100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку


Зміст:

  1. Передпокій прованс у квартирі
  2. Передпокій у будинку в стилі прованс
  3. Коридор передпокій у стилі прованс
  4. Шпалери в передпокій прованс
  5. Меблі в передпокій прованс
  6. Білий передпокій прованс
  7. Дзеркало в передпокої прованс
  8. Шафа-купе в стилі прованс для передпокою

Один із найпоширеніших і самобутніх стилів дизайну інтер’єру – неповторний прованс: світлий, теплий, з легкими потертостями, натуральний, квітковий інтер’єр. Типовий для сільської глибинки на березі французького середземномор’я у лавандовому регіоні з однойменною назвою.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Передпокій прованс у квартирі

Навіть інтер’єр невеликої передпокою у звичайній квартирі можна вдало і досить оформити в стилі прованс. Цьому сприятимуть деякі характерні риси цього стилю. Наприклад, у провансі використовують старі меблі або штучно старять її, що дозволяє Вам проявити творчі дизайнерські здібності в дії.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Стіни та підлогу оформляємо в максимально ніжних пастельних тонах або білому кольорі, розміщуємо старовинні або стилізовані під старовину необхідні меблі, по можливості використовуємо текстильні акценти.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

До речі, світлі пастельні тони візуально збільшать простір передпокою, якщо його недостатньо. Додаємо кілька світлових акцентів, бажано, у плафонах чи абажурах із кованими елементами. Просте, природне, душевне та стильне рішення.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Передпокій у будинку в стилі прованс

Однією з основних відмінностей передпокою в будинку від передпокою в середньостатистичній квартирі є просторіша площа. На такій основі можна реалізувати інтер’єр у стилі прованс повною мірою, використовуючи все багатство прийомів та аксесуарів.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Отже, світле, легке та натуральне покриття всіх поверхонь кімнати: стелі, стін, підлоги. Злегка недбала, але добротна, виготовлена ​​з дерева, світлих відтінків меблі, акценти у вигляді керамічних виробів, кам’яних, скляних і кованих елементів декору, м’яке, але яскраве освітлення, що буквально струмує зі старовинних люстр або настінних бра.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Коридор передпокій у стилі прованс

Коридор-передпокій — досить часто явище в багатоквартирних будинках з невеликими за площею квартирами. В даному випадку, необхідно уважно поставитися до вибору меблів: її не поміститься багато, тому що коридор передбачає наявність мінімум двох або більше дверних отворів. Тому меблі вибираємо найнеобхідніші. Це можуть бути:

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Шпалери в передпокій прованс

Найбільш підійдуть шпалери пастельних тонів, білого та бежевого кольору. В асортименті сучасних виробників шпалер сьогодні досить багато варіантів, які можуть гармонійно вписатися в інтер’єр цього стилю. Шпалери з малюнком, що імітує необроблену кладку білої чи сірої цегли, шпалери «під дерево», але обов’язково світлих тонів, рулони якісного покриття з малюнками кам’яних елементів або дрібних кольорів. Можна виконати обробку окремої зони стіни фотошпалери або 3D-шпалери квітами ніжно-бузкової лаванди. Лаванда – візитна картка французького регіону Прованс.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Меблі в передпокій прованс

Меблювання передпокою в обраному стилі обов’язково має бути виготовлене з натуральних природних матеріалів, таких, як дерево різних порід, ротанг, очерет. Найбільш відповідні відтінки – біла, бежева, світло-коричнева.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Кількість меблів, що рекомендується дизайнерами – найнеобхідніші і функціональні предмети, які не повинні перевантажувати легкий і світлий простір передпокою. У фурнітурі можна і потрібно використовувати металеві чи ковані вироби.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Також меблі повинні допомагати здійснювати головну мету цього стилю – створення неповторної атмосфери затишного сільського будиночка десь у південно-східній французькій провінції.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Білий передпокій прованс

Такий інтер’єр можна назвати «класикою жанру». Неймовірно повітряний, наївний і чистий інтер’єр, який вдячно набуде всіх характерних рис стилю: ніжних квіткових мотивів у саморобному текстильному декорі або оббивці меблів, неповторних старовинних меблів, керамічних або порцелянових статуеток, вінтажних елементів декору.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

У білій передпокої можна використовувати модний дизайнерський прийом для стилю прованс: створення на дверцятах меблів або вхідних дверей імітації віконного отвору, в якому видно поле лаванди. І обов’язково доповнити бездоганний білий передпокій живими декоративними рослинами чи кімнатними квітами.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Дзеркало в передпокої прованс

Дзеркало, мабуть, один із найважливіших та промовистих елементів будь-якого стилю інтер’єру. Для провансу краще вибрати середніх розмірів дзеркальне полотно і помірно декорувати раму з натуральних матеріалів відповідно до поєднання з рештою декору, що використовується в інтер’єрі передпокою.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Що ж до форми дзеркала – це звичайні геометричні фігури – квадрат, прямокутник, овал. Причому в даному стилі однаково доречно і гармонійно впишеться в інтер’єр як настінне, так і дзеркало підлоги в простих, але витончених і елегантних рамах з кованими елементами, прикрасами в техніці дерев’яної різьби.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Шафа-купе в стилі прованс для передпокою

Шафа-купе – сучасний функціональний, універсальний та місткий предмет меблів. Тому його активно використовують у багатьох стилях інтер’єру. У провансі шафа-купе стає повноцінним учасником створення інтер’єру за допомогою дизайнерських хитрощів: вибирається відповідне стилю дверне полотно шафи-купе. Це може бути імітація каменю, дерева, будь-якої природної текстури із мінімальним використанням дзеркал.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Передпокій у стилі прованс – комфортний та душевний, сентиментальний та зворушливий, світлий та природний дизайн інтер’єру. Ця особлива атмосфера, хай навіть і не в найбільшій кімнаті Вашої оселі, чудово підійде людям, які тонко відчувають особливу естетику в навколишньому світі.

100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку 100 фото ідей у ​​квартирі та в будинку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *