100 фото модних варіантів дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото модних варіантів дизайну


Зміст:

  1. Шпалери для передпокою
  2. Колір шпалер
  3. Комбінування шпалер
  4. Шпалери в сучасному стилі
  5. Рідкі шпалери
  6. Шпалери під цеглу
  7. Інші варіанти оздоблення стін

При виборі шпалер у передпокій і коридор ми часто стикаємося з думкою про те, що одна кімната – продовження іншої, відповідно і шпалери повинні бути однаково не вбиті. Проте це величезна помилка. Передпокій – візитна картка будинку, приміщення, яке зустрічає господарів та гостей, створюючи настрій вже при вході до будинку: саме тому так важливо правильно спроектувати цю кімнату та підібрати настінне покриття.

100 фото модних варіантів дизайну

Шпалери для передпокою

Якщо ви не маєте великого простору, то вам знадобляться поради щодо візуального збільшення простору в приміщенні. Для початку варто згадати про те, що темні відтінки підкреслять невеликий розмір передпокою, тому робимо висновок: потрібно використовувати базові світлі відтінки. Смуги на шпалерах також грають роль.

100 фото модних варіантів дизайну

При виборі такого візерунка на шпалерах важливо знати, що горизонтальні смужки візуально розширюють простір, а вертикальні смужки збільшують висоту стін. А для того, щоб у кімнаті було «легше дихати», не навантажуйте приміщення зайвими предметами меблевого гарнітура та аксесуарами, достатньо додати одну яскраву акцентну деталь.

100 фото модних варіантів дизайну

Колір шпалер

Насамперед слід вибрати колірну гаму настінного покриття, так як безпосередньо його колір впливає на загальний настрій інтер’єру і візуально може перетворити приміщення.

Світлі шпалери

Білі шпалери, на перший погляд, досить непрактичний варіант, але вибір такого кольору допоможе вам створити відчуття чистоти та простору у своїй передпокої, а меблі контрастних кольорів будуть виглядати на їх тлі особливо цікаво.

100 фото модних варіантів дизайну

Світло-сірий колір часто намагаються обійти стороною в інтер’єрі, вважаючи його тьмяним та нудним. Однак при правильному виборі меблевого гарнітура та розведенні сірого кольору акцентними відтінками (наприклад, жовтим, червоним або білим) дизайни інтер’єру в такому кольорі заграють новими фарбами і абсолютно стануть чудовим рішенням для прихильників мінімалізму.

100 фото модних варіантів дизайну

Бежеві шпалери — один з безпрограшних варіантів. Цей колір створить відчуття тепла та затишку в приміщенні та гармоніюватиме з різними природними матеріалами в декорі та меблевому гарнітурі.

100 фото модних варіантів дизайну

Темні шпалери

Темні шпалери більше підійдуть для освітлених просторих приміщень. Так як темні відтінки візуально зменшують простір, з ними варто поводитися акуратно. Чорні шпалери виглядають стильно та розкішно, особливо з правильно підібраними меблями та декором. Вигідно у приміщеннях виглядають також акцентна чорна стіна.

100 фото модних варіантів дизайну

Сині шпалери чудово доповнять дерев’яні предмети в приміщенні, а також привнесуть в інтер’єр свіжість та відчуття чистоти та затишку.

100 фото модних варіантів дизайну

Комбінування шпалер

Зазвичай інтер’єру передпокої не приділяють багато часу, що є величезним недоглядом. Цікавим рішенням, яке обов’язково привнесе в інтер’єр вашого передпокою нові фарби, стане комбінування шпалер. Починаючи від комбінування кольорів і закінчуючи різними фактурами та техніками настінного покриття – будь-які рішення виглядатимуть цікаво та привертатимуть увагу, головне – підійти до цього питання відповідально та з почуттям смаку.

100 фото модних варіантів дизайну

Рідкі, вінілові та флізелінові шпалери можна вигідно поєднувати з натуральними текстурами, такими як дерево, пробка, бамбук та інші. Стосовно колірного рішення можемо порадити використовувати темні відтінки внизу стіни, а світлі розміщувати вище: таким чином передпокій візуально стане просторішим, а стіни здаватимуться вищими.

100 фото модних варіантів дизайну

Шпалери в сучасному стилі

Сучасними тенденціями в цей період вважаються яскраві та незвичайні рішення. Серед популярних тенденцій можемо відзначити: смуги, геометрію, фотошпалери та класику. Як згадувалося раніше, смуги можуть проводити візуальне зменшення чи збільшення простору у приміщенні. Геометрія має на увазі під собою оригінальні шпалери, прикрашені трикутниками, ромбами, квадратами та іншими геометричними фігурами. Такі шпалери можуть бути виконані як у спокійних мінімалістичних, так і яскравих життєрадісних тонах. У моду також повертаються всілякі фотошпалери із зображеннями пейзажів, тварин, природи або просто зображення, яке копіює природні фактури.

100 фото модних варіантів дизайну

Рідкі шпалери

Одним з найкращих і практичних варіантів для оздоблення передпокою – рідкі шпалери. Рідкі шпалери являють собою суміш схожу на декоративну штукатурку на вигляд, проте відрізняється від неї складом. Крім своїх естетичних якостей, цей спосіб настінного покриття досить практичний: його легко можна відремонтувати, намочивши і знявши верхній шар, після чого заповнивши прогалину новою сумішшю, а також можна неодноразово перефарбовувати, що робить таке покриття ідеальним для творчих і непостійних людей, які потребують частих змін .

100 фото модних варіантів дизайну

Шпалери під цеглу

Багато хто вдається до використання шпалер з малюнком цегляної кладки через те, що виконання кладки з натуральної цегли є досить витратним і складним процесом. Шпалери, виконані під цегляну кладку, мають досить великий попит серед споживачів, завдяки тому, що відмінно виглядають практично в будь-якому стилі і привносять в інтер’єр затишок.

100 фото модних варіантів дизайну

Інші варіанти оздоблення стін

Вінілові шпалери

Такі шпалери відрізняються своєю довговічністю, практичністю та вологостійкістю. Вони можуть бути як однотонними та простими, так і з тисненням зверху або простими візерунками. Відрізняються характерним блиском та гладкістю.

100 фото модних варіантів дизайну

Флізелінові шпалери

Це настінне покриття – нетканий матеріал, який отримується з целюлози. Можуть бути одношаровими і двошаровими, їх важко подряпати і вони, так само, як і вінілові, є вологостійкими.

100 фото модних варіантів дизайну

Текстильні шпалери

Чудернацький і розкішний варіант обробки стін, проте такі шпалери вимагають особливого догляду і швидко забруднюються.

100 фото модних варіантів дизайну

Скловолокнисті шпалери

Міцний, з різноманітною фактурою та вологостійкі. Такі шпалери можна використовувати як у будинках, так і квартирах. Вони дуже практичні та стильно виглядають у будь-якому інтер’єрі.

100 фото модних варіантів дизайну

Передпокій – візитна картка вашого будинку. Тому ми радимо відповідально підійти до зовнішнього вигляду цього приміщення, а також особливо добре подумати над вибором стіни в цю кімнату, так як шпалери задають настрій інтер’єру і візуально перетворюють простір.

100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну 100 фото модних варіантів дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *