100 фото красивих рішень дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих рішень дизайну


Зміст:

  1. Консоль у передпокій: характеристика та особливості
  2. Переваги вибору консолі
  3. Огляд різновидів консолі в передпокій
  4. Варіанти моделей консолі із металу
  5. Класична консоль

Незважаючи на те, що сучасному споживачеві запропонований вельми вражаючий вибір меблів, у світі інтер’єру існує чимало екземплярів, які залишаються актуальними та затребуваними незалежно від смакових уподобань та віянь моди. Подібні вироби легко підлаштовуються під будь-яку стилістику і стають окрасою приміщення. Консоль, види якої ми сьогодні обговорюватимемо в нашому матеріалі, якраз і відноситься до категорії подібних предметів меблювання.

100 фото красивих рішень дизайну

Консоль у передпокій – характеристика та особливості

Перш ніж приступити до обговорення різновидів консолі та варіантів її використання в дизайні інтер’єру передпокою, ми пропонуємо визначитися з тим, яке значення має насправді це слово. Отже, з архітектурної точки зору консоль – це виступ у стіні. А в нашому випадку йдеться про невеликий і дуже зручний столик, передня частина якого має ніжки, а задня кріпиться безпосередньо до стіни.

100 фото красивих рішень дизайну

Також можна зустріти моделі консолі без ніжок. Виготовляється такий меблевий предмет з різних матеріалів і використовується як зручна підставка, яка просто незамінна в передпокої.

100 фото красивих рішень дизайну

Переваги вибору консолі

Однією з головних переваг консолі є компактність, тому цей аксесуар дуже успішно використовується для облаштування невеликих передпокоїв. Ви можете встановити мініатюрний столик біля однієї зі стін або віддати перевагу кутовій конструкції. У будь-якому прикладі ви залишитеся задоволені результатом і не втратите дорогоцінні сантиметри площі.

100 фото красивих рішень дизайну

Не менш важливим аспектом, що стосується позитивних сторін консолі, є функціональність. Погодьтеся, невеликий столик у передпокої, на який можна покласти рукавички, ключі або поставити сумочку для того, щоб зняти верхній одяг і перевзутися в домашнє взуття, дуже зручна річ. До того ж, за бажання можна підібрати модель з ящиками або поличками, що дозволить замінити за допомогою консолі більший комод.

100 фото красивих рішень дизайну

Також можна підкреслити мобільність таких меблів, оскільки консоль можна переставити в інше місце. І насамкінець варто відзначити декоративну роль аксесуара.

100 фото красивих рішень дизайну

Завдяки великій різноманітності дизайну ви зможете доповнити будь-який стиль оформлення та помітно змінити його. Головне, щоб обраний предмет поєднувався із загальним дизайном передпокою.

100 фото красивих рішень дизайну

Огляд різновидів консолі в передпокій

Якщо говорити про різновиди консолі загалом, то в цьому випадку дизайнери розділять усі відомі на сьогоднішній день моделі на дві категорії – функціональні та декоративні. Функціональна консоль, як правило, доповнена висувними ящиками, полицями чи дзеркалом. Про призначення декоративних виробів можна здогадатися без будь-яких характеристик. У цьому варіанті зовнішня привабливість аксесуара виходить першому плані. Ми ж пропонуємо нашим читачам обговорити види консолі більш поглиблено, оскільки насправді при виборі відповідного предмета меблювання іноді можна просто розгубитися від запропонованого різноманіття.

100 фото красивих рішень дизайну

Вузька консоль

Така модель стане чудовим вибором для облаштування передпокою витягнутої форми. Особливо, якщо в наборі меблювання передбачається наявність пуфу. Подібний аксесуар чудово впорається з роллю полички, якщо використовувати його на додаток до вже прикріпленого до стіни дзеркала. А також послужить місцем зберігання різноманітних кошиків для дрібниць та іншого декору.

100 фото красивих рішень дизайну

Особливості кутової консолі

Кутова консоль вважається ідеальним доповненням передпокою з нестандартним плануванням, оскільки розміщення цього виробу в одному з кутів дозволяє максимально використовувати наявний простір. Подібні моделі оснащені трьома або чотирма ніжками і часто мають хвилеподібні, гострі або скошені кути.

100 фото красивих рішень дизайну

Підвісні моделі

Консоль такого плану характеризується відсутністю опори підлоги — ніжок, тому в більшості прикладів обговорювані вироби практично не відрізняються від звичайних полиць. Такі конструкції, як ви розумієте, не досягають рівня підлоги, в результаті чого в приміщенні створюється ефект меблів, що парять у повітрі. Виглядають підвісні вироби трохи незвичайно, оригінально та дорого. Можуть доповнюватися декором у вигляді світильників та дзеркал.

100 фото красивих рішень дизайну

Дизайн консолі із дзеркалом

Оскільки передпокій є саме тією кімнатою, де просто потрібна одночасна наявність і поличок, і дзеркала, таке доповнення інтер’єру, як консоль із дзеркалом, стане ідеальним у цьому випадку рішенням. Ви можете облаштувати передпокій за допомогою оригінального дуету підвісної або підвісної консолі з дзеркалом або віддати перевагу цільній конструкції. Особливу увагу дизайнери радять звернути на вироби з поличками або шухлядами, що дозволить додатково використовувати їх для розміщення предметів особистого використання, наприклад, косметики або декору.

100 фото красивих рішень дизайну

З ящиками

Наявність всіляких ящиків у тому чи іншому предметі меблювання означає, що головне призначення цього аксесуара полягає у зберіганні різних речей. І консоль у цьому випадку також не є винятком. Такі конструкції, як правило, встановлюються на підлогу і є чудовою альтернативою габаритним комодам. У просторих передпокоях можна встановлювати містку консоль уздовж однієї зі стін. Для приміщень з невеликою площею слід віддати перевагу більш мініатюрним конструкціям.

100 фото красивих рішень дизайну

Варіанти моделей консолі із металу

Ковані меблі завжди привертали увагу і на сьогоднішній день залишаються одним з найпопулярніших варіантів для облаштування приміщень. Тому консоль із кованими металевими деталями можна впевнено назвати універсальним рішенням, прийнятним для доповнення багатьох стильових напрямків інтер’єру. Рами та ніжки подібних конструкцій не займають багато місця і чудово поєднуються з кам’яною, дерев’яною або скляною стільницею. Багато виробів оснащені оригінальними гачками для одягу, а самі деталі кування виконані у формі кольорів, листя та інших хитромудрих завитків або візерунків.

100 фото красивих рішень дизайну

Класична консоль

Для доповнення інтер’єру в класичному стилі дизайнери рекомендують використовувати моделі консолі з деревного масиву з характерними елементами різьблення, блиску платини або позолоти. Це може бути виріб, виконаний у простому або більш вишуканому стилі. Актуальні кольори — коричневі або бежеві тони. Для конструкцій із дзеркалом характерна присутність різьбленої рами. Як доповнення найчастіше використовуються свічники, вази та інші декоративні елементи.

100 фото красивих рішень дизайну

У сучасному стилі

Відмінною ознакою консолі для передпокою у сучасному стилі є наявність модних відтінків та форм. Також вітається різноманітність фактур та експерименти з геометрією конструкцій. У цьому випадку актуальним стане будь-яке рішення кольору. Головне, щоб дизайн та конфігурація консолі гармонійно поєднувалися із загальним стильовим напрямом передпокою.

100 фото красивих рішень дизайну

Використання консолі в облаштуванні інтер’єру наповнює приміщення витонченістю та витонченістю. Адже подібний предмет завжди виглядає мальовничо та елегантно. До того ж – це чудовий спосіб змінити загальне оформлення та підкреслити індивідуальність передпокою.

100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну 100 фото красивих рішень дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *