100 фото модних та стильних ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото модних та стильних ідей дизайну


Зміст:

  1. Дизайн чорної кухні
  2. Чорно-біла кухня
  3. Кухня з чорною стільницею
  4. Чорно-червона кухня
  5. Чорно-сіра кухня
  6. Чорна матова кухня
  7. Чорна глянсова кухня
  8. Чорні рейлінги для кухні
  9. Кухня з дизайном під чорний мармур
  10. Чорна плитка на кухні

Вибір чорного кольору для створення дизайну інтер’єру з особливою атмосферою – сміливе рішення, у тому числі, якщо йдеться про кухню та меблі для неї. Чорний часто асоціюється у нас із чимось похмурим та сумним. Але насправді при правильному використанні цього кольору в інтер’єрі можна отримати шикарний, насичений і стильний дизайн приміщення.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Дизайн чорної кухні: основні ідеї

У дизайні інтер’єру кухні чорного кольору, перш за все, потрібно визначитися, де переважатиме обраний колір: в оздобленні приміщення або кухонних меблів. Вибравши чорний колір для обробки простору кухні, слід врахувати, що найчастіше його використовують не на всіх поверхнях, краще за його допомогою виконати зонування або просто додати контрастні кольори. Наприклад, у чорному кольорі може бути виконаний дизайн плитки над стільницею, частина панелей на стіні або стеля. Повністю чорну обробку варто вибрати, якщо кухня дуже простора та велика, з гарним природним та штучним освітленням.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Чорно-біла кухня

Одне з найбільш лаконічних і гармонійних поєднань кольорів, яке ідеально підійде для дизайну кухні в різних стилях інтер’єру: класичному, хай-теці, лофті і мінімалізмі. Можна сміливо реалізовувати чорно-біле рішення, наприклад, у поєднанні чорної нижньої зони та білої верхньої зони і навпаки, оригінальний контраст білого кухонного гарнітура з чорною стільницею та дрібною побутовою технікою з чорним корпусом, підлоги з чорною великою плиткою, темної стелі з білими або світлими стінами та меблями.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Кухня з чорною стільницею

Набір сучасних кухонних меблів із чорною стільницею дуже популярний та модний дизайнерський прийом. Така незвичайна поверхня звичного кухонного столу відмінно поєднується зі світлими стінами та меблевими фасадами, чудово справляється з роллю сміливого та ефектного акценту. Дизайнери вважають, що темна стільниця на світлому фоні візуально збільшує простір і чудово виглядає з підсвічуванням.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Чорно-червона кухня

Ще одне сміливе, пристрасне і створює особливу атмосферу дизайнерське рішення для активних, емоційних та рішучих людей. Важливими умовами для гармонійного та ефектного дизайну у чорно-червоному поєднанні є помірне використання червоного кольору та обов’язкове доповнення у великих та дрібних деталях інтер’єру світлих нейтральних відтінків, таких як сірий чи білий.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Чорно-сіра кухня

Уявляючи дизайн інтер’єру в чорно-сірих тонах, мимоволі виникає думка про те, що це досить сумне і важке поєднання. Але сучасні спеціалісти в галузі дизайну легко переконують нас, втілюючи в життя дуже стильні, затишні та комфортні проекти. По-перше, сірий колір має безліч неймовірно привабливих відтінків: сіро-блакитний, перламутровий сірий, сіро-рожевий. Такі приємні та ніжні відтінки, обов’язково в тандемі з яскравим багаторівневим освітленням, буквально перетворять і змусять сяяти чорну кухню.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Чорна матова кухня

Чорна кухня в матовому виконанні — це варіант, що відрізняється особливим шиком, вишуканістю і благородством. Всі ці плюси будуть помітні за дотримання деяких простих умов. Набір кухонних меблів із чорними матовими фасадами може зорово зменшувати простір кімнати. Тому необхідно вибрати світле контрастне або яскраве оздоблення просторого приміщення кухні. Обов’язково грамотно з погляду дизайну розставити акценти з джерелами освітлення: це можуть бути стельові та настінні світильники, люмінісцентні лампи, точкове підсвічування меблів.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Чорна глянсова кухня

Глянцеве втілення чорної кухні порадує нас грою світла у відбиття своїх блискучих фасадів. Чорний глянець у кухонних меблях вже не такий похмурий на перший погляд, але також вимагає достатнього та якісного освітлення. Глянець чудово розкриває глибину кольорів та відтінків, з якими поєднується в інтер’єрі: бірюзовим, синім, червоним, жовтим, фіолетовим.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Чорні рейлінги для кухні

Рейлінги — досить молодий, але вже дуже вподобаний зручний і функціональний пристрій для розміщення різних кухонних аксесуарів і дрібниць. Рейлінги виготовляють із нержавіючої сталі, дерева та пластику у вигляді труби невеликого діаметру з кріпленнями та гачками. Розташовують на кухні у підвісному варіанті, горизонтально вздовж робочої поверхні кухонного столу або вертикально. Саме чорні рейлінги чудово справляються з функцією яскравих акцентів та контрасту на світлій кухонній плитці.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Кухня з дизайном під чорний мармур

Розкішний, багатий та благородний дизайн інтер’єру кухні. Вибір натурального або штучного чорного мармуру для створення особливого інтер’єру залежатиме виключно від Ваших переваг та фінансових можливостей. А ось розташування елементів такого декоративного оздоблювального матеріалу може змінюватись від покриття підлоги та стільниць до вишуканих настінних панно та панелей. Також дизайн під чорний мармур іноді використовують для фасадів кухонних комплектів меблів.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Чорна плитка на кухні

Вишукана матова і блискуча глянсова, зручна велика і трудомістка дрібна, унікальна фактурна і традиційна гладка, зручна підлогова і красива чорна настінна плитка на кухні — це одне з наймодніших і популярних сучасних покриттів для простору кухні, а може навіть і її зонування при необхідності. Велика матова плитка — комфортний і гарний варіант для підлоги, глянсова фактурна плитка середніх розмірів може чудово розташуватися на стіні над стільницею. Завжди дуже яскраво та стильно виглядає поєднання білої та чорної плитки будь-якого розміру у шаховому порядку на будь-якій з кухонних поверхонь.

100 фото модних та стильних ідей дизайну

Дизайн інтер’єру кухні в чорному кольорі — неординарне і відважне рішення, яке при дотриманні рекомендацій фахівців з оформлення інтер’єрів, безперечно, стане виправданим і обов’язково припаде Вам до душі.

100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну 100 фото модних та стильних ідей дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *