100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі
Спальня

100 фото, ідеї дизайну в інтер’єрі


Зміст:

  1. Сучасні журнальні столи для вітальні
  2. Журнальний стіл-трансформер у вітальню
  3. Розкладний журнальний стіл для вітальні
  4. Стильні журнальні столи у вітальню
  5. Журнальні столи для вітальні зі скла
  6. Журнальний стіл у вітальню на колесах
  7. Великий журнальний стіл у вітальню
  8. Круглий журнальний стіл для вітальні
  9. Овальний журнальний стіл для вітальні

Журнальний стіл, незважаючи на свої традиційно невеликі розміри, має досить великий функціонал. Цей предмет меблів зазвичай розташований у зоні відпочинку вітальні, біля дивана або крісел. Спочатку був призначений для розміщення та зберігання газет та журналів, отримавши відповідну назву. Сьогодні за журнальним столом можна попрацювати з ноутбуком, розташуватися з філіжанкою кави в компанії непередбачених гостей, розмістити всі необхідні дрібниці: ключі, телефони, пульти.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Сучасні журнальні столи для вітальні

Нині журнальні столики мають кілька різновидів. Класичний варіант виконання початкової функції – зберігання журналів, газет і кореспонденції. Різновид, призначений для їди, невеликого застілля, по суті, мініверсія обіднього столу. Журнальний столик для доступного розміщення важливих дрібниць і предметів під час відпочинку. Декоративна версія, основна функція якої прикрашати інтер’єр, на поверхні такого столу відведено місце стильним аксесуарам та предметам. Особливо популярні столи-трансформери, що розкладаються.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Журнальний стіл-трансформер у вітальню

Ергономічно та красиво поєднує в собі одразу три основні функції столик-трансформер. В одному положенні він перетворюється на повноцінний обідній стіл, в іншому – можна використовувати його як робочий або письмовий стіл. Третє положення забезпечує використання як придиваний столик. Матеріалами для такого столу є дерево або його якісні імітації.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Розкладний журнальний стіл для вітальні

Такий вид журнального столу необхідний насамперед для економії простору. У зібраному вигляді має мінімальні розміри, а в розібраному положенні корисна поверхня зазвичай збільшується вдвічі. Також для невеликої вітальні можливий варіант журнального столу, який складається за принципом дошки для прасування: може зберігатися в зібраному вигляді, а при необхідності розкладатися для використання.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Стильні журнальні столи у вітальню

Такі столики найчастіше виготовляються на індивідуальне замовлення або є результатом творчого процесу дизайнерів інтер’єру. Матеріал для столів як традиційний: дерево, скло, пластик, так і нестандартний: старі предмети меблів з оновленим дизайном, дерев’яні піддони, великі камені, старі валізи і навіть автомобільні шини, пофарбовані різнобарвною фарбою.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Журнальні столи для вітальні зі скла

Скляний журнальний столик відрізняється особливою витонченістю, прозорістю та красою. Скляним може бути весь стіл – від основи чи ніжок до стільниці, а може бути лише поверхня такого меблевого елемента. Існує три основні моделі скляного столика: цільний або монолітний, розсувний, розкладний. Кожна модель, виконана у неповторному дизайні, стає унікальним та вишуканим предметом інтер’єру вітальні. Важливо, щоб цей самобутній дизайн лаконічно та доречно вписувався у вибраний інтер’єрний стиль.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Журнальний стіл у вітальню на колесах

Дуже зручний та мобільний варіант, що легко переміщається не тільки по кімнаті, але і по всьому будинку в залежності від потреб власника, забезпечуючи комфорт та функціональність. Столики на колесах також мають кілька різновидів. Столи на бічних стійках забезпечують досить хорошу стійкість, що забезпечує максимально безпечну експлуатацію.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Столи на чотирьох ніжках, що мають різні геометричні або довільні форми, також стійкі та оригінальні, що дуже вигідно при втіленні обраного стилю інтер’єру. Багатоярусні з відкритими та закритими полицями забезпечують додаткові місця для зберігання речей та потрібних дрібниць. Оригінально виглядають столи з кількома різнорівневими стільницями. Деякі особливості та деталі перерахованих журнальних столів можна поєднати в комбінований та універсальний стіл для вітальні.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Великий журнальний стіл у вітальню

Маленький журнальний стіл у вітальні – явище звичайне та звичне. А ось у яких випадках надається перевага великому столу? Насамперед, у тому випадку, коли вітальня має досить велику площу і маленький стіл буде просто не доречний у такому об’ємному просторі. Якщо говорити про висоту столу, то тут перш за все орієнтуються на особисті переваги господарів і, звичайно, на сумісність з інтер’єром вітальні.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Круглий журнальний стіл для вітальні

Більшість столів мають традиційну квадратну або прямокутну форму. Однак, круглий стіл анітрохи не поступається красою, а в питаннях безпеки перевершує звичні форми. Особливо незамінний стіл з такою формою при втіленні стилів інтер’єру, де вітаються округлі лінії. Основні матеріали для виготовлення круглих столів: натуральне дерево, міцний пластик, прозоре або матове скло, і навіть камінь натурального або штучного походження.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Овальний журнальний стіл для вітальні

Журнальні столи для вітальні овальної форми чудово вписуються в будь-який інтер’єр. Вони дуже практичні та зручні, безпечні та ергономічні. Улюблені моделі шанувальників журнальних столів в інтер’єрі виготовлені із справжнього дерева або якісного та міцного скла. Овальна форма актуальна в багатьох інтер’єрних стилях, відрізнятиметься тільки дизайн та оздоблення столу в кожному стилі: класиці, кантрі, провансі, шебі-шику або скандинавському. Про вибір овального столу для інтер’єру вашої вітальні Ви не пошкодуєте!

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Журнальний стіл – аж ніяк не найголовніший та основний предмет меблів та інтер’єру. Але в багатьох побутових та життєвих ситуаціях часом незамінний. А деякі дизайнерські або виготовлені самостійно журнальні столи вражають оригінальністю та красою, доповнюючи та прикрашаючи стильний інтер’єр вітальні.

100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі 100 фото, ідеї дизайну в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *