100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер’єру


Зміст:

  1. Оздоблення стін на кухні – вимоги та особливості
  2. Фарбування стін на кухні
  3. Види шпалер для кухні
  4. Керамічна плитка
  5. Декоративна штукатурка
  6. Декоративна цегла
  7. Дерев’яні стіни

Приміщення кухні – це гордість будь-якої господині. Цей простір використовується для приготування їжі і як сімейна їдальня. Тут можна влаштувати затишні посиденьки з подругою за філіжанкою кави і навіть запросити невелику компанію друзів. Тому кухня має бути красивою, практичною, багатофункціональною, безпечною для здоров’я та бажано довговічною. І в цьому випадку при оформленні дизайну фахівці рекомендують обов’язково приділити увагу декору стін, оскільки подібна деталь інтер’єру здатна перетворити приміщення, розділити його на зони та замаскувати недоліки, якщо вони є. При цьому важливо правильно підібрати оздоблювальні матеріали, адже кухня відноситься до розряду специфічних приміщень з підвищеною вологістю, частими змінами температурного режиму та характерними забрудненнями після приготування їжі. У матеріалі ми розглянемо найпопулярніші матеріали для обробки стін на кухні та запропонуємо увазі читачів фотографії готових інтер’єрних рішень.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Оздоблення стін на кухні – вимоги та особливості

Наскільки б нас не приваблювали зовнішнім виглядом ті чи інші оздоблювальні матеріали, при виборі відповідних ідей для кухні в першу чергу слід враховувати їхню довговічність, оскільки кухня найчастіше піддається вологому прибиранню, а це, як ви розумієте, використання засобів для чищення і механічний вплив. Крім того, обраний вид обробки стін не повинен займатися і виділяти небезпечні для здоров’я речовини при зміні температурного режиму.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Також не слід забувати про необхідність поділу загального простору на функціональні зони – робочу та обідню, що означає вибір інтер’єрного рішення з урахуванням цих факторів. Для поверхонь, які візьмуть на себе основне навантаження, слід підібрати більш міцні матеріали.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

При облицюванні решти стін можна зробити акцент на декорі. До того ж, одночасне поєднання кількох матеріалів дозволить господарям приміщення заощадити та надає чудову можливість проявити фантазію. Про те, які види матеріалів можна використовувати для дизайну кухні, читайте далі.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Фарбування стін на кухні

Цей невибагливий та універсальний спосіб обробки поверхонь стін на кухні сьогодні вважається модним європейським трендом, тому ми починаємо наш гід за оздоблювальними матеріалами саме з такого варіанту.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Використовуючи запропонований матеріал вам необов’язково вдаватися до послуг фахівців, оскільки фарбування не потребує певних умінь. Головне заздалегідь визначитися з відтінками водостійкої емульсії та підготувати поверхню стін, інакше покриття тільки приверне увагу до всіх нерівностей та шорсткості.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Подібний варіант обробки може служити вам десятиліттями та оновлюватись за бажанням господарів приміщення.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Види шпалер для кухні

Не дивлячись на те, що не кожен вид сучасних шпалер підходить для оздоблення кухонного приміщення, дизайнери впевнено продовжують використовувати подібні матеріали для створення інтер’єрних рішень. І в цьому випадку слід віддати перевагу флізеліновим або вініловим виробам.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Головна особливість запропонованих варіантів – вологостійкість. Тому такі шпалери можна піддавати вологому прибиранню. Крім цього вінілові та флізелінові шпалери не вигорають на сонці, що дуже актуально для кухонь з постійним потраплянням сонячного світла, мають дуже вражаючий вибір дизайну і можуть використовуватися як основа під фарбування.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Слід пам’ятати, що флізелінові шпалери чутливі до механічних пошкоджень, а вінілові потребують більшого споживання клею і можуть давати усадку після остаточного висихання. Не менш оригінально та привабливо виглядають у дизайні кухні фотошпалери, які завдяки своєму розмаїттю чудово підходять для виділення акцентної стіни та чудово поєднуються з іншими матеріалами.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Керамічна плитка

Подібну пропозицію можна назвати одним з «покриттів, що не вбиваються», яке чудово підходить і для оформлення кухонного фартуха і для облицювання більш об’ємних площ. Керамічна плитка надана в широкому асортименті, може мати різну форму, забарвлення та розмір, шорстку або глянсову поверхню.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Такий матеріал анітрохи не боїться води, чудово реагує на перепади температур та механічні дії, тому відрізняється довговічністю, що обов’язково слід враховувати під час створення інтер’єру. Іншими словами, вам слід ретельно продумати дизайн, оскільки в стислі терміни демонтувати і замінити набридлу плиточку на нову не вийде.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Декоративна штукатурка

Якщо ви бажаєте отримати неповторний стиль і справжню якість, такий вид облицювання стін як декоративна штукатурка стане ідеальним рішенням. Така пропозиція відноситься до розряду дорогої обробки та вимагає залучення фахівців. Однак результат обов’язково порадує вас і дозволить створити неповторний стиль.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Штукатурка характеризується підвищеною зносостійкістю, має звукоізоляційні властивості і чудово зберігає свій первісний вигляд під впливом високих температур. А єдиний недолік — нестійкість до вологи, фахівці чудово компенсують рахунок покриття штукатурки лаком або водовідштовхувальної фарбою. За допомогою такого матеріалу можна відтворити на стінах імітацію будь-якої поверхні та нанести барельєф.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Декоративна цегла

Багато сучасних стилів інтер’єру не обходяться без таких характерних доповнень, як цегляна кладка, тому в дизайні кухні дуже часто використовується подібний варіант оздоблення. Декоративна цегла виготовляється з гіпсу або каменю і вважається досить міцним і довговічним матеріалом, може мати біле або характерне коричневе забарвлення або використовуватися під фарбування. У такий спосіб можна виділити область навколо дверного або віконного отвору або акцентувати увагу на одній із стін.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Дерев’яні стіни

Варіант обробки поверхні стін за допомогою дерев’яних полотен чи вагонки стане чудовим рішенням для облаштування кухонного приміщення не лише у заміському будинку, а й у міській квартирі. До того ж дерево супроводжує багато стилістичних рішень, які в наші дні користуються великою популярністю, наприклад, кантрі або прованс. При правильній обробці дерев’яна стіна в кухні може зрівнятися по довговічності з каменем або плиткою, тому фахівці рекомендують покривати вагонку захисним шаром лаку або використовувати як основу під фарбування. В результаті таких маніпуляцій поверхню можна сміливо піддавати вологому збиранню.

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Вибір матеріалів для обробки стін на кухні можна назвати одночасно корисним і пізнавальним проведенням часу, оскільки в сучасному різноманітті варіантів облицювання швидко визначитися з вибором буде не просто. Вам доведеться не тільки дізнатися характеристику і особливості варіанта, що вас цікавить, але і зіставити наскільки він підходить саме для вашої кухні і обраного стилю. Бажаємо успіху!

100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру 100 фото модних тенденцій у дизайні інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *