100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей дизайну інтер’єру


Зміст:

  1. Арка на кухню: особливості
  2. Види арок
  3. Дизайн арки між кухнею та іншими приміщеннями

Варіант обробки дверного отвору між кухнею та іншими кімнатами за допомогою арки останнім часом стає все більш популярним явищем. Подібне рішення завжди виглядає стильно, красиво та прийнятно для використання у багатьох стильових рішеннях. Арка у дверному отворі дозволяє візуально збільшити площу приміщення, а також додає до кімнати світла та повітря. Про те, які форми арочних конструкцій запропоновані сьогодні на сучасному ринку і на що варто звернути увагу тим, хто вирішив використовувати подібний дизайнерський пристрій в облаштуванні кухні, читайте далі в нашому матеріалі.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Арка на кухню – особливості

Як і будь-яка інша дизайнерська конструкція, арка, встановлена ​​в дверному отворі кухні, має свої особливості, які слід брати до уваги на початку планування інтер’єру. Як показує практика, в більшості прикладів, арка встановлюється в тих випадках, якщо у господарів приміщення є бажання об’єднати між собою кімнати, наприклад, кухню і вітальню або кухню і коридор, а можливість знести повністю всю стіну, яка виступає як перегородка, що заважає, відсутня. Також подібне рішення стане чудовою ідеєю для облаштування невеликих кухонь, де наявність дверей лише посилить становище та забере «дорогоцінні» сантиметри. До того ж установка арочної конструкції, як правило, значно поступається в ціні подібній процедурі з дверима.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Арка не потребує використання фурнітури і може мати будь-який дизайн. Головне підібрати виріб, який буде відповідати загальній стилістиці інтер’єру, і в цьому випадку відмінностей між готовими арками, придбаними в магазині або конструкціями, створеними своїми руками, не існує.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

І найцікавіше, арка, встановлена ​​між кухнею та іншими кімнатами, значно економить простір, проте вимагає обов’язкової установки потужної витяжки та постійного провітрювання. А якщо ні, то всі запахи, що виходять від варильної панелі або з духової шафи, будуть автоматично поширяться по прилеглих до кухні кімнатах.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Види арок

Наступним важливим етапом при встановленні арки на кухні є вибір форми конструкції, оскільки її зовнішній вигляд може не тільки збільшити площу приміщення, а й зменшити його. Внаслідок чого доведеться вдатися до повного перепланування, що загрожує не тільки розчаруванням, а й додатковими ремонтними роботами з певними фінансовими вкладеннями.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Напівкругла арка

Завдяки плавному закругленню у верхній частині така арка зветься напівкруглою або класичною і вважається найбільш поширеним дизайнерським рішенням. Вона ідеально підходить для облаштування невеликих інтер’єрів за площею приміщень і в більшості випадків використовується для об’єднання кухні з коридором. Напівкруглі арки більшого розміру прийнято використовувати при поєднанні приміщення кухні з вітальнею, що є особливо актуальним для облаштування інтер’єру квартир-студій.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Англійська арка

Головною особливістю такої конструкції є наявність гострих кутів на обох кінцях основи дуги. Такі види арок прийнято використовувати для обробки широких отворів. Подібна, злегка «неправильна» форма чудово підходить для приміщень з великою квадратурою і найчастіше виконує роль додаткової декоративної прикраси.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Прямокутна арка

Назва подібної конструкції повністю відповідає її зовнішньому вигляду та дозволяє встановлювати арку на місце дверей без додаткового монтажу. Такі варіанти арочних прорізів чудово підходять для облаштування кухні в «хрущовках», чудово виглядають на будь-якій квадратурі і не обтяжують приміщення. Прямокутні арки із закругленими кутами мають оригінальну назву – портал, і також підходять для будь-якого розміру кухні.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Трапецієподібна арка

Що стосується арочних прорізів, верхня частина яких нагадує формою однойменну геометричну фігуру — трапецію, то ці конструкції потребують простору. Невеликі приміщення з таким оздобленням дверного отвору здаватимуться вже чим є насправді.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Арка у формі напівеліпсу

Дизайнерська пропозиція такого плану стане ідеальним рішенням для охочих розмістити на кухні маленьку арку. Такі конструкції, не дивлячись на мініатюрні розміри та компактність, візуально розширюють приміщення і роблять ширше дверний отвір.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Аравійська арка

Для арки, виконаної в такому стилі характерна наявність оригінальних закруглень у верхній частині, тому конструкція такого плану стане чудовим рішенням для облаштування інтер’єру кухні у східному чи індійському стилі. Такі арки мають безліч варіацій оформлення та можуть додатково містити різноманітні декоративні елементи.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Асиметричні арки для кухні

Незважаючи на те, що дизайнери пропонують безліч ідей щодо створення арочних прорізом, таке явище, як асиметрична арка, з оригінальним і не схожим на жоден інший варіант дизайном зустрічаються в інтер’єрі досить часто. І в цьому випадку фахівці рекомендують ретельно вивчати всі нюанси та відштовхуватись від загальної стилістики оформлення. Золотої середини та будь-яких конкретних правил у цьому випадку не існує. Тому приступаючи до планування подібної конструкції, бажано розглянути кілька проектних пропозицій, адже достаток опуклих елементів або гострих кутів в одних випадках виглядає красиво і доречно, а в інших, навпаки, безглуздо та відразливо.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Дизайн арки між кухнею та іншими приміщеннями

Коли всі питання, що стосуються форми та розмірів арочних прорізів між кухнею та іншими кімнатами розглянуті, настав час визначитися з дизайном конструкції та вибрати матеріал, який використовуватиметься для оздоблення.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Декоративна штукатурка

Використання декоративної штукатурки при обробці арочного отвору можна назвати найбільш бюджетним та поширеним варіантом. При цьому техніка нанесення штукатурки на поверхню стін настільки проста, що ви справитеся з цим самостійно. За допомогою штукатурки ви можете імітувати будь-яку поверхню та за необхідності змінити її колір. Крім того, у подібний вид обробки можна досить просто вмонтувати підсвічування, що дуже зручно при освітленні переходів між кімнатами.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Камінь

Не менш поширеним рішенням для обробки арок можна назвати використання натурального каменю, і в цьому випадку без допомоги досвідченого майстра вам не обійтися. Конструкція, оброблена каменем, завжди виглядає презентабельно і відрізняється довговічністю. Ціна матеріалу у такому прикладі повністю виправдовує себе.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Цегла

Не менш оригінальною пропозицією можна назвати обробку арки за допомогою цегли. Подібна пропозиція внесе в інтер’єр нотки брутальності і дозволяє розбавити оформлення інтер’єру ефектним і незвичайним контрастом.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Мозаїка

Якщо ви вже стикалися з укладанням плитки, то ідея обробки арочної конструкції за допомогою мозаїки не викличе у вас складнощів, особливо якщо мозаїка формою нагадує цеглу. Головне попередньо підготувати поверхню і позбавитися всіх нерівностей.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Дерево

Оздоблення арки за допомогою дерева виглядатиме ефектно і витончено одночасно, адже шляхетність такого виду матеріалу автоматично передається на загальну стилістику оформлення. Такі арки вважаються проявом стилю та гарного смаку, але вимагають допомоги фахівця, адже процес виготовлення вигнутих деталей для отвору потребує певних навичок та вміння.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Гіпсокартон

Гіпсокартон чудово лягає на поверхню будь-якої форми, тому при використанні такого матеріалу для обробки арочного отвору не повинно виникнути жодних проблем. Тим більше, що незначні огріхи та недоліки чудово ховаються за фінішним оздобленням.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Поліуретанова обробка

Арочні конструкції з поліуретану продаються в магазинах у досить великому асортименті, тому вам залишається тільки підібрати відповідний до конфігурації вашого отвору варіант. Складання таких елементів обробки не потребує допомоги висококваліфікованого майстра. Єдиний мінус виробів із поліуретану – це надмірна крихкість.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Установка арки між кухнею та іншими кімнатами – це не тільки гарна ідея, але й чудова можливість проявити свої дизайнерські здібності та створити єдиний у своєму роді інтер’єр. Головне дотримуватись єдиного стилю при оформленні та не перестаратися з декоративними доповненнями.

100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру 100 фото красивих ідей дизайну інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *