100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото-ідей в інтер’єрі, модні тренди


Зміст:

  1. Модні тенденції 2021
  2. Як вибрати штори у вітальню?
  3. Сучасні штори на вікна у вітальні

Дизайн інтер’єру вітальні може бути зовсім різним. Але який би ви не вибрали варіант, він не буде затишним без штор. При їхньому виборі варто враховувати не лише загальний стиль, а й актуальні тенденції 2021 року. Тому сьогодні пропонуємо поговорити про модні тренди та колірні рішення для штор.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Штори у вітальню: модні тенденції 2021

Як відомо, штори у вітальні створені не лише для естетики. Вони виконують практичну функцію, захищаючи приміщення від сонячних променів, а також пилу. Тому до їхнього вибору варто підходити особливо ретельно.

У 2021 році рекомендуємо звернути увагу на стримані, лаконічні варіанти у нейтральних відтінках. Йдеться переважно про бежевий, молочний, сірий або коричневий колір. Такі штори універсальні та підходять практично до будь-якого інтер’єру. Безумовно, для деяких стилів дизайну потрібні складніші та помпезніші конструкції у яскравих відтінках. Наприклад, зелений, шоколадний, фіолетовий або темно-синій колір виглядають привабливо, благородно. Але все ж таки, дизайнери роблять особливий акцент на прості штори без зайвого декору та драпірування. Також заслуговують на увагу пастельні тони, такі як фіолетовий, блакитний, пудровий та інші відтінки.100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Цікавим сучасним рішенням стали штори кольору стін. Виглядає це дуже оригінально і завжди привертає увагу гостей. Проте підібрати тон досить складно.

Окремо варто відзначити різноманітність принтів. В основному для інтер’єру вітальні прийнято вибирати однотонні штори. Однак цього року заслуговують на увагу і кольорові варіанти. Наприклад, оригінальні рослинні та тропічні орнаменти виглядають дуже незвично. Також цікавим рішенням є штори із геометричними мотивами. До того ж, за бажання їх можна міняти час від часу. Завдяки такому підходу інтер’єр виглядатиме по-різному і не набридне з часом.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Щодо якості матеріалів, то цього року актуальні різноманітні варіанти. Серед них легкі напівпрозорі тканини, які створюють повітряний ефект. Також актуальні щільніші, важкі портьєри. Особливу увагу рекомендуємо звернути на натуральні матеріали, такі як бавовна та льон. Елегантніше виглядають оксамитові штори. У будь-якому випадку, при виборі варто враховувати не тільки стилістичне рішення, але й освітлення вітальні.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Як вибрати штори у вітальню?

Найчастіше саме у вітальні прийнято зустрічати гостей, проводити заходи та затишні вечори у компанії найближчих. Тому обов’язково варто подбати про створення теплої затишної обстановки. Що ж до штор, їх вибирати варто виходячи із загального стилю інтер’єру, а також оформлення стін і меблів.

Дизайнери рекомендують користуватися деякими правилами у процесі вибору. Наприклад, якщо у вітальні досить багато меблів та декору, то найкращим рішенням будуть легкі штори з тонкої тканини. Те саме стосується випадків, коли стіни мають яскраво виражений принт. У свою чергу, якщо стіни світлі, лаконічні, можна дозволити собі штори з візерунком. Для великої вітальні також підходять багатоярусні вироби.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Сучасні штори на вікна у вітальні

У світі існує велика кількість штор на будь-який смак. Кожні мають свої особливості, про які варто знати до придбання. Тому пропонуємо розібратися в них детальніше. Це допоможе зробити справді правильний вибір.

Ролети

Одним із найактуальніших рішень 2021 року стали ролети. Це в міру щільне полотно, яке скручується у рулон за допомогою спеціального механізму. Зверніть увагу, що для цього варіанту підходить практично будь-який вид тканини. Також можна сміливо вибирати кольорові варіанти із принтами. Останнім часом особливої ​​популярності користуються ролети «день-ніч». Це особливо актуально у тому випадку, якщо у вітальні зупиняються ваші близькі, друзі. Такі штори забезпечать комфортний сон у будь-який час.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Римські штори у вітальню

В оформленні сучасної вітальні нерідко використовуються римські штори. В основному вони мають середню чи коротку довжину, буквально до половини вікна. Тканина для цього використовується легка, завдяки чому формуються напівкруглі складки. Однією з головних переваг даного рішення є можливість регулювати кількість світла, яке потрапляє до кімнати. Це дуже зручно, особливо якщо ви живете на сонячній стороні.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Порт’єри

Досить щільні штори із важкої тканини, яка не пропускає світло – це головні особливості портьєрів. Вони відмінно підходять не лише для оформлення спальні, але й для вітальні. Але для гармонійного інтер’єру все ж таки краще комбінувати їх з невагомими, ніжними гардинами з прозорого тюлю. Оскільки портьєри довгі, ближче до кінця їх збирають за допомогою пензлів або атласних стрічок, що прикріплені до стіни. Завдяки цьому оформлення вікна виходить м’якшим. За необхідності можна розправити штори на всю ширину.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Штори у вітальню на люверсах

Простота та лаконічність – головні переваги даного рішення. Такий варіант ідеально підійде для просторої, світлої кімнати для вітальні. В основному на люверсах можна побачити штори з льону або тюль. Кожен із варіантів добре виглядає в інтер’єрі, незалежно від стилю його оформлення. Але все ж таки, рекомендуємо вибирати світлі, нейтральні відтінки тканини.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Штори в стельовій ніші

Відмінним рішенням у 2021 році будуть штори у стельовій ніші. Такий прийом використовують все частіше у стильних, сучасних інтер’єрах. Цікаво, що при цьому фіранки можуть бути не тільки щільними, а й тонкими, практично невагомими. Залежно від обраного варіанту, вітальня буде виглядати по-різному.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Як бачите, у 2021 році актуальними стали різні штори. Залежно від обраного відтінку та матеріалу, вони створюють необхідний ефект в інтер’єрі вітальні.

100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди100 фото-ідей в інтер'єрі, модні тренди

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *