оздоблення стелі у вашому приміщенні!

100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *