100 фото красивих ідей, особливості дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей, особливості дизайну


Зміст:

  1. Особливості оформлення
  2. Кольорова гамма
  3. Матеріали для створення східного інтер’єру
  4. Меблі для дизайну
  5. Вибираємо декор

Кухонний інтер’єр, виконаний у китайському стилі, відноситься до етнічних напрямків дизайну і, як правило, ґрунтується на використанні натуральних матеріалів, символічних відтінків та інших деталей, характерних для східної культури. Такий інтер’єр є втіленням принципів вчення фен-шуй, які відповідають за правильну та гармонійну організацію простору. Кожен предмет інтер’єру в такій кухні займає певне місце, вибір якого ґрунтується насамперед на правилах, що стосуються багатовікової китайської мудрості. Приміщення кухні у такому виконанні відкрито демонструє суворе дотримання стилістичних норм, виглядає трохи незвично, одночасно комфортно та вельми привабливо. Далі в матеріалі ми пропонуємо до уваги читачів поради дизайнерів з облаштування приміщення кухні в китайському стилі, а також надаємо до перегляду фото готових інтер’єрів, які допоможуть детальніше познайомитися з подібними дизайнерськими ідеями.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Кухня у китайському стилі – особливості оформлення

Кожен із нас хоча б один раз у житті стикався із різноманітною японською атрибутикою. Китайський стиль у дизайні приміщень дуже близький до японського, але вважається більш яскравим та ошатним. Для такого типу оформлення характерна повна відсутність перевантаженості та зайвих деталей, а всі складові інтер’єру мають пряме відношення до мінімалізму.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Одну з головних ролей у китайському інтер’єрі, звичайно, займає міфологія, тому для створення відповідної атмосфери як орнаменти використовуються різноманітні зображення птахів та квітів, ієрогліфи, а також образи драконів та інших міфічних істот, які можуть прикрашати будь-яку частину приміщення.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Також варто відзначити, що інтер’єр у китайському стилі абсолютно не терпить гострих кутів. У пріоритеті плавні лінії та м’які вигини. Тому всі «невідповідні» деталі ретельно ховаються за драпіруванням та витонченими ширмами.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Колірна гама інтер’єру кухні в китайському стилі

При створенні приміщення в китайському стилі основна перевага надається яскравим і приглушеним відтінкам, що зустрічаються в природі. Крім цього, кожен колір у китайців пов’язаний із певною стихією та викликає відповідні асоціації. Чорний колір в інтер’єрі кухні в китайському стилі означає певну строгість, значущість і говорить про перспективи господарів.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Коричневий асоціюється із серйозністю.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Блакитні відтінки наповнюють інтер’єр духовністю та гармонією.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Зелені тони означають миролюбність, достаток та процвітання.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Помаранчевий колір наголошує на імператорській величності. Синонімами золотого є багатство, мудрість та височина.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Червоний та його множинні відтінки символізують свято, удачу та приємні емоції, тому уявити собі подібну кухню без усіляких червоних деталей просто неможливо.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Для облаштування компактних приміщень в якості основи прийнято вибирати світлі бежеві, жовтий або кремовий кольори. У просторих приміщеннях кухні можна сміливо віддати перевагу темнішим відтінкам. Що стосується білого кольору, його використання в інтер’єрі кухні допустимо, але не бажано. У Китаї білий асоціюється зі смертю та жалобою.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Які матеріали підходять для створення східного інтер’єру

Все оздоблення кухні в китайському стилі ґрунтується на використанні натуральних матеріалів, тому в оформлення актуальна присутність каменю, дерева, скла, рисового паперу, ротанга, бамбука, льону, шовку та інших варіантів. Кухонні стіни можна пофарбувати в один із актуальних відтінків і згодом прикрасити їх східними пейзажами або ієрогліфами. Не менш оригінальним способом є використання шпалер з характерними китайськими мотивами «під шовк» або обробка стін за допомогою пробки або панелей з бамбука.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Простішим і найпоширенішим способом обробки стелі, не дивлячись на деякі обмеження, вважається його фарбування в білий колір. Для більш вираженого підкреслення китайського стилю можна прикрашати стелю на кухні дерев’яними балками, розташованими у вигляді прямокутника по всьому периметру.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Для обробки підлоги прийнято використовувати ламінат, паркетні дошки чи дерево. У робочій області, де розташована найбільша кількість техніки та меблі, на підлозі використовують керамічну плитку. Стіни біля робочих поверхонь оформляють гладкою кахлем або спеціальною панеллю зі скла з характерним орнаментом.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Як підібрати меблі для дизайну кухні в китайській тематиці

Не менш оригінальним способом підкреслити східну тематику інтер’єру вважається вибір відповідного меблювання. Тому до вибору кухонного гарнітура та обіднього столу слід підходити з усією відповідальністю. Серед популярних матеріалів, що використовуються для виготовлення меблів або її фасадів, є бамбук і ротанг, дуб, тік або червоне дерево. Якщо ваші плани входить придбання більш доступного варіанту меблів, то завжди можна вибрати один з варіантів з МДФ покриттям, яке імітує один з натуральних видів деревини. Всі предмети меблів повинні бути багатофункціональними та зручними, з гладкими поверхнями та закругленими кутами.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Для прикраси фасадів вітаються фрагменти у вигляді різьблення чи ажурних вензелів. Скляні деталі переважно вибирати з матового скла, що зовні нагадує рисовий папір. При виборі невисоких обідніх столів у китайському стилі замість стільців слід віддати перевагу м’яким пуфам. У випадку, якщо для облаштування кухні вибирається стіл стандартних розмірів, до нього на додаток підбирають стільці з витонченими вигинами та м’якими формами з твердими сидіннями.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Кухня у китайському стилі – вибираємо декор

Жоден дизайн інтер’єру не обходиться без усіляких прикрас та декору, які вносять родзинку на все оформлення та підкреслюють обрану стилістику. Для обговорюваного нами благоустрою приміщення кухні рекомендується використання різноманітного декору з характерним для Піднебесного стилем. Це можуть бути красиві віяла, фарфорові статуетки, вази та бамбукові флейти, що акуратно зберігаються на мініатюрних поличках або відкритих стелажах. Не менш оригінально виглядають різні талісмани, розвішані по периметру приміщення, знамениті ліхтарики з пензликами та абажури з рисового паперу, а також посуд із розписом у китайському стилі, живі квіти та багато інших пропозицій.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Інтер’єр кухні в китайському стилі — це повна гармонія і комфорт, ніяких зайвих деталей і предметів, що захаращують простір. У такому приміщенні хочеться збирати друзів і пити чай із рідними, поринаючи в атмосферу розслаблення. Головне постаратися вловити «дихання» східного вітру та максимально перенести дивовижну та незвичайну естетику Китаю у своє житло.

100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну 100 фото красивих ідей, особливості дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *