100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих та стильних ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Оливкова кухня: поєднання кольорів
  2. Стилі інтер’єру
  3. Стіни в інтер’єрі кухні
  4. Текстиль на кухню
  5. Маленькі кухні оливкового кольору

Занадто яскраве оформлення кухні вже давно в минулому. Сучасні тенденції диктують інші правила, згідно з якими актуальнішими стали нейтральні відтінки. Одним із найбільш популярних варіантів вважається оливковий колір. Його можна використовувати в різних стилях інтер’єру кухні. Завдяки чому можна реалізовувати будь-які задуми щодо оформлення інтер’єру.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Оливкова кухня: поєднання кольорів

Серед усіх можливих відтінків зеленої палітри, оливковий колір є одним із найприродніших. А відсутність надмірної яскравості робить його універсальним для інтер’єру кухні. Фахівці ж зазначають, що оливковий колір викликає відчуття спокою, умиротворення та чистоти.

Втім, нерідко в інтер’єрі використовують відразу кілька відтінків. В даному випадку найкраще вибирати натуральні текстури та теплі фарби. Це може бути світло-коричневий, бежевий, гірчичний, хакі чи навіть жовтий колір. Такі комбінації виходять найбільш гармонійними та приємними. Любителям контрастного інтер’єру слід придивитися до теракотового, бордового, світло-рожевого або синього кольору. Але все ж таки, приймати остаточне рішення у виборі кольорової гами для кухні рекомендуємо за допомогою фахівця. Оскільки він допоможе підібрати дійсно оптимальне, гармонійне та актуальне рішення.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Кухня оливкового кольору: стилі інтер’єру

Незважаючи на те, що оливковий колір здебільшого асоціюється з сільським інтер’єром, його все частіше використовують і в сучасних стилях. Багато в чому його доречність залежить від інтенсивності відтінку, а також поєднання кольорів в цілому.

Сучасна кухня оливкового кольору

Однією з основних характеристик сучасної кухні є стриманість, лаконічність оформлення. Гарнітур часто має гладку глянсову поверхню. Крім того, у такому дизайні активно використовується скло, хромована сталь та полімерні матеріали. Сучасна кухня в оливковому кольорі часто доповнена контрастними елементами. Тобто, додатково можна використовувати дерев’яні акценти. При цьому техніку краще вибирати в чорному кольорі або сталеву. Це найбільш гармонійне поєднання, яке точно не залишиться поза увагою.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Кухня оливкового кольору в стилі прованс

Стиль прованс з кожним роком стає дедалі актуальнішим. Його вибирають навіть для маленького розміру кухні. До того ж його завжди можна комбінувати і з іншими відтінками. У цьому випадку найбільш доречним буде молочний, бежевий, світло-рожевий або світло-жовтий колір. Таке поєднання виглядає сучасно і відповідає останнім тенденціям. За бажанням в оформленні можна додатково використовувати дрібний принт для штор або стін. Такі деталі завжди додають нотку тепла та затишку у загальний інтер’єр кухні. Зверніть увагу на те, що декор у цьому випадку буде особливо актуальним. Це можуть бути милі плетені кошики для різних дрібниць, керамічні вироби, посуд з квітковим малюнком.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Оливкова кухня у середземноморському стилі

Цей стиль в оформленні кухні зустрічається не дуже часто. Але все ж таки, в оливковому кольорі вона виглядає неймовірно красиво. У додатку найчастіше використовується бежевий, жовтий, пісочний колір або світлий мармур.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Класична кухня оливкового кольору

У більшості каталогів представлені класичні кухні саме в оливковому кольорі. Це чудовий варіант для тих, хто вибирає універсальне оформлення, яке буде актуальним довгі роки. Тим більше, що з ним чудово виглядає техніка та аксесуари в стилі ретро. У свою чергу, для стільниці переважно використовують мармур у різних відтінках.

Зверніть увагу на те, що в класичному стилі стіни не повинні бути занадто темними або з малюнком. Єдиний виняток — вертикальні смуги або фактурна поверхня.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Стіни в інтер’єрі кухні оливкового кольору

Якщо рішення про вибір кухонного гарнітура в оливковому кольорі вже ухвалено, саме час подумати про оформлення стін. У більшості випадків оптимальним рішенням буде просте фарбування в один із пастельних відтінків. Наприклад, білий, бежевий, сірий, молочний чи рожевий колір. Однак це залежить від розміру приміщення, а також насиченості меблів. Для великої кухні можна використовувати контрастні варіанти. Це може бути темно-зелений, синій, помаранчевий чи навіть чорний колір. Якщо таке рішення здається вам кардинальним, то сміливо використовуйте невеликі вкраплення яскравих тонів. Невеликі вкраплення в оформленні фартуха можна повторити у текстилі та декоративних деталях.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Текстиль на кухню оливкового кольору

Безперечно, меблі та оформлення стін відіграють головну роль у візуальному сприйнятті кухні. Але не варто забувати про текстильне оформлення простору. Дизайнери рекомендують звернути увагу на світлі відтінки. Оскільки вони створюють відчуття чистоти та вільного простору. Для оформлення віконного ідеально підійдуть білі або бежеві штори. Якщо ви дотримуєтеся стилю прованс, доречним буде легкий квітковий малюнок. Крім того, подбайте про наявність підхватів, серветок на стіл та інших текстильних деталей.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Маленькі кухні оливкового кольору

Оформлення маленької кухні – це досить складний процес. Адже тут дуже важливо грамотно продумати всі деталі, щоб у результаті простір не виглядав меншим за реальний розмір. У такому разі фахівці рекомендують використовувати поєднання оливкової з великою кількістю білого кольору. Тобто меблі та стіни краще вибрати у білому кольорі. А оливковий відтінок використати в акцентах. Це можуть бути штори, фартух або підлога, а також різні текстильні деталі та посуд. Таке рішення дозволяє іноді експериментувати з відтінками.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Безперечно, кухня в оливковому кольорі — це сучасне, стильне рішення, яке сподобається кожному. Цей відтінок виглядає благородно, свіжо та непересічно. І навіть найпростішу, скромну кухню він здатний змінити до невпізнання.

100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі 100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі100 фото красивих та стильних ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *