100+ фото [Лучшие фасады 2019 года]
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100+ фото [Лучшие фасады 2019 года]


Якщо грамотно скласти проект одноповерхового будинку, то можна не тільки створити цікаву споруду, а й гармонійно розмістити всі необхідні кімнати для того, щоб створити комфортні умови для проживання сім’ї. На сьогоднішній день особливу популярність мають невеликі будинки, що вміщують все необхідне для того, щоб задовольнити потреби людини. Одноповерховий будинок можна збудувати з різних будівельних матеріалів, при цьому перетворити споруду, зробивши конкретний стилістичний напрямок.

2018-03-25_15-55-54 2018-03-25_16-02-01 2018-03-25_16-03-40 2018-03-25_16-05-18 %d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82 %d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%822 %d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-houzz

великий одноповерховий будинок високий будинок із сірої цегли газобетонний будинок дачний одноповерховий будиночок з колод дизайн сучасного будинку будинок з цегли

Комфорт в одноповерховому будинку

Найчастіше гарний одноповерховий будинок призначений для проживання в ньому не одну людину, а цілу сім’ю. Спальні кімнати часто мають великі форми, а великі вікна зроблять кімнату світлішою, привнесуть до неї додатковий затишок. Якщо проект будинку розраховується на одночасне проживання 5 і більше осіб, вони не будуть обмеженими. У великому одноповерховому будинку легко розташувати запрошених гостей або родичів, тут можна проводити зустрічі з друзями та посиденьки з родичами. Гарний будинок дозволить почуватися комфортно незалежно від погоди за вікном і пори року.

будинок у сіро-білих тонах

будинок з червоної цегли

будинок з коричневої цегли

будинок обшитий сірою вагонкою і декорований цеглою будинок з гаражем та мансардним приміщенням будинок з галявиною та пальмами будинок з маленькою мансардою будинок з прямокутними вікнами будинок з трапецієподібним дахом будинок зі віконницями будинок, що потопає в зелені

Переваги гарного одноповерхового будинку

Будівництво будинку з одним поверхом має низку переваг, серед яких слід зазначити:

  • Будівництво такого будинку досить вигідне в економічному плані. Одноповерховий будинок володіє простими формами, відсутність складних конфігурацій полегшить фінансові витрати, а установка двосхилий даху сприятиме суттєвій економії та оригінальному зовнішньому вигляду.
  • Якщо грамотно і правильно розмістити кімнати, то можна досягти максимального рівня комфорту. Відсутність сходів, якими потрібно постійно підніматися або спускатися, спростить пересування по дому, це суттєвий плюс для дітей та людей похилого віку. Сходи – це місце особливої ​​небезпеки для грайливих дітей та важка перешкода для пенсіонерів, її відсутність суттєво спростить життя, а отже, одноповерховий будинок є більш прийнятним для великого сімейства.
  • Несучі стіни в одноповерховому будинку займають невелику площу, тому що на них не покладається надмірне навантаження. Завдяки цьому розміщувати кімнати можна залежно від побажань господаря будинку. Наприклад, кухня можна зробити просторою з доступом природного світла та сонячних рублів або навпаки зробити її більш закритою. За бажання з двох кімнат можна зробити одну, що дозволить стильно оформити інтер’єр.

2018-03-25_15-58-32 2018-03-25_15-59-34 2018-03-25_16-00-31 2018-03-25_16-01-24 2018-03-25_16-02-44

  • До будинку можна прибудувати терасу, а з огляду на кліматичні умови нашої місцевості її краще зробити критою, це дозволить проводити відпочинок затишно та комфортно, отримуючи від нього максимум задоволення незалежно від погоди.
  • Проект одноповерхового будинку дозволяє розташувати великий камін, що буде не тільки естетично привабливим, а й збиратиме навколо себе сім’ю вечорами. Також перевага каміна полягає в тому, що він може використовуватися як додаткове джерело для опалення будинку.
  • У великому будинку можна облаштувати комору, це зробить простір гармонійнішим, а все необхідне буде у кроковому доступі.
  • Дизайнери та будівельники пропонують на вибір клієнта безліч різноманітних проектів красивих одноповерхових будинків, що дозволяє створювати цікавий екстер’єр із химерними формами. При цьому важливо враховувати розмір земельної ділянки та її особливості.
  • Враховуючи індивідуальні вимоги, можна побудувати будинок будь-якого стильового напрямку, а правильно оформивши його можна створити оригінальну споруду, що радуватиме довгі роки.

будиночок одноповерховий з гарним дахом будиночок біля моря ідея одноповерхового будиночка для дачі кам'яний будинок з гаражем каркасний будинок класичний одноповерховий будинок комфортний дачний будиночок з цегли комфортний одноповерховий будинок гарний будинок у білому кольорі гарний будинок з терасою гарний будиночок маленький будиночок у горах маленький цегляний будиночок невеликий будинок на один поверх невеликий будиночок з мансардним приміщенням незвичайне планування будинку незвичайна форма одноповерхового будинку незвичайний дизайн одноповерхового будинку незвичайний одноповерховий будинок

Стилеві напрямки

Просторий одноповерховий будинок можна збудувати з різним стильовим напрямком, враховуючи індивідуальні вимоги та переваги клієнта. Гарний одноповерховий будинок в американському стилі демонструватиме багатство будинку та фінансову спроможність його господаря. Американський стиль поєднує у собі прості форми та великі кімнати, лінії його суворі та симетричні. Вхід у будинок оснащується широкими сходами, а екстер’єр підтверджує почуття смаку та багатство сім’ї у кожній деталі.

Протилежним до американського, буде англійський стиль, який проповідуватиме стриманість та витонченість. Англія – це аристократія, тому саме це відображається у приватному будинку з прямокутними формами. Вікна будинку невеликі, стіни оснащуються цегляною кладкою або декором. У цілому декор тут не схвалюється, визнається лише простота форм. Для будівництва будинку використовується червона цегла, а навколо будинку створюються оригінальні клумби.

Готичний стиль характерний вежами та колонами, що підкреслюють екстер’єр будинку. У такому одноповерховому будинку завжди багато декоративних елементів, для оригінального вигляду використовують вітражі. Близьким до готики став італійський стиль, що також любить використовувати у своєму оформленні вежі та колони зі строгими геометричними формами, проте дах такого будинку завжди плоский, а для будівництва використовуються лише дорогі натуральні матеріали: дерево, камінь, металеве кування.

одноповерховий дерев'яний будинок одноповерховий будинок у лісі одноповерховий будинок у стилі хай-тек одноповерховий будинок за містом одноповерховий будинок з каменю одноповерховий будинок з червоної цегли одноповерховий будинок на піднесенні одноповерховий будинок з гаражем одноповерховий будинок з мансардою одноповерховий будинок з плоским дахом Ніколи не застаріє класика, що має своїх шанувальників. Будинки у класичному стилі мають оригінальний зовнішній вигляд, що орієнтується на пропорційність та симетричність. Дах будинку повинен бути односхилим, облицьовуватися черепицею. Прикрашають будинок декором із гіпсу, металу, а для оздоблення фасаду використовують штукатурку.

Мінімалізм – стиль, що набрав особливої ​​популярності останніми роками. Тут не вітається зайвий декор, головне щоб був необхідний мінімум для комфортного проживання сім’ї. Тут віддається перевага великій кількості світла, суворим формам та однотонному типу будівництва. При будівництві будинку використовують лише натуральні матеріали.

Прованс поєднує у собі вишуканість та ніжність. Особлива роль приділяється дверям, які мають бути величезними, краще з навісними петлями. Будують такий будинок із каменю чи цегли, а для оздоблення використовується світла штукатурка. Ганок і цоколь у цього будинку практично непомітні, може здатися, що вони взагалі відсутні.

Також варто сказати, що можна використовувати готові проекти красивих одноповерхових будинків. Їхня гідність полягає в тому, що вони порівняно недорогі, проте потрібно бути готовим до того, що тут практично немає місця індивідуальності. Для покупки такого будинку достатньо звернутися до відповідної компанії, вже там запропонують безліч видів та типів одноповерхових будинків, покажуть успішні проекти. Вибираючи готовий варіант можна бути впевненим у його успішному будівництві, головне заздалегідь визначитися із стильовим напрямом.

одноповерховий сірий будинок сучасне планування заміського будинку сучасний будинок за містом сучасний проект одноповерхового будинку стильний будиночок стильний одноповерховий будинок стильний одноповерховий будиночок темно-коричневий будинок темно-коричневий одноповерховий будинок затишний дачний будиночок із клумбами затишний будиночок на дачі затишний заміський будиночок шикарний будинок з відкритою терасою2018-03-25_15-56-28 2018-03-25_16-04-56

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *