100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору


Зміст:

  1. Настінні вішалки
  2. Лаконічні підлогові вішалки
  3. Стельові вішалки
  4. Мобільні вішалки
  5. Основні правила вибору

Передпокій по праву вважається важливим приміщенням, оскільки саме з нього починається знайомство з вашим будинком. Особливих вимог щодо її оформлення немає, але, на думку дизайнерів, вона має бути максимально комфортною для всіх членів сім’ї. Залежно від габаритів, тут має бути місце для того, щоб сісти, а також невелике відділення для різних дрібниць у вигляді ключів, сумочок та іншого. Не варто забувати про вішалку, адже вона виконує не лише практичну, а й декоративну роль. Тому до її вибору треба підходити більш відповідально.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

Настінні вішалки в передпокій

Найпопулярнішим рішенням для вітальні є настінні вішалки. Вони є окремими гачками, які можна розташувати в будь-якому порядку. Також вони часто виглядають як панелі з гачками, які необхідно прикріпити до стіни. Вважається, що другий варіант більш практичний, оскільки він захищає стіну від усіляких забруднень та намокання від вологого одягу.

100 фото-ідей, різновиди, особливості виборуЗагалом такі варіанти досить компактні і при цьому дозволяють вмістити велику кількість верхнього одягу. Крім того, настінні вішалки часто мають невелику вартість, що є вагомою перевагою для багатьох сімей. На думку дизайнерів, цей варіант найкраще підходить для невеликої вітальні. Однак деякі моделі можуть додатково містити такі деталі, як:

  • тумба взуттєва;
  • Дзеркало;
  • банкет;
  • полиці для парасольок;
  • штанги для вішалок.

Виглядають такі конструкції привабливо, але в той же час вони габаритніші. Тобто підходять винятково для просторих приміщень.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

Лаконічні підлогові вішалки в передпокій

Даний вигляд є стійкою з гачками, які розташовані на різній висоті. Але це не єдиний варіант, оскільки виробники завжди пропонують цікаві сучасні рішення. У будь-якому випадку вони не вимагають монтажу та мобільні. Тобто, при переїзді її завжди можна просто зібрати і заново поставити. Крім того, вішалка для підлоги дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд довгого верхнього одягу. Це вагома перевага, яка властива далеко не кожній конструкції.

Безперечно, підлогові вішалки також мають свої недоліки. Оскільки речі необхідно розміщувати по колу, конструкція часто виглядає надто громіздкою. З тієї ж причини доступ до речей може стати скрутним. Тому якщо у вашому будинку часто бувають гості, краще придбати інший варіант. Крім того, якщо нерівномірно розподілити речі, вона може перекинутися. Про цей нюанс багато хто забуває, але в той же час це робить його непрактичним у повсякденному житті.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

До речі, деякі підвісні вішалки мають додаткові деталі у вигляді полиці для сумок, кошика для парасольок і навіть тумби для невеликої кількості взуття. Такі варіанти вважаються функціональнішими, проте пересунути їх з місця на місця вже буде проблематичніше.

Оригінальні стельові вішалки

Досить рідко у передпокої можна побачити стельову вішалку. Здебільшого її не вибирають через складності в установці, а також за наявності підвісних або натяжних стель. Але навіть з огляду на це така конструкція виглядає стильно, свіжо і є якоюсь прикрасою приміщення.

Стельова вішалка – це одна або кілька планок, які максимально надійно прикріплюють до стелі. Завдяки чому вона практично не займає простір і є ідеальним рішенням для невеликої передпокою. Для розміщення речей використовуються вішалки. За рахунок цього одяг завжди зберігає привабливий зовнішній вигляд і не захаращує приміщення. Але перш, ніж вибирати собі такий варіант, зверніть увагу і на його недоліки. Вішалка стель передбачає невелику кількість речей і призначена виключно для верхнього одягу. Тобто для зберігання взуття, сумок, парасольок та інших дрібниць доведеться обладнати окреме місце.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

Мобільні вішалки до передпокою

У невеликих приміщеннях дедалі частіше використовують мобільні вішалки. Вся справа в тому, що це проста конструкція, яку можна досить швидко зібрати та розібрати. Тобто її використовують для прийому гостей, якщо в шафці не дуже багато місця. Також у деяких випадках такий варіант встановлюють під час негоди. Погодьтеся, розміщувати мокрий верхній одяг у шафу не варто. Тому мобільна вішалка ідеально підходить для того, щоб її висушити. Така конструкція має високу вартість і її покупка завжди виправдана.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

Вішалка до передпокою: основні правила вибору

Перед тим, як відправляти на пошуки ідеальної вішалки, рекомендуємо вивчити основні правила вибору. Насамперед звертайте увагу на параметри конструкції. Загалом вважається, що висота має відповідати зростанню членів сім’ї. У такому разі користуватися нею зможе кожен охочий. Що стосується інших параметрів, то вони повинні підходити за розміром передпокою. Також звертайте увагу на кількість гачків. Відповідно до правил, має бути не менше трьох штук на одного члена сім’ї. Це найоптимальніша кількість для повсякденного життя.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

Окремо варто відзначити матеріал для виготовлення даної конструкції. Найміцнішим, звичайно, є метал. Він може виглядати по-різному, тому для кожного інтер’єру без проблем можна підібрати підходящий варіант. Але враховуйте, що такі вішалки завжди мають значну вагу. Дерев’яні вироби не менш актуальні. Вони відрізняються довговічністю, міцністю та безпекою для всіх членів сім’ї. Вішалки з пластику мають безліч варіацій за кольором та формою. Проте їхня популярність останнім часом знижується, оскільки сім’ї все частіше вибирають екологічні матеріали.

Колірне рішення вішалки може бути будь-яким. Тут немає особливих обмежень, але найкраще в інтер’єрі виглядають предмети нейтрального кольору.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

Оформленню вітальні дуже часто не приділяють особливої ​​уваги. Але дизайнери інтер’єру все частіше нагадують важливість функціонального облаштування. Адже у невеликому приміщенні все має бути зроблено максимально комфортно.

100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору 100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору 100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору 100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору 100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору 100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору 100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору 100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору100 фото-ідей, різновиди, особливості вибору

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *