10 причин додати яскравих фарб в інтер'єр прямо зараз
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 причин додати яскравих фарб в інтер’єр прямо зараз


Причини додати яскравих фарб в інтер'єр прямо зараз

У період, коли зима потихеньку здає свої позиції, а сонце світить все яскравіше, усім нам найбільше хочеться наблизити настання справжньої весни, з її фарбами та теплом. Складно знайти найбільш вдалий період року для великих або не дуже переробок в декорі будинку, ми поки не обтяжені весняними клопотами, а настрій вже вимагає кольору, а ще краще поєднання кількох соковитих фарб. Ось лише кілька причин для того, щоб додати життєрадісний колір вашого інтер’єру прямо сьогодні!

Соковиті кольори в інтер'єрі

Наявність одного або кількох насичених, соковитих кольорів в інтер’єрі допомагає залишатися енергійнішими, яскраві фарби незмінно підвищують настрій і візуально роблять приміщення більш сонячним і легким.

Яскраві кольори в інтер'єрі вітальні

Сміливі колірні поєднання, подібні до пари синій-жовтий, представленої в інтер’єрі цієї вітальні, якнайкраще підходять для тих зон, де ви приймаєте гостей. Подібні фарби власними силами і є втілення веселощів та відкритості. Вибирайте колір у практичних предметах або декоративних, він буде працювати в будь-якому випадку.

Інтер'єр їдальні із сонячно жовтою картиною

Сонячний жовтий колір якнайкраще доповнює будь-яку нейтральну гаму, навіть саму стриману, подібну до тієї, що представлена ​​на фото: білі та бежеві відтінки, велика кількість натуральної деревини.

Яскраві відтінки в інтер'єрі спальні

Навіть якщо ви завжди уникали помітних фарб в інтер’єрі і більше тяжієте до стриманості, спробуйте пограти з відтінками хоча б з дрібницями. Великий шанс, що ваш настрій стане радіснішим, а емоції заграють новими фарбами.

Яскраві шпалери та підлога в інтер'єрі їдальні

Сміливі починання навколо завжди йдуть пліч-о-пліч з новим витком у розвитку нас самих і нашого життя, причому схема успішно працює в обох напрямках. Тому покупка килима або шпалер з незвичайним принтом можуть дати необхідний заряд для нових звершень та нового відчуття життя в цілому.

Яскрава передпокій

Зверніть особливу увагу на приміщення в будинку, де немає джерел природного освітлення, куди не проникає сонячне світло, саме в подібних куточках, наприклад, у передпокої зоні, спалах соковитого жовтого або іншого яскравого кольору стане справжнім порятунком.

Яскрава подушка на дивані у вітальні

Найяскравіші спогади в житті дуже часто пов’язані на асоціації з конкретним відтінком, найчастіше це саме яскравий колір, що запам’ятовується. Використовуйте цей факт для створення особливої ​​атмосфери в будинку, зробіть соковиті фото з подорожей, і нехай вони стануть акцентними в інтер’єрі. Можете також продублювати відтінок у декорі та інших предметах, це посилить ефект.

Яскраві меблі для роботи

Давно доведено, що яскраві кольори допомагають нам сконцентруватись і навіть бути більш продуктивними. Чому б тоді не використовувати їх в інтер’єрі домашнього офісу чи кабінету? Навіть одна акцентна деталь може змінити вигляд кімнати до невпізнання та задати потрібний настрій.

Яскрава люстра та місце для читання

Райдужні кольори є таким самодостатнім компонентом декору, що не вимагають жодних доповнень! Білий фон – ось ідеальне сусідство для будь-якого насиченого тону, і це доводить інтер’єр на фото: рожеві та бірюзові фарби постали у всій красі у цьому білому холі.

Яскраві вхідні двері

Вже скоро стануть доступні перші вісники весни — прекрасні, сонячні нарциси. Ну а поки що можна насолодитися цим відтінком у невеликих предметах декору, яких саме – вирішувати вам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.