100 фото красивих ідей для дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей для дизайну


Зміст:

  1. Полиця для взуття в передпокій
  2. Передпокій з полицями
  3. Полиця-сидіння у передпокої
  4. Настінні полиці у передпокої
  5. Вішалка з полицями у передпокої
  6. Дзеркало з полицями до передпокою
  7. Шафа з полицями в передпокій
  8. Передпокій-купе з полицями

Вибір полиці для передпокою — справа досить копітка, відповідальна і вимагає попередньої підготовки. Заздалегідь необхідно точно визначитися зі своїми уподобаннями та підібрати полицю, яка підійде до дизайну інтер’єру Вашого передпокою та виконає всі функції, необхідні саме Вам.

100 фото красивих ідей для дизайну

Полиця для взуття в передпокій

Взуття — найнеобхідніша полиця для передпокою. Вибір цікавих моделей, різної висоти, різноманітних розмірів та матеріалів, з яких вони виготовляються різноманітний та великий. Полиці для взуття можуть бути відкриті, закриті або комбіновані. Є різні варіанти розташування внутрішніх взуттєвих осередків – горизонтальні чи вертикальні. Цікавий, зручний і ергономічний креативний варіант взуття з сидінням на верхній поверхні взуттєвої полиці.

100 фото красивих ідей для дизайну

Передпокій з полицями: варіанти дизайну

Два відмінні варіанти підходять для якісного дизайну інтер’єру в даному випадку. Перший — це вибір меблевого гарнітура з однойменною назвою, оснащеного полицями. У цьому випадку, полиці різного розміру розташовуються у певних частинах меблів для передпокою, можуть бути відкритими, а можуть розташовуватись усередині. У другому випадку, меблі для передпокою складаються з окремих настінних, підлогових, підвісних полиць, розташованих на території передпокою за Вашим смаком. Відповідно до Ваших уподобань можна не тільки розташувати полиці, але й замовити для виготовлення за індивідуальним проектом необхідну кількість полиць, вибрати колір та фактуру, матеріали та фурнітуру.

100 фото красивих ідей для дизайну

Полиця-сидіння у передпокої

Модним, відносно новим і функціональним рішенням є виготовлення на замовлення або придбання полиці-сидіння, яку ще називають банкеткою для передпокою. Головною відмінністю є відмінна функціональність і ергономічність. У такому меблевому виробі використовується вся корисна площа: внизу зазвичай розташовуються закриті полиці для взуття, речей, аксесуарів, а зверху знаходиться м’яке сидіння, щоб зручно і комфортно одягати взуття.

100 фото красивих ідей для дизайну

Настінні полиці у передпокої

Цей елемент дизайну передпокої, як жоден інший, дає безліч можливостей для реалізації і креативних, і практичних ідей. На стіні можна розмістити полиці не тільки для зберігання речей, але і нестандартні полиці для розміщення стильних та оригінальних предметів декору та інтер’єру передпокою. Настінні полиці також можуть бути різного розміру та незвичайної форми. Головне, не перенаситити простір передпокою надмірною кількістю настінних полиць, інакше передпокій перетвориться на меблевий склад.

100 фото красивих ідей для дизайну

Вішалка з полицями у передпокої

Існують різні види вішалок до передпокою: настінні, пристінні, підлогові. Виготовляються з добре відомих та популярних матеріалів: дерева, заліза, металу. Вирізняються компактністю, але при цьому місткістю. Досить компактне поєднання вішалки з відкритими та закритими полицями відмінно підійде для передпокоїв невеликої площі. Якщо простір передпокою дозволяє використовувати більш об’ємні варіанти: з великою кількістю гачків і тримачів, вертикальну вішалку, дизайнерську з оригінальними великими деталями.

100 фото красивих ідей для дизайну

Дзеркало з полицями до передпокою

Красиве дзеркало є в кожному передпокої, це необхідний і незамінний атрибут. Крім того, що воно виконує свою основну функцію відображення, також може використовуватися з метою збільшення простору невеликої передпокою. Дзеркальна поверхня може використовуватися в інтер’єрі передпокою як самостійний елемент або бути частиною шафи. Дзеркала бувають різних видів, із креативними дизайнами. Відмінне рішення – це доповнення настінного дзеркала полицями для дрібних предметів, речей, ключів та аксесуарів. Полиці можуть розташовуватися за контуром дзеркального полотна, тільки збоку або знизу. Найчастіше вибирають для облаштування передпокою дзеркала з відкритими компактними полицями.

100 фото красивих ідей для дизайну

Шафа з полицями в передпокій

Завдяки сучасним тенденціям меблевої моди та виробництва можна дозволити собі втілити в життя саму творчу та складну ідею щодо створення ідеальної шафи для передпокою. Ви можете використовувати модульні меблі, які легко і просто модулюються в потрібну конструкцію з готових меблевих елементів. Можна замовити та виготовити меблеву шафу за індивідуальним проектом з урахуванням усіх Ваших потреб та побажань, вибравши потрібну кількість та якість поличок. Але обов’язковими складовими мають стати полиці для взуття, одягу, засобами догляду за речами, полички для важливих дрібниць – ключів, проїзних, документів; полиці для аксесуарів — сумочок, парасольок, чохлів.

100 фото красивих ідей для дизайну

Передпокій-купе з полицями

Шафи-купе у передпокій – один із найпоширеніших і вдалих варіантів для передпокою. Все тому що шафа-купе містка і наповнена великою кількістю відкритих і закритих полиць. Причому вибрати різновид, розміщення, розмір, матеріал полиць Ви зможете самостійно під час замовлення такого меблевого виробу для передпокою. Обов’язковими та дуже зручними є відсіки для речей, вішалок з речами на поздовжній штанзі, взуття, ящики з осередками, кошики-сітки для зберігання одягу та взуття, висувна вішалка для зберігання штанів, висувні ящики для важливих дрібниць, досить об’ємні полиці для зберігання : пилососа, дошки для прасування, сушарки, швабри, а також спортивного інвентарю або дитячих іграшок для прогулянок. Також шафа-купе може бути доповнена маленькими, але дуже зручними невеликими поличками для зберігання засобів догляду за взуттям, ключів та інших важливих аксесуарів.

100 фото красивих ідей для дизайну

Полиці в передпокої – незамінна та обов’язкова складова інтер’єру передпокою. А вибір з величезної різноманітності полиць як самостійний елемент або як частини меблів для передпокою, матеріалу їх виготовлення та розміщення – тільки Ваш вибір, завдяки якому дизайн інтер’єру передпокою стане улюбленим та унікальним.

100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну 100 фото красивих ідей для дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *