100 фото КРАЩИХ ідей дизайну інтер’єрів
Зміст:
- Де має бути кімната?
- Маленькі кімнати
- Великі спальні
- На горищі
- У романтичному стилі
- Скандинавський дизайн
- З гардеробною
- Мінімалізм
Спальня має бути перш за все зручною. Подивіться, як вибрати правильне місце для спальні в будинку та якісно її облаштувати, щоб інтер’єр відповідав особистим очікуванням. Цікаві варіанти дизайну сучасних спалень допоможуть вам прикрасити свою житлову площу.
Спальня в приватному будинку: де має бути кімната?
Почніть зі сторони світла. Найнейтральне розташування спальні — південне, тому що простір буде світлим і приємним. Спальня може бути на західній стороні. Однак слід пам’ятати, що влітку така кімната нагріватиметься вдень. Схід – гарне рішення лише для ранніх пташок. Влітку сонце яскраво світитиме з ранніх годин. Найгірше можливе рішення — вибрати спальню на північній стороні спальні, тому що вона завжди буде темною і досить похмурою, і це, безумовно, не допоможе рано встати.
Найголовніше для спальні — забезпечити комфортний сон, підвестися з ліжка відпочившим, свіжим, охочим діяти. Якщо кімната відповідає цим умовам, то має бути в тихому і сонячному місці.
Така спальня в будинку має бути просторою, обладнаною гардеробною або великою шафою. Доступ до окремої ванни також важливий. Завдяки цьому ви не будете бігати вранці у пошуках чистої сорочки або рушника, не доведеться стояти в черзі, щоб почистити зуби.
Дизайн спальні в приватному будинку далеко від вітальні та кухні
Якщо ви хочете, щоб спальня була місцем справжнього відпочинку, то повинні розташувати її (якщо можливо, звичайно) подалі від вітальні, кухні (це місця, де зазвичай стоїть шум, грає телевізор, чути звук каструль і тарілок, посудомийної машини або витяжки) і жвавої вулиці.
Двері спальні повинні бути без скла, щоб краще приглушувати звуки. Якщо кімната має бути з боку вулиці, варто інвестувати у вікна із підвищеною звукоізоляцією.
Дизайн спальні в будинку дуже важливий, особливо якщо ви не знаєте, як облаштувати цю кімнату. Дизайн зони відпочинку має бути правильно підібраний як для просторових можливостей, так смаку.
Спальня у приватному будинку: фото невеликої кімнати
Меблі для спальні з невеликою площею повинні бути легкими і обтічними. Остерігайтеся сміливих прикрас чи виразних кольорів. Мобільність важлива, тому дизайн маленької спальні в будинку має бути багатим на висувні та складні меблі. Спальний простір має бути відокремлений, щоб він не «загубився» оптично в невеликому інтер’єрі.
Виберіть один привабливий декоративний елемент. Колір стін має бути світлим. Вас можуть спокусити візерунчасті шпалери, які додадуть спальні просторий ефект і оптично збільшать стелю.
Великі спальні в приватному будинку
Ідеї для сучасної спальні різні, але правило одне – приглушені кольори та мінімалізм. Білий колір чудово підходить для спальні будь-якого розміру, тому композиції у цьому забарвленні підійдуть багатьом. Білий є нейтральним, тому він добре гармонуватиме з рештою відтінків, незалежно від їх насиченості. Світла спальня виглядає найкраще у версії «тотальний вигляд», тобто фокусується на кольорах лише в діапазоні білого, можливо, у різних тонах. Ви можете вибрати в такому кольорі стіни, текстиль, меблі для спальні та аксесуари. Зверніть увагу на природні кольори, які сьогодні найпопулярніші: бежевий, коричневий, сірий.
Інтер’єр спальні в приватному будинку на горищі
Як облаштувати спальню на горищі? Кімната відпочинку має бути мінімалістичною та сучасною. Спальні на горищі добре виглядають, коли оздоблені світлим деревом. Правильне оздоблення означає, що приміщення буде не тільки красиве, але й практичне. Якщо ви шукаєте більше натхнення, ознайомтесь із фотографіями ідей спалень на мансарді.
На горищі доступ до світла, як правило, дуже обмежений, тому спальні кімнати на мансарді просять освітлення та дотримання яскравої кольорової гами. На жаль, чорний колір може оптично закрити кімнату. Сучасна спальня на мансарді – вибір, який варто розглянути.
Сучасні спальні у приватних будинках у романтичному стилі
Ідеї для романтичної спальні дуже різні. Однак, жодна з них не працює добре з темними або інтенсивними кольорами, так як вони зруйнують інтер’єр. Меблі для спальні та стіни повинні бути світлими та приглушеними, наприклад, бежевого або білого кольору. Можливо, вас спокусить тонкий квітковий мотив. Завершіть все дерев’яною підлогою із натурального дерева.
Як прикрасити спальню у цьому стилі? Романтична кімната навіть вимагає відповідної прикраси — квіткові композиції, подушки, м’які тканини та ліхтарі. Якщо у вас є місце, обов’язково встановіть камін. Штори на вікнах і велика кількість свічок теж підійдуть, тому що це оформлення додасть інтимності та легкості.
Великі вікна в спальні в приватних будинках — холодне натхнення або скандинавський стиль.
Відмінним варіантом стане дерев’яне ліжко, пофарбоване у білий колір. Якщо ви хочете надати скандинавській спальні трохи сучасності, вас може спокусити ліжко білого кольору. Вибирайте меблі з натуральних матеріалів – варто зосередитись на чергуванні білого з квітами дерева. Не забудьте вибрати аксесуари та тканини з натуральних матеріалів. Великі вікна можна залишити відчиненими. Чудовий льон, бавовна, дерево, плетіння, шерсть і ротанга в декоративних елементів кімнати. Скандинавський стиль любить природність.
Оформлення спальні в приватному будинку з гардеробом
У просторій спальні приватного будинку може бути повноцінна вбиральня. При правильному розташуванні вона втратить свій розмір. Замість того, щоб вставляти шафу з поглибленням, встановіть статичну перегородку з окремим входом для сховища речей. Ставка на сірі тони, м’яке ліжко з узголів’ям та світла підлога додасть спальні цікаві нотки.
Сучасні спальні з мінімалістичною нотою
Сучасна спальня – це насамперед ліжко. Дизайнерські натхнення різні, але кожне слід одному й тому принципу — не засмічувати простір кімнати. Вас можуть спокусити інноваційні лампи.
Галерея кольорів заснована на глибоких сірих, коричневих і білих тонах — темніші забарвлення нададуть кімнаті елегантність і загадковість, але прикраса спальні такими квітами може пригнічувати.
Хороше рішення — розмістити спальню в чітко відокремленій нічній зоні (наприклад, закритими додатковими дверима). Таким чином, ви забезпечите тишу та спокій, необхідні для відпочинку, а якщо гості приїдуть, – і усамітнення. Розгляньте варіанти безлічі спалень для приватного будинку, дизайн яких обов’язково стане в нагоді.