100+ фото [Лучшие Идеи 2019]
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100+ фото [Лучшие Идеи 2019]


Вибір дитячих меблів — це важливий захід, особливо щодо столу, так як ви купуєте не просто предмет інтер’єру, а конструкцію, яка впливатиме на здоров’я та комфорт дитини протягом багатьох років. Батьки школяру мають забезпечити зручні умови навчання вдома, щоб робоче місце приносило доньці чи синові лише радісні емоції. Стіл для школяра з полицями — відмінний вибір, оскільки конструкція дозволить не лише виконувати домашні завдання, малювати, використовувати комп’ютер, але й зберігати канцелярію та іншу дрібницю, необхідну для розумової праці та розвитку творчості.

24

Стіл письмовий для школяра з полицями: як вибрати найкращий?

Коли дитина ходить до школи, її кімната перетворюється з ігрового місця на кабінет. Меблі допоможе в організації навчального процесу. Ідеальний стіл для учня має відповідати трьом основним критеріям:

  • зручність;
  • безпека;
  • краса.

Порада! Вибирайте саме той стіл, який відповідатиме як вашим, так і дитині візуальним та практичним вимогам. Якщо, окрім ідеї оформлення дитячої кімнати, ви також бажаєте створити стильний та оригінальний дизайн інтер’єру, то обов’язково перегляньте фотогалерею в даній статті!

83 859

Стіл для учня: відповідні розміри

Стандартні розміри столів становлять 120-160 см завширшки, 80 — 90 см завглибшки і 72 — 75 см заввишки. Однак, якщо дитина дійсно висока або має значну динаміку зростання, рекомендується купити конструкцію висотою до 80 см. Важливо, щоб ноги дитини, використовуючи письмовий стіл, вільно розміщувалися на підлозі або на спеціальній підставці. Тому не забудьте залишити вільне місце під столом із мінімальною глибиною 50 см. Слід також пам’ятати, що відстань між верхньою частиною та сидінням становить близько 30 см та встановлює кут нахилу столу 10°-16°.21

Як правильно вибрати розміри столу для зростання дитини?

Існує кілька простих, але зазвичай ігнорованих правил. На жаль, неправильна висота меблів може призвести до постійних, часто незворотних вироджень хребта. Якщо стіл занадто малий — дитина буде сутулитися, якщо він надмірно високий, то дитина шукатиме ще одне зручне становище, яке, звичайно ж, поступово спотворити його поставу.

Отже, що робити, щоб запобігти деформації спинного хребта? Використовуйте принцип чотирьох прямих кутів. Коли дитина сидить у кріслі за столом, то 4 місця її тіла мають бути зігнуті під кутом 90°.

  • лікті;
  • стегна;
  • коліна;
  • стопи.

6

Порада! Якщо ви помітили будь-які аномалії у зовнішньому вигляді дитини, коли вона сидить за столом, то спробуйте використовувати тимчасову підставку для ніг, а переважно — стілець з сидінням, що регулюється, і висотою спинки.

25

Робочий стіл з полицями для школяра будь-якого віку: головне — функціональність

Висока функціональність столу для учня демонструється в першу чергу можливістю налаштування його розмірів і достатньої кількості доступних місць для зберігання книг, ноутбука, органайзерів для олівців, ручок і т.д. З цієї причини найкраще вибрати меблі, які ростуть разом з вашою дитиною. Завдяки такій функції ви уникнете необхідності купувати новий стіл щороку, 2 або 3. І хоча ціни на цей тип дитячого обладнання для кімнати набагато переважує вартість традиційних столів, через багато років ви зрозумієте, що ідея була дійсно розумною. Крім того, варто враховувати столи, які оснащені рухомим верхом із можливістю регулювання кута нахилу стільниці.90

Порада! Якщо в кімнаті вашої дитини є трохи місця для зберігання у вигляді полиць, стелажів або шаф, переконайтеся, що ви купуєте стіл з великою кількістю ящиків та відділень або зі спеціальним верхом на стільниці, щоб конструкція легко розміщувала всі книги, зошити та інше шкільне приладдя.

20

Кутові столи для школяра з полицями

Хоча функціональність, комфорт та безпека дітей під час навчання, природно, стоять на передньому плані, але не можна забувати про привабливий дизайн. На щастя, широкий асортимент кутових столів здатний задовольнити смак кожної дитини та їхніх батьків. Кутові меблі для занять сьогодні особливо популярні, так як вони дозволяють раціонально використовувати вільний простір кімнати. Подивіться огляд найкрасивіших столів для школяра в різних аранжуваннях, ви напевно знайдете щось для себе!

Порада! Стіл має забезпечити комфортні умови для школяра. Але буде краще, якщо ці меблі протягом багатьох років також стануть доречним дизайнерським доповненням інтер’єру.

95 87

Полиці над столом школяра: фото стильних дитячих кімнат

Декорація кімнати має також відбивати характер її мешканця. Стіл є елементом внутрішнього оздоблення. Зверніть увагу на унікальність сучасних дитячих меблів. Столи можна вибрати із широкого асортименту. Багато батьків вибирають робочі меблі із вбудованими ящиками, а вже над столом розміщують висячі полиці. Діти, як і дорослі, хочуть оточити себе речами, які стимулюють їхню уяву та відповідають особистим інтересам. Модні аксесуари стануть чудовим декором кімнати школяра. Яскраві кольори полиць додають різноманітність інтер’єру. Ці меблі будуть добре виглядати в маленькій дитячій кімнаті, а також у приміщенні для підлітка. 84 28

Стіл для школяра з полицями у фото-ідеях ви можете розглянути у галереї картинок, яка представлена ​​нижче. Вибирайте найбільш підходящий виріб для своєї дитини, але обов’язково при покупці порадьтеся з сином або донькою, тому що школяреві повинні подобається меблі, якими він має намір користуватися протягом декількох років. 14 15 7 11 2 17 19 23 34 32 52 53 57 59 68 74 91 86 88 89 92 96 97 76 82 70 71 69

13 5 18 51 54 72 73 33 26 27 29 36 37 38 39 42 44 46 47 48 49

3 55 56 58 60 61 62 63 64 65 66

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *