100 фото найкращих ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото найкращих ідей дизайну


Зміст:

  1. Оздоблення дерев’яної передпокою
  2. Шафа в передпокій з дерева
  3. Вішалка в передпокій з дерева
  4. Взуття в передпокій з дерева
  5. Дзеркало у дерев’яній передпокої
  6. Банкетка в дерев’яному передпокої
  7. Ключниця в передпокій з дерева
  8. Дерев’яна передпокій у стилі лофт

На жаль, при проектуванні квартир та будинків передпокою виділяють мало місце та уваги, що є великим недоглядом. Простір переходить до житлових кімнат, залишаючи на передпокій зовсім небагато місця. Тим не менш, саме ця кімната є обличчям будинку та задає правильний настрій під час входу до нього. Говорячи про передпокої, виконані переважно з дерев’яних матеріалів та з використанням дерев’яних текстур, можна відзначити, що вони ніколи не вийдуть з моди, а також є дуже універсальним, практичним та естетичним варіантом.

100 фото найкращих ідей дизайну

Оздоблення дерев’яної передпокою

Оздоблення дерев’яної передпокою може бути різною. Все залежить від типу, кольору та текстури дерев’яних деталей та предметів меблевого гарнітуру в кімнаті. Наприклад, зі світлими кольорами вигідно контрастуватимуть яскраві шпалери: помаранчеві, сині або зелені. Для більш темних відтінків дерева використовуйте, як пом’якшувальну деталь, спокійні білі, бежеві або сірі кольори (також вони підійдуть для дизайну передпокою в класичному стилі).

100 фото найкращих ідей дизайну

Якщо ви зупинили свій вибір на оздобленні стін шпалерами, то вибирайте вінілові, миючі та практичні, оскільки передпокій є технічним приміщенням і настінне покриття може не прослужити достатньо часу.

100 фото найкращих ідей дизайну

Якщо ж ви вирішите вибрати настінне покриття як дерев’яний акцент, то радимо використовувати дерев’яні панелі. Залежно від їхнього розташування можна впливати на візуальне сприйняття приміщення. Припустимо, вертикально розташовані панелі збільшуватимуть висоту кімнати, а горизонтально – розширюватиме простір.

100 фото найкращих ідей дизайну

Шафа в передпокій з дерева

Шафа в передпокої може стояти абсолютно різна. Варто лише орієнтуватися на загальну стилістику приміщення та його розмір. Найбільшою популярністю користуються шафи-купе. Хоча багато хто і стверджує, що вони виходять і моди, все одно можна стилізувати зручні та функціональні шафи-купе, виконавши їх дизайн в останніх модних тенденціях. Вбудуйте цю конструкцію в нішу в стіні — і простір у вашому передпокої збільшиться, а місце буде використано ще раціональніше. Так як такі шафи робляться на замовлення, вам варто заздалегідь визначитися з кількістю поличок та місця для зберігання речей, а також розміром виробу.

100 фото найкращих ідей дизайну

Вішалка в передпокій з дерева

Вішалок для одягу в передпокій існує величезна кількість та різноманітність. Настінні вішалки функціональні, а також займають мало місця. Їх можна розмістити як окремо, так і над обувницею чи місцем для сидіння. Однак єдиним її мінусом є статичність, перемістити її можна хіба що у процесі ремонту. Вішалка для підлоги виглядає стильно і поміщати на себе достатню кількість речей, проте вона досить нестійка і на таку вішалку не можна повісити важке пальто або шубу.

100 фото найкращих ідей дизайну

Взуття в передпокій з дерева

Взуття може бути як відкритим, так і закритим. Виберіть стильну взуття зі світлого дерева або низькі відкриті підставки для взуття з благородного темного дерева – все залежить від стилю приміщення та вашої фантазії. Взуття-слім – зручні та компактні, єдиним їх мінусом є те, що туди неможливо помістити високі чоботи та черевики. Відкрита підставка для взуття, або, в народі, калошниця — постає одним з найпрактичніших варіантів, так як на неї можна помістити будь-яке взуття і виконати його в будь-якому стилі.

100 фото найкращих ідей дизайну

Дзеркало у дерев’яній передпокої

Дзеркало у передпокої – це один із найважливіших її елементів. Дзеркало потрібно для того, щоб швидко оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом із дому або просто подивитися на себе та свій образ. У передпокої радимо розміщувати зручне та велике дзеркало на повний зріст, а для економії місця ви можете замовити шафу-купе із вбудованими дзеркалами. Також існує варіант розміщення дзеркала над комодом або місцем для сидіння, проте воно буде не надто практичним, за рахунок свого невеликого розміру та незручного розташування.

100 фото найкращих ідей дизайну

Банкетка в дерев’яному передпокої

М’яка та стильна банкетка у передпокої стане незамінним предметом меблевого гарнітура, а також доповнить інтер’єр кімнати та стане приємним та комфортним доповненням у приміщенні. Дерев’яні моделі підійдуть до будь-якого інтер’єру, проте найорганічніше вони виглядають у класичному стилі. Таку банкетку легко створити своїми руками, а також вона практична та виглядає досить стильно. Моделі можуть бути зовсім різними зі спинками та без, з м’якими чи твердими сидіннями.

100 фото найкращих ідей дизайну

Ключниця в передпокій з дерева

Ключниці замінюють нам маленькі скриньки або скриньки для зберігання. Це красивий і функціональний предмет, який має велику кількість різноманітних дизайнів, можуть бути виконані з різних матеріалів, а також добре виглядати як в сучасній квартирі, так і в заміському будинку. Ключниці з благородної деревини підкреслять чудовий смак господаря та підійде до класичних творів. Вони можуть бути як мінімалістичними, так і різьбленими, химерними, у вигляді вішалки для одягу.

100 фото найкращих ідей дизайну

Дерев’яна передпокій у стилі лофт

Стиль «лофт» користується популярністю завдяки своєму стилю, деякій грубості та мінімалістичності. Гарне освітлення, велика площа, високі стелі – всі ці якості притаманні даному стилю, більше того, вони з’являються його відмінними рисами та особливостями. Дерев’яні предмети меблевого гарнітура радимо вибирати з гладкими текстурами. Палітра кольорів: чорні, сірі і білі кольори, тому намагайтеся вибирати дерев’яні об’єкти саме в таких кольорах. У випадку, якщо ви не хочете залишати вашу передпокій без уваги і боїтеся зробити її нудною і непоказною — додайте в приміщення яскраві акценти. Повісьте люстру яскравого жовтого кольору або покладіть насичено червоний килимок біля входу в будинок, і тоді ваше приміщення заграє новими фарбами.

100 фото найкращих ідей дизайну

Пам’ятайте, що важливо приділити передпокої належну увагу в процесі ремонту. Радимо також вибрати передпокій в одному стилі з іншими приміщеннями в будинку, адже ця кімната створює перше враження про будинок і налаштовує гостя або домочадця на потрібний лад. А дерев’яний передпокій – це стильно, універсально, практично та екологічно, тому можна сміливо сказати, що деревина – один із найвдаліших виборів для виконання будь-якої кімнати, а особливо передпокою.

100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну 100 фото найкращих ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *