100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер’єру


Зміст:

  1. Стіл для вітальні: популярні види
  2. Як вибрати стіл у вітальню?
  3. Сучасні ідеї інтер’єру

Вітальня завжди вважалася однією з найбільш просторих та презентабельних кімнат у кожному будинку. Адже саме тут збираються гості для спілкування, святкування важливих подій та багато іншого. Тому її оформленню завжди приділяється чимало часу та уваги. Найчастіше головним предметом меблів у вітальні є стіл. Він не лише поєднує людей, а й є центром композиції.100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Стіл для вітальні: популярні види

Різноманітність столів для вітальні дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого інтер’єру. Але спочатку важливо дати раду тому, які існують основні різновиди даного предмета меблів.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Вітальня з комп’ютерним столом

Якщо житло не має достатньої кількості кімнат, одна з них може поєднувати кілька функцій. Наприклад, вітальня часто грає роль кімнати для навчання чи роботи. Тому відповідно робоче місце має бути обладнане саме тут.

На думку дизайнерів, навіть у вітальні робоче місце має бути виділене за допомогою покриття для підлоги, меблів або декоративних елементів. Все це забезпечить відповідну атмосферу та умови для комфортної роботи. Крім того, у цьому випадку необхідно підібрати добре освітлене місце. Найкраще стіл розмістити біля вікна. Якщо ж такої можливості немає, придбайте лампи денного освітлення. Ну і, звичайно ж, доповнити зону для роботи варто різними поличками та скриньками для зручності.100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Журнальний стіл для вітальні

Найчастіше в кожній вітальні можна побачити великий, просторий диван та телевізор, встановлений навпроти нього. У такому інтер’єрі доречним буде компактний журнальний столик. Він особливо зручний в експлуатації, досить легкий, що дозволяє за потреби перемістити його без особливих зусиль. Важливо, що цей предмет меблів не захаращує кімнату, а лише робить її більш затишною. Найчастіше на столик кладуть кілька журналів, невелику вазу з квітами або свічки, статуетки. За бажання його можна використовувати для вечірнього чаювання, що часто є традицією у великих сім’ях.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Обідні столи для вітальні

Вітальня великого розміру найчастіше має кілька функціональних зон. Наприклад, місце для прийому гостей обмежується диваном, а також кріслами. У той же час для обіду в одній з частин кімнати встановлюють стіл. Перш, ніж підбирати відповідний варіант, рекомендуємо визначитися з тим, чи буде ця зона статичною чи динамічною. Якщо вона зберігатиметься постійно, сміливо вибирайте класичний стіл. Для динамічної зони більше підійде стіл-трансформер. Крім того, обов’язково треба придбати стільці: складні чи класичні.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Вітальня з письмовим столом

Нерідко у вітальні можна побачити письмовий стіл, який ідеально виглядає у загальному інтер’єрі. Його використовують як для роботи, але й читання різних книжок, журналів. Завдяки широкій стільниці за столом зручно працювати школярам. Також його можна використовувати для спілкування чи роботи за ноутбуком. Що стосується матеріалу, то робочий стіл найчастіше роблять із дерева. За рахунок цього він виглядає презентабельно та відрізняється високою якістю.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Столи-трансформери для вітальні

Звичайно ж, для невеликої вітальні не варто купувати надто великий стіл. Найактуальнішим рішенням буде трансформер. Але вони мають кілька різновидів. Насамперед рекомендуємо придивитися до невеликого журнального столика трансформера. У складеному вигляді він не займе багато місця і лише доповнить інтер’єр вітальні. Завдяки вбудованому механізму його легко можна перетворити на обідній стіл.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Також популярністю користується стіл-книжка, який у складеному вигляді нагадує просту тумбу із ящиками. Але якщо її розкласти, він ідеально підходить для сімейного обіду. Завдяки цьому даний предмет меблів виходить багатофункціональним і заощаджує місце у невеликій вітальні. Відмінним рішенням для такого випадку буде розсувний обідній стіл. Він має стандартний розмір, але буквально за кілька хвилин можна збільшити розмір стільниці.

Як вибрати стіл у вітальню?

Як говорилося вище, існує чимало різновидів столів. Тому вибір не такий простий, як може здатися спочатку. Дизайнери рекомендують враховувати кілька нюансів та правил, які суттєво прискорять процес і зроблять його більш простим та приємним.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Спочатку необхідно визначитися з тим, які функції повинен виконувати стіл у кімнаті. Справа в тому, що вітальня – багатофункціональне приміщення, призначене для приємного проведення дозвілля. Тут можна зібратися всією родиною, щоб пограти в настільні ігри або зустріти гостей. Тому насамперед тут має бути атмосфера спокою та затишку. Нерідко вітальня використовується як робочий кабінет або їдальня. Здебільшого це стосується невеликих будинків чи квартир. Тому стіл має бути максимально відповідним за функціоналом для всієї родини.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Безумовно, один із найважливіших параметрів при виборі столу – його розміри. Він повинен ідеально виглядати в інтер’єрі вітальні, тому завжди враховуйте її параметри. Важливу роль відіграє матеріал, що використовується створення столу. Кожен із них має свої особливості. Наприклад, ламінований ДСП відрізняється високою зносостійкістю, але з часом він вбирає воду. Тому не варто дивуватися, якщо з часом виявите невелике здуття матеріалу.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

У той же час, столи із МДФ мають високу міцність, вологостійкість та стійкість до температурних змін. Серед недоліків даного матеріалу можна виділити сприйнятливість до будь-яких механічних пошкоджень. Будьте впевнені, що на ньому буде видно навіть найменшу подряпину. Столи з масиву дерева найчастіше купують любителі класичного інтер’єру. Вони виглядають дуже красиво і загалом додають вітальні особливого затишку. Серед недоліків можна виділити високу вартість та непереносимість перепаду температур.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Вітальня зі столом: сучасні ідеї інтер’єру

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Оформлення вітальні може бути зовсім різним. Але кожен з варіантів доповнює стіл, що ідеально підходить за кольором, стилем і параметрами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.