100 фото модних трендів дизайну інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото модних трендів дизайну інтер’єру


Зміст:

  1. Особливості та характеристика
  2. Різновиди
  3. 3D фотошпалери
  4. Головні тренди 2021
  5. Способи обклеювання стін

Незважаючи на те, що сучасному покупцеві сьогодні запропонований вельми вражаючий вибір матеріалів для обробки стін у вітальні, шпалери залишаються одним із найпопулярніших і доступних варіантів. І сьогодні ми пропонуємо приділити увагу саме фотошпалерам, які, незважаючи на свій довгий «стаж» у світі дизайну, продовжують збільшувати ряди своїх шанувальників і залишаються популярними. Фотошпалери тріумфально повернулися на модний подіум і, на думку дизайнерів, вважаються відмінним рішенням для швидкого перетворення простору в приміщенні вітальні. Про те, які види фотошпалер бувають, як правильно підібрати вироби, ґрунтуючись на специфіці планування та стилі інтер’єру, ми розповімо далі у матеріалі.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Модні фотошпалери для вітальні 2021 – особливості та характеристика

Оскільки будь-який оздоблювальний матеріал має свої особливості та характер, а фотошпалери, як ви розумієте, також не є винятком, ми вирішили розпочати нашу статтю саме з цих моментів. Отже, в наші дні фотошпалери виготовляються на сучасному обладнанні з урахуванням новітніх технологій, що дозволяє досягти максимально точного нанесення малюнка, ефекту реальності зображень та яскравості фарб. Подібні вироби відрізняються багатим вибором тематик, тому їх використання дозволить не тільки змінити кімнату, а й створити потрібний настрій.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Полотна із зображеннями відрізняються габаритами і це дуже зручно для облаштування вітальні з нестандартними розмірами стін та висотою стелі.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Також слід знати, що фотошпалери чудово поєднуються з іншими видами оздоблення та при необхідності легко демонтуються.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Ну і насамкінець варто відзначити, що не всі виробники випускають якісну продукцію, внаслідок чого картинки на стінах вигоряють і стають бляклими. Тому актуальніше зробити вибір на користь виробів, які успішно зарекомендували себе на ринку.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

І найголовніше – це необхідність попередньої підготовки поверхні стін. Навіть найменші на перший погляд вади можуть призвести до нестикування зображень і спотворення всієї картинки.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Різновиди фотошпалер для інтер’єру вітальні

Перше, на що слід звернути увагу при виборі фотошпалер для вітальні, це їх якість, оскільки види матеріалів, що використовуються при виготовленні настінних полотен, впливають на візуальну привабливість зображення.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Паперові фотошпалери

Такий вид шпалер, безсумнівно, поступається за ціною решті прикладів і вважається найбільш бюджетним варіантом. Однак, як показує практика, у цьому випадку разом із низькою ціною кульгає і якість. Максимальний термін експлуатації таких виробів – близько 5 років, оскільки під впливом сонячного світла та незначних ушкоджень, від яких не застраховано жодне приміщення, полотна втрачають свою первісну привабливість.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Вінілові фотошпалери

Вироби такого плану відрізняються більшою міцністю та довговічністю. Вони не бояться вологи та механічних пошкоджень, чудово витримують вплив миючих засобів та чудово приховують дефекти на поверхні стін.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Флізелінові фотошпалери

Такі полотна вільно пропускають повітря і не бояться вологи. Для надання їм первісного вигляду будь-якій господині буде просто протерти обклеєну флізеліновими шпалерами стіну вологою губкою.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Текстурні фотошпалери

З розвитком технологій на ринку з’явилося дуже багато фактурних фотошпалер, використання яких дозволяє за бажання імітувати будь-яку поверхню. Це можуть бути полотна з невеликими шорсткістю «під штукатурку», матові полотна, що складаються з дрібних крупинок, характерних для піску, шпалери, що не відрізняються поверхнею від картин, з вираженими мазками від пензля або виробу, що нагадують структурою лляну поверхню.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

3D фотошпалери для інтер’єру вітальні

Використання 3D полотен в інтер’єрі приміщення для вітальні має на увазі прикрасу всієї кімнати по периметру або лише одній зі стін. Самоклеючі варіанти дозволяють стінам «дихати» і вважаються екологічними. Для їх виготовлення використовується спеціальна целюлоза та нетканий матеріал.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Панорамні 3D шпалери поєднують у собі папір та вініл, приховують вади на стінах та відносяться до категорії довговічних.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Ламінований настінний розпис виготовляється з гладкого паперу з великою вагою, поверхня якого покрита тонким шаром латексу. Подібні вироби є стійкими до вицвітання, а при обклеюванні на поверхню не пропускають клей.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Дизайн фотошпалер для вітальні – головні тренди 2021

Однією з головних переваг сучасних фотошпалер є їх зовнішня привабливість, а різноманітність дизайну дозволяє лише підкреслити цю особливість.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

У списку головних трендів 2021 полотна з об’ємними геометричними фігурами, смужкою та кліткою, а також різноманітні рослинні орнаменти та мікрозйомка з квітами.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Не менш оригінальним варіантом можна назвати незвичайні абстрактні зображення та етнічний орнамент. Виглядають такі пропозиції свіжо, стильно і дуже привабливо.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Любителям класичних варіантів можна звернути увагу на всілякі фрески, зображення з каміном, казкові види замків та інші краєвиди.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Якщо вам до душі сучасніші ідеї, завжди можна віддати перевагу дуже модному варіанту з портретами знаменитостей, власним портретом, зображеннями тварин або видом нічного міста.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Фотошпалери у вітальні – способи обклеювання стін

Вибрати шпалери частка вітальні – це лише половина успіху. Для створення гарного та затишного інтер’єру у вітальні придбані матеріали потрібно вміти грамотно розташувати на стінах. І в цьому випадку без порад фахівців ніяк не обійтись.

Фотошпалери як акцент

Така пропозиція стане ідеальним доповненням інтер’єру із відсутністю виразних деталей. Великі зображення та яскраві фрагменти на полотнах підкреслять вишуканість кімнати та зроблять приміщення більш жвавим.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Створення загального тону

Подібне рішення має на увазі використання фотошпалер на одній зі стін як основний мотив для створення інтер’єру. Іншими словами, шпалери стають відправною точкою при виборі обстановки для вітальні. Саме під них підбирається текстиль, предмети меблювання та інші складові.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Оптична зміна розмірів приміщення

Завдяки майстерно виконаній роботі та якості сучасних фотошпалер, їх використання у дизайні вітальні стане чудовим рішенням для корекції простору. Деякі види шпалер здатні візуально розширювати приміщення, збільшувати висоту стелі або, навпаки, подовжувати кімнату.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Маскування дефектів на стінах

Іноді швидко виправити нерівності на стінах просто неможливо, і в цьому випадку фотошпалери можуть чудово справити з цим завданням. Для цього просто ідеально підходять полотна, що імітують різні фактури. При цьому важливо використовувати вироби з строкатими поєднаннями відтінків.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Поділ приміщення на зони

Ще одним оригінальним способом обклеювання стін у вітальні вважається поділ приміщення за допомогою кольору, фактури та принта виробів на зони. Таке рішення дозволить створити характер кімнати та підкреслить її багатофункціональність.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Нижче ми пропонуємо нашим читачам фотопідбір готових інтер’єрних рішень для вітальні, в яких для обробки стін використовувалися різні види фотошпалер. Такий наочний посібник дозволить найбільш реалістично оцінити переваги використання такого оздоблювального матеріалу.

100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру 100 фото модних трендів дизайну інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *