10 речей у будинку, які можуть налякати гостей
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 речей у будинку, які можуть налякати гостей


Чи приїжджають батьки чоловіка/дружини? А може, вас чекає зустріч начальника, від якого залежить підвищення? Ось чек-лист небажаних речей у будинку, які варто перевіряти ще раз перед приходом гостей, щоб справити на них найприємніше враження.

Неприємні запахи

Сюди відносяться як відверто неприємні аромати (запах смаженої риби, чогось протухлого, запах затхлості, свійських тварин), так і просто надто інтенсивні (від пахощів, наприклад).

Рішення:

  • Текстиль варто перепрати, а всі поверхні та килим помити з оцтом, розведеним із водою у пропорції 1:3. І, звісно, ​​не обійтися без провітрювання. Ну а про своєчасну зміну лотків вихованців, напевно, взагалі не треба говорити.
  • Легкі аромати для будинку у вигляді ароматичних свічок, дифузорів або спеціального парфуму замаскують неприємні запахи та створять позитивне перше враження від самого порога. А ось пахощів варто уникати — аж надто вони специфічні.
Свічка у ванній

Перед приходом гостей запаліть одну свічку у ванній та повісьте свіжий рушник. Це покаже вашу увагу до деталей, а свічка навіть замаскує неприємні запахи, якщо вони є

Одяг на спинках стільців

Коли вдома загалом затишно і прибрано, але на стільці висять якісь предмети одягу, то у вашого гостя може виникнути неусвідомлене відчуття, що на нього тут не чекали.

Пил та бруд

Звісно, ​​чистота має значення. Не програйте у цьому важливому пункті!

  • Якщо до приходу гостей залишилося буквально 20 хвилин, приберіть тільки розкидані речі (можна скласти їх в одну шухляду), помітите/пропилососьте підлогу, протріть пил в основних місцях, помийте плиту і раковину у ванній, дзеркала у ванній та передпокої.
  • Якщо час для підготовки є, не забудьте навести чистоту в неочевидних місцях, про які ми іноді забуваємо, але гості можуть їх помітити. Наприклад, це можуть бути: заляпані дзеркала та вимикачі, пилясте листя рослин, лампочки у світильниках (які видно), плінтуси, складки меблевої оббивки.

Несвіжі гостьові рушники та капці

Перед прийомом гостей обов’язково потрібно переконатися в чистоті гостьового рушника для рук, а також капці.

Брудні раковина, ванна, мийка, унітаз та плита

Кажуть, що акуратного господаря видають… чисті раковина у ванній, мийка та плита на кухні. Ми додали до цього списку ванну, унітаз та змішувачі.

  • Ви можете не встигнути прибратися в кімнатах, але санвузол та мийка на кухні обов’язково мають бути в порядку.

Санвузол

Захаращеність простору

Навіть абсолютно чиста і щойно прибрана кімната виглядатиме неохайно, якщо в ній є дуже багато речей. Теж стосується і столів. Заставлені столи = захаращений простір. Порожні столи = візуальний порядок.

Захаращена кухня

Рішення:

  • Часто недостатньо просто позбутися старих та зіпсованих речей. Щоб досягти ефекту супер-порядку, потрібно рішуче розлучитися і з речами, які ви зберігаєте просто так або через те, що шкода викинути, або через те, що вам здається, що вони коли-небудь знадобляться.
  • Якщо проводити ревізію вже пізно та гості на порозі, просто розвантажте ваші столи та кухонну стільницю.

Порожня стільниця на кухні

Неакуратне ліжко

Коли ви приїжджаєте до готелю, перше, на що кидається ваш погляд, це, напевно, ліжко. Якщо вона заправлена ​​красиво та акуратно, пам’ять про готель, швидше за все, залишиться гарною. Так само справи і з гостьовим ліжком в домашніх умовах (якщо вона мається на увазі). Більше того, гості завжди звертають увагу і на господарські ліжка.

  • Одна річ, коли ліжко заправлене поспіхом або зовсім не заправлене, якщо гості застигли господарів зненацька. І зовсім інша справа, якщо постіль просто недоглянута. М’ята білизна, крихти, покривало в катишках, плями, що валяються зверху речі — все це не додасть до вашого портрета нічого доброго. А ось гарні подушки і покривало зможуть пустити більше пилу в очі гостей, ніж найдорожчі частування та вбрання господарів.

Безликість

Яким би дорогим і продуманим був інтер’єр, якщо він ніяк не відображає смаки та індивідуальність господарів будинку, то назвати його стильним не вийде. Постери, книги, фото в рамках, квіти в горщиках, свічки не лише створять затишок у будинку, але й представлять вас як цікавих людей.

Книги

Рішення:

Тарілки із радянського сервізу

Стерильна чистота

Коли вдома дуже чисто і все розставлено по поличках, можна зробити як мінімум три не дуже приємні припущення про господарів будинку. По-перше, гості можуть вирішити, що ви дуже намагалися справити враження. Адже було б краще створити видимість, що ваш доглянутий будинок – це результат вашого чудового стилю життя. По-друге, гості можуть подумати, що у вас обсесивно-компульсивний розлад особистості і вам настав час знятися в передачі «Схиблені на чистоті». Ну а по-третє, неприродна стерильність може наштовхнути на думку, що господар — справжній маніяк як у фільмі «Американський психопат» або «Будинок, який збудував Джек» (жарт 😊).

  • Ну а якщо серйозно, то в ідеальному будинку гостям буде складно розслабитися, щоб не дай боже щось пролити або забруднити.
  • Внести в інтер’єр більше елегантної недбалості можна дотримуючись «правила трьох».

Дуже особисті речі

У цей список входять як особисті речі на кшталт нижньої білизни, так і інші предмети, про які повинні знати тільки найближчі або взагалі ніхто, крім вас. Наприклад, це може бути книга з лякаючою назвою «Як керувати людьми» або специфічні ліки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:11 Середня оцінка: 4,27 із 5)
10 речей у будинку, які можуть налякати гостей Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.