100 фото красивих ідей та новинок дизайну
Спальня

100 фото красивих ідей та новинок дизайну


Зміст:

  1. Банкетка: особливості та переваги
  2. Приліжкова або класична банкетка
  3. Банкетка зі спинкою
  4. Банкетка для спальні з ящиком
  5. Варіації банкеток зі спальним місцем
  6. Банкетка-пуфік
  7. Вибір банкетки у класичному стилі
  8. Сучасні моделі банкеток
  9. Правила вибору

Всі ми чудово знаємо, як виглядає стіл, комод, стілець та інші предмети меблів. І тим більше нам відомо їхнє призначення та функціональні сторони. А ось що кожен з нас знає про банкет? Що являє собою подібний вид меблів, і як його можна використовувати при облаштуванні приміщення спальні? Одна категорія покупців та відвідувачів меблевих магазинів стверджують, що банкетка – це пуф. Інші вважають, що подібний пристрій відноситься до розряду диванів. Треті порівнюють банкетку із лавою. І найдивовижніше, що кожен із них має рацію. Банкетку можна сміливо назвати дивовижним та багатофункціональним предметом меблів, який останнім часом все частіше доповнює інтер’єр спальні. У цій статті ми познайомимо читачів з різними видами банкетки і докладно розповімо про її основні переваги.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Банкетка для спальні: особливості та переваги

Сама назва «банкетка», в перекладі з французької означає «лава», і з’явився подібний предмет інтер’єру ще за часів середньовіччя. Встановлювався такий виріб у будуарах знатних осіб жіночої статі та призначався для створення максимально комфортної атмосфери під час перевдягання або виконання процедур, що стосуються догляду за зовнішністю. Модельний ряд сучасних банкеток досить різноманітний, а в меблевих магазинах представлено безліч виробів, що відрізняються між собою за формою, дизайном, розмірами та вартістю. Сьогодні банкетка – це не тільки гарне доповнення до спального інтер’єру, але й комфортне місце для сидіння, і компактний відсік для зберігання різних речей. Про те, які види банкеток бувають, ви дізнаєтесь далі.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Приліжкова або класична банкетка

Класична банкетка, що зовні нагадує лаву, не має підлокітників і спинки і, як правило, розташовується біля підніжжя ліжка. Сидіння у традиційних моделей може бути м’яким чи твердим. В цьому випадку все залежить від смакових уподобань господарів спальні та загальної стилістики інтер’єру. Виготовляються ліжкові банкетки в досить великій палітрі кольорів, тому у покупця не виникне труднощів на вибір відповідного варіанту. Однак, як показує практика, вироби з жорстким сидінням та оббивкою темного кольору відрізняються тривалішим терміном експлуатації. На банкетку можна покласти пульт від телевізора або телефон, покривало, яким застилає ліжко в денний час, скинутий перед сном халат або поставити тацю зі сніданком. При цьому дуже важливо, щоб висота банкетки дорівнювала рівню ліжка. Найактуальніша довжина – трохи менше ширини ліжка.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Банкетка зі спинкою

Моделі банкеток зі спинкою в більшості випадків додатково оснащені зручними підлокітниками, а сам виріб нагадує на вигляд прямокутний або кутовий міні-диван, який можна використовувати не тільки як зручна підставка, але і повноцінне місце для відпочинку. Вироби такого плану мають великі розміри та гармонійно виглядають у спальнях з достатньою площею. Встановлюють банкетки зі спинками біля ліжка або затишному куточку, наприклад, біля вікна. Спинка в подібному виробі може бути виготовлена ​​з дерева або оббита приємною на дотик тканиною, як і решта виробу.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Банкетка для спальні з ящиком для зберігання речей

Якщо попередні моделі банкеток більше виглядають зовнішнім виглядом на лаву або милий диван, то в цьому випадку дизайн виробу більш актуально порівняти з тумбою або комодом, верхня частина яких виконана у вигляді м’якого сидіння. Усередині подібної банкетки, як ви розумієте, знаходиться містка ніша, де можна зберігати постільні речі, піжами, рушники, одяг та інші предмети. Банкетка з внутрішнім ящиком стане чудовим рішенням для облаштування невеликої спальні та дозволить заощадити місце у шафі. Більшість моделей не мають ніжок, а система зберігання представлена ​​у вигляді ящиків або тумби з відкидною кришкою.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Варіації моделей банкеток зі спальним місцем

Моделі банкеток такого плану, у складеному вигляді, мають вигляд тумби з м’якою оббивкою. Тільки замість містких ящиків або ніші для зберігання речей усередині такої банкетки знаходиться розкладний механізм, який у разі необхідності забезпечує наявність повноцінного місця для сну або відпочинку. Тому, як ви знаєте, встановлювати таку банкетку краще в спальні, де достатньо місця.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Банкетка-пуфік

Назва такого виду банкеток повністю характеризує цю модель та стане ідеальним рішенням для доповнення компактної спальні. З одного боку, у вас є зручне місце для сидіння. З іншого боку, якщо модель оснащена вбудованою нішою, ви маєте додаткове місце для зберігання речей. Банкетки-пуфи можуть займати почесне місце біля узголів’я, біля підніжжя ліжка або біля туалетного столика, мати круглу або квадратну форму. Як набивання подібних моделей банкеток виробники меблів використовують поролон, синтепон, каучук або латекс. Що стосується оббивки, то тут можна використовувати як натуральні, так і синтетичні матеріали.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Вибір банкетки у класичному стилі

Як відомо, поняття «класичний стиль» сформувалося у XVI-XVIII століттях, коли в облаштуванні приміщень віталося наявність палацової помпезності та розкоші. Тому в основі стилю знайшли свій відбиток різні деталі ампіру, рококо, бароко та класицизму. Банкетка, виконана в класичному стилі, може мати гарні вигнуті ніжки або повторювати дизайн ліжка, залучати дорогим оббивним матеріалом, красивим драпіруванням і різним декором. Такий предмет меблювання стане «дорогою» прикрасою вашої класичної спальні та предметом гордості господарів.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Сучасні моделі банкеток

Що стосується вибору банкетки в сучасному стилі, то в цьому випадку слід звернути увагу на функціональність, бездоганний зовнішній вигляд і комфорт, прийнятні для хай-теку, кантрі, еко-стилю та багатьох інших напрямків. Банкетка у стилі кантрі, наприклад, може бути виконана з дерева та мати оббивку з вишивкою або квітковим малюнком. Еко-стиль передбачає вибір виробів лише з натуральних та якісних матеріалів. Для хай-тека характерні прості геометричні форми, без жодних надмірностей та прикрас.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Банкетка для спальні — правила вибору

Вибір відповідних меблів — це досить складне завдання, тому вирішивши доповнити інтер’єр спальні таким виробом, як банкет, слід врахувати кілька важливих факторів. Насамперед, на що слід звернути увагу – це габарити. Розмір ліжка або лави повинен підбиратися відповідно до площі приміщення. Також важливо продумати, в який бік висуватимуться ящики, якщо йдеться про придбання банкетки з нішами для зберігання речей. Ще однією важливою деталлю вважається поєднання дизайну банкетки із загальним оформленням інтер’єру спальні. У цьому випадку важливо дотриматися повної гармонії. І найголовніше – банкетка, як і будь-який аксесуар спальні, має відповідати вашим потребам та радувати своїм зовнішнім виглядом.

100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Банкетку можна назвати багатофункціональним предметом. З її допомогою можна вирішити питання про брак спального місця або використовувати як додатковий відсік для зберігання. Вона може одночасно виконувати роль сидіння і полиці, займати порожнє місце в кутку або красуватися біля вікна. А яка модель банкетки може стати «родзинкою» вашої спальні?

100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну 100 фото красивих ідей та новинок дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *