100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору
Спальня

100 фото-ідей в інтер’єрі, варіанти поєднання кольору


Зміст:

  1. Фіолетовий колір у вітальні: особливості
  2. Використання фіолетового для оздоблення стін
  3. Фіолетовий диван
  4. З чим поєднується фіолетовий

Вітальня є «візитною карткою» господарів житла і часто може багато розповісти про їх спосіб життя, матеріальне становище і смакові уподобання. Тому до вибору дизайну цієї кімнати слід завжди підходити з відповідальністю. Сьогодні ми пропонуємо приділити увагу інтер’єрним рішенням для оформлення вітальні, витриманим у фіолетових тонах, які стануть ідеальним вибором для творчих, креативних та неординарно мислячих людей.

Фіолетовий колір наповнює кожен куточок приміщення якоюсь магічною аурою, виглядає одночасно розкішно, елегантно та аристократично. При цьому важливо розуміти характер фіолетового кольору та вміти правильно його використовувати.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Як організувати подібний інтер’єр, щоб в результаті отримати не тільки цікаву, а й гідну уваги та захоплення вітальню? Як правильно і в якій кількості вводити такий складний відтінок, розставити пріоритети, підібрати меблі та інші складові? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете у нашому матеріалі.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Фіолетовий колір у вітальні – особливості

Фіолетовий колір є володарем досить широкого спектру відтінків, проте навіть найсвітліші його варіації характеризуються яскравістю та привертають до себе увагу. Саме тому можна впевнено сказати, що фіолетовий стає вибором впевнених у собі, не бояться підвищеної уваги та експериментів особистостей.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Аура навколо фіолетового завжди наповнена якоюсь містикою, а психологи стверджують, що правильно підібраний тон здатний навіть вилікувати від депресії. Крім цього, такий неординарний відтінок здатний надихати, і налаштовує на творчий лад, що особливо важливо для людей, професійна діяльність яких пов’язана з нервовою напругою.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Використовувати колір, що обговорюється нами, можна в різних стильових напрямках. Головне враховувати особливості кожного їх. При цьому важливо не перевантажити інтер’єр, оскільки наявність фіолетового практично в кожній деталі дизайну виглядатиме надто помітно і навіть відразливо. Найбільш правильним буде назвати його використання як акцент або у поєднанні з іншими відтінками.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Використання фіолетового для оздоблення стін

Фіолетовий колір має досить потужну енергетику і завжди виглядає виразно. Тому успіх оформлення вітальні, де однойменний відтінок використовується як оздоблення стін, безпосередньо залежить від його насиченості.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

При виборі чистого фіолетового дизайнери не рекомендують покривати їм усі чотири стіни кімнати, особливо якщо мова йде про фарбування, оскільки такий варіант візуально зменшує приміщення. Краще виділити подібним чином одну зі стін та підібрати до неї відповідні аксесуари.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Світлі відтінки фіолетового в цьому випадку виглядатимуть більш виграшно. Якщо в інтер’єрі планується наявність шпалер, тут також актуально використовувати полотна на одній зі стін. Це можуть бути гарні варіанти з оригінальними візерунками або квітковими мотивами, які здатні привертати до себе увагу, або мегапопулярні 3D шпалери з пейзажами нічного міста та іншими реалістичними картинами, де основним тоном є фіолетовий.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Фіолетовий диван – створюємо гармонію за допомогою меблів

Ще одним оригінальним та гідним варіантом використання фіолетового кольору в дизайні вітальні вважається покупка меблів, витримана у подібній гамі. І, як відомо, найголовнішою окрасою вітальні є диван, який можна використовувати як основний і єдиний аксесуар, так і доповнювати іншими предметами меблювання.

Класична вітальня

При виборі дивана для класичної вітальні на перший погляд дуже складно уявити гармонійне поєднання яскравих меблів з важкими портьєрами, вензелями та золотистим блиском. Однак дизайнери стверджують, що диван з темно-фіолетовим або майже чорним оксамитовим, велюровим або шкіряною оббивкою чудово впишеться в загальну картину і підкреслить вишуканість інтер’єру. Особливо якщо розташувати меблі на тлі світлої стіни з картинами у позолочених рамах.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Вітальня в стилі прованс

Подібне дизайнерське рішення дозволить вам створити у вітальні один із затишних куточків південних регіонів Франції, головною особливістю яких є лавандові поля, що простягаються до самого горизонту. М’який та затишний диван, виконаний у подібному відтінку, стане головною окрасою такої вітальні. Додатково можна використовувати декоративні подушки з квітковим малюнком та іншим яскравим візерунком, що дозволить наповнити кімнату домашнім теплом.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Етнічні мотиви

Фіолетовий диван стане чудовим завершенням одного з прикладів дизайну у східному стилі. І в цьому випадку слід віддати перевагу саме яскравим і насиченим відтінкам оббивки, оригінальним подушкам та валикам з пензликами. Бажаєте відтворити справжнє ложе падишаха? Встановіть у вітальні кутову конструкцію. Не менш яскравий абажур, пару фресок у відповідному стилі і можна насолоджуватися ароматом східних прянощів.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

З чим поєднується фіолетовий

Не дивлячись на всю яскравість і енергійність фіолетового дизайн з його використанням може бути ніжним і спокійним, романтичним і навіть грайливим. Головне — це вміти правильно підібрати до головного відтінку кольору компаньйони, які не тільки згладять його запальність, але й допоможуть розкритися з іншого боку.

Гармонійний дует білого та фіолетового

Оскільки білий чудово підходить до будь-яких кольорів і вважається універсальним, його можна сміливо використовувати у фіолетовому інтер’єрі. Настільки нейтральне доповнення чарівним чином перетворить всю картину і дозволить основному кольору заграти новими фарбами. Ви будете приємно здивовані, наскільки бездоганний білий змінить візуальне сприйняття як глибокого темного, так і світлого фіолетового відтінків.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Сірий та фіолетовий

Подібне рішення дозволить згладити нотки фіолетового агресивності, в результаті чого вітальня наповниться спокоєм. Це може бути тандем насиченого фіолетового з лаконічним світло-сірим або, навпаки, поєднання відтінку мокрого асфальту з блідим фіолетовим. Головне не створювати відчуття розмитості кордонів між тонами, що використовуються. В іншому випадку сіра гама візьме гору, а вітальня втратить привабливість.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Жовтий та фіолетовий

Як це дивно не звучало, але одночасно яскраві фіолетовий і жовтий просто чудово доповнюють один одного в інтер’єрі приміщень. В результаті їх різних способів комбінування створюється цікавий, оригінальний та дуже гарний дизайн. Головне не забути розбавити таку ефектну компанію більш лаконічним або білим бежевим, а також намагатися уникати чітко виражених переходів між основними тонами.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Тандем фіолетового та зеленого

Додавання в інтер’єр фіолетової вітальні зелених фарб дозволить створити більш виразну та динамічну кімнату, оскільки обидва кольори чудово контрастують та доповнюють один одного. Висловлюватись подібна пропозиція може як у цілеспрямованому використанні фіолетових та зелених предметів меблів, так і прикрасі кімнати за допомогою аксесуарів, текстилю та іншого декору.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Як ви змогли переконатися, оформлення інтер’єру вітальні у фіолетових тонах надає безліч можливостей для втілення в реальність оригінальних та цікавих ідей. Виходячи з вашого бажання і переваг, це може бути як яскраве і помітне, так і більш спокійне і стримане рішення. Якщо ви все ще вагаєтесь у правильності реалізації власних планів, завжди можна скористатися послугами дизайнера. А поки що зверніть увагу на готові інтер’єрні рішення, запропоновані у фото добірці, які стануть наочним прикладом того, як можна красиво обіграти фіолетовий у дизайні вітальні.

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору 100 фото-ідей в інтер'єрі, варіанти поєднання кольору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *