10 ознак того, що у квартирі справді чисто
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 ознак того, що у квартирі справді чисто


Сьогодні розповімо про десять ознак, які підтверджують, що в будинку дійсно чисто, а це означає, що від прибирання можна відпочити.

1. Речі та предмети завжди лежать на своїх місцях, а їх пошук займає не більше п’яти хвилин

Якщо ви помітили, що кожна річ у будинку чи квартирі знаходиться там, де і має бути, а знайти ножиці чи потрібну книгу можете за лічені секунди, це ознака структурованого порядку. Ви не встаєте раніше, щоб зібратися на роботу, знайти папки зі звітами або інші необхідні для роботи предмети. А під час приготування їжі ви з легкістю знаходите потрібну приправу, столовий прилад чи посуд.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

2. У будинку готові приймати гостей у будь-який час

Друзі та близькі, які не попередили про своє відвідування, не викликають у господині будинку паніку, стрес та негативні думки про стан квартири. Ви не бігаєте по дому, не створюєте хибний спосіб порядку, адже у вас і так чисто і ви завжди готові до прийому гостей. У такому будинку легко знайдуться і чайний сервіз, і комплект келихів, і спальне місце для друзів або родичів, які вирішили залишитися на ніч.

3. Квартира постійно провітрюється

Забуваючи періодично провітрювати приміщення, мешканці будинку наражають на небезпеку. У квартирі накопичуються шкідливі мікроби та мікроорганізми, організм перестає набувати повноцінного обсягу кисню. Якщо у квартирі завжди провітряно, це вірна ознака того, що в ній дотримано ідеального порядку.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

4. Генеральне прибирання проводиться регулярно

Якщо іноді ви наводите чистоту в будинку, забираєтеся в важкодоступних місцях і протираєте поверхні, які зазвичай не торкаєтеся, то це ознака, що підтверджує, що в будинку чисто і зручно. У такому житлі періодичного прибирання піддається кожен куточок, кожне важкодоступне місце.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

5. Ви не витрачаєте на прибирання усі вихідні

При настанні вільних днів ви не прагнете витратити їх на наведення ладу в квартирі. Це не потрібно, тому що всі речі знаходяться на власних місцях, господиня приділяє наведенню чистоти кілька хвилин на день протягом усього тижня, а завали із речей відсутні. Це вірна ознака чистого будинку.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

6. Відкриті поверхні не нагадують склад

У чистому будинку столи, підвіконня та тумбочки завжди знаходяться в порядку, не завалені тисячами дрібниць. На комодах та поличках книги завжди стоять рівно, чайні сервізи знаходяться у шафах, сувеніри та вази стоять рівно на своїх місцях. На підвіконнях горщики з квітами стають частиною інтер’єру, а загалом дизайн нагадує мінімалізм та наводить на думки про ідеальний порядок. Якщо це не так, варто оглянути свій будинок і навести порядок.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

7. Ви знаєте про найбрудніші місця та предмети у вашому будинку

Експерти сходяться на думці, що чистий будинок — це коли кожен його куточок і важкодоступне місце відоме господині і ці місця періодично чистяться і ретельно прибираються. Найголовніше – це знати подібні місця та предмети. До них можуть належати:

 • кухонні рушники;
 • обробні дошки;
 • ножі;
 • кухонні тумбочки;
 • губка для посуду;
 • щітка для збирання;
 • вимикачі та розетки;
 • ручки дверей, меблів та побутової техніки;
 • плінтуси;
 • батареї;
 • місця за шафами, столами, тумбочками;
 • жалюзі.

Варто звернути увагу на ці речі та місця, і при кожному генеральному прибиранні ретельно упорядковувати їх. Адже бактерії, що накопичуються, не тільки роблять квартиру неохайною, а й заражають мешканців будинку різними хворобами та алергією.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

8. Вам та вашим гостям комфортно в будинку

Безлад у будинку завжди впливає на емоційний стан його мешканців. Якщо ви і відвідувачі квартири почуваються комфортно і вільно, це означає, що, швидше за все, у квартирі панує ідеальна чистота та порядок. Але якщо ви роздратовані чи озлоблені, слід провести генеральне прибирання чи оновити ремонт.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

9. У будинку немає колекцій нікому не потрібних речей

Ще одна ознака чистої та затишної квартири – відсутність старих журналів, банок, коробок та іншого мотлоху. Губки для посуду після використання довго не зберігаються, а відразу вирушають у відро для сміття, старі ганчірки відразу перестають використовуватися, а прибирання завжди проходить за допомогою чистих рукавичок і атрибутики для наведення порядку. У такому будинку на балконі не лежить нікому не потрібна стара техніка чи об’ємна сумка з банками для закаток та кришками. У шафі немає речей, які не використовуються чи стали малі.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

10. Жителі чистого будинку рідко хворіють

У чистих квартирах немає небезпечних та шкідливих бактерій, збудників різних інфекційних хвороб та приводів для появи алергії. Крім цього, в будинку немає живності, яка приносить мешканцям незручності та викликає гидливість. Мешканці чистих будинків завжди здорові та сповнені енергії, оскільки вони далекі від джерел зараження.

10 ознак того, що у квартирі справді чисто

Сподіваємося, наведені нами ознаки чистого будинку переконають вас, що необов’язково витрачати на прибирання весь вільний час. Достатньо підтримувати порядок регулярно та не порушувати режим наведення чистоти. Зазвичай вистачає 7-10 хвилин на день для того, щоб у квартирі було затишно та комфортно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:39 Середня оцінка: 3,56 із 5)
10 ознак того, що у квартирі справді чисто Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *