100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей, особливості інтер’єру


Зміст:

  1. Нюанси єгипетського інтер’єру
  2. Інтер’єр кухні в єгипетському стилі
  3. Єгипетські архітектурні елементи на кухні
  4. Оздоблення стін, стелі та підлоги кухні по-єгипетськи
  5. Кухонні меблі в єгипетському стилі
  6. Освітлення кухні в єгипетському стилі
  7. Яскраві акценти на кухні у єгипетському стилі
  8. Текстиль для кухні у єгипетському стилі

Останнім часом дуже популярні подорожі по всьому світу, під час яких ми отримуємо безліч позитивних емоцій та нових вражень. Найчастіше своєю красою, унікальністю та неймовірною атмосферою нас зачаровують етнічні інтер’єри кафе, ресторанів, готельних номерів та будинків місцевих жителів відвідуваної країни. Інтер’єр, що сподобався, з використанням етнічних традицій і елементів дизайну неодмінно хочеться втілити в себе вдома. Найчастіший вибір мандрівників для дизайну кухні єгипетські традиції.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Нюанси єгипетського інтер’єру

Для повноцінної реалізації проекту зі створення кухні обраного стилю важливо суворо дотримуватись наступних основних правил. Єгипетський стиль відрізняється масштабністю рішень і рекомендується втілювати його в великих кухнях. В основі стилю – геометричні фігури: від кола в центрі приміщення беруть початок численні візерунки, фігури та лінії.

Все в єгипетському стилі суворо, чітко та симетрично.

Важливо не перестаратися з насиченням кухонного простору єгипетськими елементами, предметами та мотивами. Перенасичення може призвести до того, що досить об’ємний і змістовний етнічний стиль у такому разі, може не тішити, а дратувати та виглядати химерно та несмачно.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Інтер’єр кухні в єгипетському стилі

Для створення інтер’єру в цьому екзотичному стилі насамперед необхідно вибрати відповідну колірну гаму. Переважними та характерними кольорами даного стилю будуть всі не надто яскраві відтінки жовтого кольору:

При виборі деталей та аксесуарів, розстановці яскравих інтер’єрних акцентів орієнтуємось на насичені шоколадний, теракотовий, чорний та яскраво-синій.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Єгипетські архітектурні елементи на кухні

Обов’язковими елементами будь-якого дизайну в єгипетському стилі є кам’яні колони або їх імітація, які часто прикрашаються лотосом або пальмовою гілкою, а також різними фактурними малюнками в єгипетських традиціях і мотивах, «підтримувати» їх можуть статуї сфінксів або котів. Всі архітектурні елементи мають бути масивними, але при цьому врівноваженими щодо решти простору кухні. Дверні або стінні отвори рекомендується оформляти в арочній формі. Двері на кухню повинні бути або виглядати дерев’яними і масивними.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Оздоблення стін, стелі та підлоги кухні по-єгипетськи

Якщо говорити про будівельні та оздоблювальні матеріали, то вибираємо, звичайно, декоративну штукатурку, яка дозволяє майстерно і точно підібрати необхідну палітру кольорів, а також вибрати відповідну стильну фактуру, візерунок або малюнок такого покриття стін.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Для стелі підійде будь-яке сучасне стельове покриття: натяжна стеля або гіпсокартон. Не зайве також використовувати візерунки або малюнки в єгипетському стилі. Для підлоги краще вибрати штучний практичний камінь — керамограніт або керамічну плитку з давньоєгипетськими малюнками або орнаментами.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Кухонні меблі в єгипетському стилі

Меблі справжніх єгиптян – це добротні та масивні вироби з натурального каменю та дерева, прикрашені фресками та справжніми золотими візерунками. Тому, ми відтворюємо справжній дорогий інтер’єр з використанням натуральних матеріалів, або використовуємо штучні якісні аналоги.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Меблі вітаються багаті, щедро і красиво прикрашені різьбленням або золотом. Обов’язково круглий стіл із каменю, масивного темного дерева чи скла.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Освітлення кухні в єгипетському стилі

Висвітленням, що підкреслює самобутність і давні традиції стилю, можуть стати настінні бра, що нагадують нам про стародавні смолоскипи, що висвітлювали палаци того часу.

Основним елементом освітлювальної системи єгипетського стилю є абажур, що підтверджує правило стилю від кола.

Абажури кращі досить великого розміру, насиченого золотистого або темного відтінку, можливе використання абажурів із тканини. Однак, слід зазначити, що в сучасних реаліях, варто все-таки використовувати додаткове підсвічування стелі, робочої поверхні, окремих предметів та елементів інтер’єру.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Елементи декору та яскраві акценти на кухні в єгипетському стилі

Без характерних яскравих єгипетських елементів у дизайні кухні не обійтися, адже тоді інтер’єр не буде завершеним та повним. Це можуть бути картини або малюнки у дерев’яних рамах із зображенням сфінксів, фараонів, пірамід, екзотичної єгипетської флори та фауни. Прекрасно впишуться у такий інтер’єр настінні фрески.

Обов’язковою є наявність етнічного декоративного посуду: глиняні судини, скляні пляшки з кольоровим піском, кам’яні чаші та кубки.

І звичайно, єгипетський інтер’єр не представляється можливим без численних статуеток кішок, жуків-скарабеїв, грифонів, гіпсових або глиняних бюстів фараонів та давньогрецьких богів.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Текстиль для кухні в єгипетському стилі

Штори та будь-які кухонні текстильні вироби, щоб відповідати справжньому єгипетському стилю та органічно вписуватися у вибраний інтер’єр обов’язково мають бути виготовлені з натуральних тканин. Це можуть бути легкі бавовняні або міцні лляні штори. Колір текстильного оформлення вікна залежатиме від ступеня природного освітлення та іншого інтер’єру. Вітається використання візерунків, вишивки та принтів з пальмовим листям, папірусами, квітами лотоса.

Єгипетськи багато і вишукано виглядають фіранки із золотистими нитками та іншими блискучими прикрасами.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Єгипетський стиль в інтер’єрі кухні – складний стиль інтер’єру, але доступних способів та дизайнерських прийомів його повноцінного та успішного створення величезна кількість. Цей унікальний, але в той же час відомий стиль самобутній, натуральний, розкішний. Він відтворює незвичайну дивовижну атмосферу і дарує лише позитивні емоції.

100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру 100 фото красивих ідей, особливості інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *