100+ фото модні тенденції 2019 року
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100+ фото модні тенденції 2019 року


Найчастіше особливо важким стає вибір шпалер для спальні, адже саме тут сім’я проводить більше часу, особливо коли хоче відпочити і розслабитися. Саме з цієї причини потрібно відповідально підходити до їхнього вибору таким чином, щоб можна було насолодитися стилем, що сприяє релакс.

modern-bedroom-with-gray-geometric-wallpaper-idea modern-master-bedroom-with-wallpaper-i_g-ish7lwakfzvii40000000000-pbdlrшпалери з квітами оригінальні з візерунками

2017-12-03_13-49-01 2017-12-03_13-48-29 2017-12-03_13-46-57 2017-02-09_15-45-33-min 2017-01-17_0-26-50-min 2017-01-15_22-39-41-min 2016-07-21-5790d3b1aff5e різнокольорові шпалери з гілками та візерунком сині з візерунком

Різновиди шпалер

Найдоступнішим і екологічним варіантом є паперові шпалери, що мають величезний вибір за відтінками та кольорами. Крім цього, їх дуже легко клеїти через незначну вагу. Проте вони мають недоліки, основний серед яких їх недовговічність. Також варто відзначити, що паперові шпалери є недовговічними, легко забруднюються, чутливі до променів сонця і можуть вбирати негативні запахи. З іншого боку — спальня не призначена для активної експлуатації, тому для неї це відмінний варіант.
contemporary-wallpaper-designs-bedroom-contemporary-with-accent-wall-bedside-table%d0%be%d0%b1%d0%be%d0%b8-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d1%81%d0%bf%d0%b0%d0%bb%d1%8c %d0%bd%d0%b8-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%b2-%d0%b8%d0%bd%d1%82%d0%b5%d1% 80%d1%8c%d0%b5%d1%80%d0%b5-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%bc%d0%be%d0%b1%d0%be%d0%b8-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d1%81%d0%bf%d0%b0%d0%bb%d1%8c %d0%bd%d0%b8-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%b2-%d0%b8%d0%bd%d1%82%d0%b5%d1% 80%d1%8c%d0%b5%d1%80%d0%b5-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%bc%d0%be%d0%b1%d0%be%d0%b8-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d1%81%d0%bf%d0%b0%d0%bb%d1%8c %d0%bd%d0%b8-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%b2-%d0%b8%d0%bd%d1%82%d0%b5%d1% 80%d1%8c%d0%b5%d1%80%d0%b5-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%bcspalnya_kantri_912360білі паперові з рослинами та квітамипаперові з квітковим візерунком

Вінілові шпалери здатні прослужити багато років, крім того, якщо вони забруднилися, то можна легко це виправити і просто помити їх. Також порадує широкий вибір текстур та кольорових виконань, що гарантує поєднання стилів та багатство вибору відповідного інтер’єру спальні. Однак більшість експертів вважає, що такий тип шпалер шкідливий для здоров’я, тому їх не бажано клеїти в спальні, адже тут людина проводить багато часу, зокрема відпочиває і спить.

блакитні вінілові зелені вінілові коричнево-бежеві вініловічорні з білим візерунком вінілові

Флізелінові шпалери також не вважаються екологічними, проте їх часто можна побачити у спальній кімнаті, виконаній у стилі прованс. Ці шпалери припускають подальше фарбування, і можуть витримати не один цикл фарбування. Цей фактор робить їх довговічними, крім того, вони не дорого коштують, а значить їх використання матеріально вигідно.

бежеві флізеліновірожево-фіолетові флізеліновіфіолетові флізелінові

Натуральні шпалери – паперова основа із спеціальною обробкою. Для нанесення використовуються тільки натуральні матеріали, зокрема це можуть бути: бавовна, бамбук, очерет або джут. Якщо врахувати, що в 2018 році основну популярність набирає екологічність і використання всього натурального, то цей тип шпалер буде найактуальнішим і кращим. Єдиний недолік шпалер такого типу – їх велика вартість.

бамбукові шпалери мандала у візерунку натуральні в стилі екоРідкі шпалери – шпалери, які є декоративним виглядом штукатурки. Їх потрібно наносити у вигляді суміші, що складається з целюлозної маси та клею. Як шпалери висихають, вони створюють витончену картину з відсутністю швів. Такий тип шпалер дуже зручний у плані забруднення, достатньо видалити пошкоджену ділянку та заново нанести розчин. Спальна кімната з рідкими шпалерами виглядає дуже стильно та затишно, а головне, що цей тип покриття також є безпечним для здоров’я.

оригінальні рідкісірі рідкі бузкові рідкі фіолетові рідкі

Вибір оптимального кольору шпалер для спальні у 2018 році

Кожна людина в більшості випадків вирушає до спальні для того, щоб максимально розслабитися, насолодитися затишком і, нарешті, розслабитися після важкого робочого дня. У такому разі оптимальним варіантом стануть шпалери блакитного, синього та інших кольорів спокійних тонів. Якщо використовувати темно-сині шпалери, то вони додадуть спальні зорової темряви, а отже, заснути в таких умовах буде простіше та комфортніше.

блакитні шпалери в спальню легкий блакитний відтінок світлі блакитні шпалери сині смугасті шпалери сині із золотом

Для людей, які займаються інтелектуальним родом діяльності, краще використовувати шпалери зеленого кольору, оскільки він сприяє розумовому розвантаженню і знімає напругу. В цілому ж варто відзначити, що все ще залежить і від габаритів кімнати, світлі тони візуально збільшують спальню, а ось темні відтінки здатні зробити більшу кімнату компактнішою.
зелені шпалери в спальні зелені смугасті шпалери легкий зелений відтінокЯкщо вікна спальної кімнати виходять на сонячну сторону і влітку тут досить жарко, потрібно використовувати шпалери сірих відтінків з невеликим металевим відблиском. Звичайно ж, фактичної прохолоди вони не дають, але цього не потрібно. Головне те, що створюється відчуття прохолоди за рахунок такої комбінації кольору, а з фактичною спекою допоможе впоратися лише кондиціонер, який можна підібрати тон шпалерам. Таке колірне рішення здатне компенсувати пекуче сонце, а значить, дасть можливість комфортно відпочити в обстановці, що сприяє для цього. Бежеві та коричневі відтінки шпалер, навпаки, здатні створити теплу атмосферу та підійдуть для спальної кімнати, вікна якої виходять на північну сторону. Також важливо врахувати, що такі відтінки не стануть такими кричущими, як помаранчевий або червоний, а отже, не дратуватиме очі візуально.

сірі однотонні в спальній кімнаті сірі однотоннітемний сірий

Чорний шпалери. Спочатку, здається, що вони не підійдуть для спальні, так як чорний колір вважається дуже похмурим, що не має відтінків. Однак, незважаючи на це, багато дизайнерів вважають, що у 2018 році це актуальний колір, який також може сприяти розслабленню та відпочинку. Крім того, не обов’язково всю спальню робити саме чорною, можна використати цікаві комбінації. Наприклад, чорно-біла спальна кімната створить відчуття повної протилежності сторін кімнати, чорно-сірий відтінок додасть затишку, а чорно-золотистий зовні збагатить спальну кімнату. Також можна використовувати шпалери з візерунками чи принтами. Комбінуючи шпалери горизонтально і вертикально можна контрастно виділити одну зі стін, що також кидатиметься в очі і викличе захоплення у гостей господаря.

modern-bedroom-design-with-black-white-wallpaperчорно-біла чорні з білою гілкою чорний з білим візерунком чорні з візерунком шикарна чорно-біла спальня

Новий, 2018 рік вітає відтінки рожевого та бузкового кольорів, проте такі шпалери підійдуть лише для спальної кімнати дівчини чи жінки. Погодьтеся, що чоловіча чи сімейна спальна кімната з рожевими шпалерами виглядає смішно та недоречно. Темний фіолетовий колір або його відтінки дуже рідко використовуються в спальні, оскільки вони можуть викликати занепокоєння та роздратування.

ніжні рожеві шпалери рожеві шпалери рожеві смугасті світло-рожеві шпалери в жіночій спальній кімнаті. спальня в рожевих тонах

Жовтий колір позитивний і здатний зарядити енергією, однак у спальні цього не потрібно, тому такий колір краще використовувати у вітальні, а не в спальні. Однак і тут можна знайти вихід, правильно підібравши відтінок і освітлення можна зробити так, що ввечері шпалери будуть приглушеними і похмурішими, а ось вранці сприяють пробудженню та заряду бадьорості на весь день.

жовті шпалери в єгипетському стилі легкий відтінок жовтого спальня у жовтих тонах спальня з жовтими шпалерамиНюанси оформлення

Колірне рішення не є єдиним зовнішнім показником шпалер. Дуже важливу роль має орнамент, що прикрашає шпалери. У жіночу спальню можна поклеїти шпалери з квітами, це дуже ніжно. Використовуючи стиль кантрі чи прованс, можна відтворити приємну та романтичну атмосферу. Для чоловіків підійдуть шпалери з геометричними орнаментами, які можуть дуже добре виглядати практично в будь-якому стилі. Для подружжя спальну кімнату найкраще в 2018 році прикрашати рослинними мотивами. Такий стиль оформлення сприяє поєднанню із природою. Універсальними стануть шпалери в смужку чи клітку, за рахунок такого рішення можна не лише відкоригувати геометрію кімнати, а й створити оригінальний інтер’єр.

біло-сірі фактурні бірюзовідизайнерські комбінованіЯкщо зробити шпалери однотонними, але при цьому дуже цікавими і привабливими, слід використовувати фактурні шпалери з тисненим орнаментом, вони додадуть спальні деякої елегантності і строгості.

комбіновані шпалери незвичайні шпалери шпалери під фарбування шпалери з видом гір шпалери з принтом містаbeautiful-kitchen-wallpaper-borders-wallpaper-designs-for-bedrooms-modern-wallpaper-designs-for-bedrooms-graphic-design-desktop-wallpaper-wallpaper-for-walls-designs-unique-wallpaper-for-walls- 936x585

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *