100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото-ідей в інтер’єрі, різновиди меблів


Зміст:

  1. Особливості та характеристика
  2. Види офісних стільців
  3. Стільці для роботи з підлокітниками
  4. Стільці для офісу на коліщатках
  5. Моделі з поворотним механізмом
  6. Дитячий стілець для роботи

Всі ми знаємо наскільки важливим є вміння правильно облаштувати своє робоче місце, адже від цього залежить не тільки наша працездатність, настрій, а й самопочуття. При цьому медики рекомендують приділити особливу увагу саме вибору відповідного стільця, оскільки правильне положення тіла під час робочого процесу забезпечує повноцінне кровопостачання всіх частин тіла, що згодом допоможе уникнути багатьох проблем зі здоров’ям. «Правильне» офісне крісло має не тільки ідеально вписуватися в інтер’єр офісу або кабінету, в якому ви проводите багато часу і мати гідний естетичний вигляд. Його головний обов’язок – це полегшення багатогодинної сидячої роботи. А про те, якими бувають офісні стільці, і на що слід звертати увагу при їх виборі, ви дізнаєтесь далі у матеріалі.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Робочий стілець – особливості та характеристика виробів

Оскільки цей тип стільців призначений для тривалої роботи, у незмінному положенні сидячи, він кардинально відрізняється від конструкції зручного крісла або звичайного табурету. Тому при виборі відповідного варіанта слід обов’язково проаналізувати характеристику того чи іншого виробу, адже як і будь-які предмети меблів офісні стільці також мають свої особливості та відрізняються між собою. До того ж фото в каталозі або огляд моделей стільців, що красуються на вітрині магазину, не завжди можуть надати повну інформацію про виріб.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Насамперед слід звернути увагу, це габарити випорожнень у зібраному вигляді та наявність регулювання висоти сидіння та нахилу спинки, якщо вони передбачені виробником. Наступним пунктом, який рекомендовано проаналізувати, це вага самого випорожнення та максимально допустиме вагове навантаження на сидіння. Наступним важливим фактором є якість матеріалу оббивки та каркас стільця, а також дизайн виробу, інформація про виробника меблів та вартість.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Види офісних стільців

Всі офісні стільці можна розділити на кілька категорій, знаючи про особливості яких, вам буде набагато простіше визначитися з вибором відповідних предметів.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Робочі стільці для керівників

Запропонований вигляд офісних стільців, як правило, має презентабельний зовнішній вигляд, відрізняється підвищеним рівнем комфортності та дорожнечею матеріалів для оббивки. Каркас у таких стільців може бути монолітним та немонолітним. У першому прикладі спинка та сидіння стільця мають вигляд цільної конструкції. У другому – обидві деталі з’єднуються між собою підлокітниками, металевою пластиною, яка є продовженням спинки випорожнень або іншим видом кріплення. Спинки цієї категорії робочих стільців, як правило, високі, і прикрашені різними видами декору, а самі вироби оснащені механізмом гойдання та іншими пристроями для комфортного користування.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Офісні стільці для персоналу

До категорії стільців для персоналу, здебільшого, не буває монолітних каркасів, а вироби мають різну висоту спинки та ширину сидіння. Однак деякі підприємства все ж таки здійснюють оптові закупівлі і купують однотипні меблі найпростішого дизайну. Найбільш оптимальним рішенням у такому разі все ж таки залишається індивідуальний підбір робочого стільця з наявністю регулювань та інших пристосувань для створення комфорту.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Особливості стільців для відвідувачів

Офісні стільці для відвідувачів вважаються найпростішим варіантом меблів і є моделі на ніжках або спеціальних полозах. Стільці на ніжках можуть бути оснащені дерев’яним чи металевим каркасом. Вироби на полозах оснащені спинкою, сидінням та підлокітниками, адже гості повинні почуватися комфортно. Моделі на ніжках вважаються максимально стійкими, а на полозах більш комфортними.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Стільці для роботи з підлокітниками

У більшості випадків офісні стільці з підлокітниками оснащені м’яким сидінням і спинкою, що дозволяє під час роботи зайняти зручну позу і полегшити навантаження на хребет і плечі. Що ж до підлокітників, їх розрізняють за способом кріплення до каркасу стільця. Підлокітники, які кріпляться до сидіння, часто оснащені механізмом регулювання висоти і за бажанням користувача можуть зніматися, не торкаючись загальної конструкції виробу. У випадках кріплення підлокітників і до сидіння, і спинки, вони виконують роль з’єднувача названих деталей стільця. Якщо ж основні деталі випорожнення з’єднуються між собою будь-яким іншим способом, то підлокітники можуть бути знімними.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Стільці на коліщатках

Головною особливістю подібних стільців для офісу і роботи є наявність в нижній частині, а саме на хрестовині, спеціальних роликів або коліс, що дозволяє користувачеві пересуватися по приміщенню, не встаючи з стільця. Подібна особливість будови стільців дозволяє значно економити час та підвищує працездатність. Це можуть бути м’які та зручні стільці на кшталт крісел з підлокітниками та всілякими видами регулювання частин виробу, стільці без підлокітників або моделі без спинки. Ролики або коліщатка в свою чергу можуть бути одиночними, зі спеціальними бічними захватами — обмежувачами, або парні.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Моделі стільців із поворотним механізмом

Не менш привабливою ідеєю для облаштування робочого місця вважається придбання офісного стільця з поворотним механізмом, що дозволяє, як і в попередньому варіанті, повертатися в потрібному напрямку, не встаючи зі стільця. Обов’язковими елементами таких виробів є висока спинка, зручні підлокітники та спеціальна рельєфність на спинці стільця у сфері хребта. Додатково такі конструкції можуть оснащуватися коліщатками та іншими видами механізмів, що забезпечують максимальний комфорт.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Дитячий стілець для роботи

При виборі підходящих меблів для дитини, головне завдання батьків підібрати не тільки симпатичний варіант, що підходить до інтер’єру кімнати. У цьому випадку на перше місце слід поставити довговічність, функціональність, безпеку та анатомічні властивості. Для облаштування повноцінного робочого місця для дитини зовсім не обов’язково купувати стільці з підлокітниками, адже, як відомо, діти дуже люблять завалюватися на бік, сидячи на таких стільцях, або закидати на подібні пристосування ноги, що не дуже сприятливо впливає на поставу. Якщо ж така деталь має місце, то віддайте перевагу моделі з регулюванням її висоти.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

У «правильного» робочого стільця для дитячої має бути стійка основа та сидіння із закругленими кутами. Вироби повинні мати ряд регулювань під зростання дитини, що змінюється, а форма спинки стільця повторювати анатомічне положення хребта. Також слід звернути увагу на вагове навантаження сидіння, а при виборі моделі з поворотним механізмом віддати перевагу виробу з блокуванням обертання.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Вибір відповідного стільця для роботи – це дуже важлива та відповідальна подія. Тому подбайте про наявність достатньої кількості часу для даної процедури та обов’язково спробуйте вибрану модель у дії. Ваше тіло в цьому випадку візьме на себе роль найголовнішого, найвибагливішого та уважнішого експерта.

100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів 100 фото-ідей в інтер'єрі, різновиди меблів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *