100 фото красивих ідей в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей в інтер’єрі


Зміст:

  1. Переваги розміщення
  2. Дзеркала на стіні
  3. Велике дзеркало
  4. Дзеркало над диваном
  5. Сучасні дзеркала
  6. Дзеркальна шафа
  7. Основні правила розміщення
  8. Фотогалерея дизайну дзеркал у вітальні

Сучасний світ дизайну при оформленні інтер’єру вітальні дозволяє вибрати велику кількість декоративних елементів, серед яких дзеркала — найвишуканіші та функціональніші з них. На сьогоднішній день вже ніхто не сприймає дзеркало як предмет, у якому можна побачити лише відображення зовнішності, оскільки воно може виконувати абсолютно інші функції у вітальні. Важливо правильно вписати його в інтер’єр, розмістити у потрібному місці та обіграти певними деталями. Які види дзеркал є актуальними, як вибрати потрібну форму, місце розташування і при цьому не помилитися – читайте далі.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Переваги розміщення дзеркала у вітальні

Існуючі види дзеркал дозволяють покращити зовнішній вигляд кімнати. Важливо підібрати відповідну модель. Також при цьому планування приміщення відіграє важливу роль у виборі місця розміщення дзеркала. Яких дзеркал тільки нема! Великі та овальні, круглі, та прямокутні, квадратні та фігурні. За рахунок кожної форми можна створити нетривіальний зовнішній вигляд вітальні, розставити стилістичні акценти та створити потрібний настрій. За допомогою різної форми дзеркала можна збільшити візуально кімнату або приховати похибки ремонту. Але в будь-якому випадку дзеркало зробить вашу вітальню більш вільною та сучасною.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Правильне розміщення розширить простір, особливо малогабаритною вітальнею. Також вам не доведеться захаращувати кімнату зайвими декоративними елементами, оскільки відображення в дзеркалі наповнюватиме простір. Від вибору форми дзеркало візуально зміниться сприйняття пропорцій кімнати, наприклад, довге дзеркало створить ілюзію високої стелі, а кругле розширить кімнату.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Дзеркала на стіні у вітальні

У великій вітальні вишукано виглядає композиція дзеркал. Можна використовувати однаковий стиль рамки, але сучасні варіанти допускають різнопланову оправу. Розбавити композицію дзеркал можна фотографіями, флористикою, картинами чи іншим настінним декором.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Імітація дзеркального вікна – новинка у сучасному світі дизайну. Рама такого декору у вітальні дозволить наголосити на вибраному стилі інтер’єру, наприклад, дерев’яна оправа створює сільську атмосферу, а біла – аристократичну. Дзеркало на стіні робить атмосферу вітальні по-справжньому домашньої, затишної.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Велике дзеркало у вітальні

Більше розміру обраного дзеркала для вітальні – більший ефект розширення кімнати. Неймовірно ефектно виглядає наявність живих рослин, розташованих біля дзеркала. Ви отримаєте ефект зимового саду. А велике дзеркало з рамою, притулене до стіни, краще не залишати без фіксації, якщо у квартирі проживають діти чи мешкають домашні тварини. У цьому випадку виберіть спеціальну підставку або кріплення.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Дзеркало над диваном у вітальні

Встановлювати дзеркало над диваном у вітальні потрібно довірити лише професіоналам. Економія на послугах фахівця не гарантує якості та може стати небезпечною. Наприклад, якщо дзеркало необхідно прикріпити за допомогою клею, то професіонали будуть використовувати лише спеціальні матеріали, які не дозволять надалі на дзеркальній поверхні проступити темними плямами.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Якщо розташовувати дзеркало над диваном, комодом, каміном або іншими поверхнями, то слідкуйте, щоб у відображення потрапляло не більше пари великих предметів інтер’єру.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Дзеркало над меблями працює лише у дуеті зі світлом. Без необхідного освітлення дзеркало не буде виконувати декоративне призначення, тому обов’язково робіть підсвічування або обіграйте дзеркало настільною лампою.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Розташування великої дзеркальної поверхні навпроти дивана у вітальні створює некомфортну психологічну атмосферу. Не варто ні гостям, ні господарям постійно бачити свій відбиток. Над диваном дзеркала найкраще місце!

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Сучасні дзеркала у вітальні: створюємо стильний простір

В сучасному аристократичному дизайні приміщення доцільно вставляти дзеркала в баузері. Так ви зможете обіграти інтер’єр кольором та створити вражаючий просторовий ефект. Щоб зробити візуалізацію інтер’єру вітальні, можна розташовувати горизонтальні або вертикальні смуги дзеркал. Наприклад, тонкі смуги у вигляді окантовки дивана створюють ефект парячих меблів, а поздовжні заворожливі лінії до стелі збільшують висоту приміщення.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Панорамне розміщення дзеркал від підлоги до стелі не тільки сприятиме візуальному збільшенню простору, але й внесе в інтер’єр певну чарівність.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Дзеркальна шафа у вітальні

Шафа із дзеркальною поверхнею – досить раціональне рішення в інтер’єрі вітальні. Так дзеркало грає як естетичну роль, а й практичну. Дзеркальна шафа робить приміщення просторим, світлим, оригінальним. Шафа-купе з геометричним орнаментом на дзеркалі – цікаве рішення, яке приверне увагу гостей. Такий варіант ніколи не зіпсує дизайн приміщення.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Основні правила розміщення дзеркала у вітальні

100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Фотогалерея дизайну дзеркал у вітальні

Представлений фото-огляд дизайну віталень доводять практичність, оригінальність, красу та функціональність дзеркал, які використовуються в інтер’єрі. На сьогодні форма та колірне рішення дозволяють підібрати дзеркало на будь-який смак. Так дизайн вітальні стане більш витонченим, органічним. Графічне відображення та підсвічування дозволять створити певну особливість, вражаючий ефект.

100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі 100 фото красивих ідей в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *