10 найпоширеніших помилок у плануванні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 найпоширеніших помилок у плануванні інтер’єру


10 найпоширеніших помилок у плануванні інтер'єру

Безумовно, для створення гармонійного, функціонального та стильного інтер’єру, який повністю відповідатиме всім вашим вимогам, потрібний професійний дизайнер. Грамотний фахівець допоможе уникнути помилок, що неминуче виникають у будь-якому проекті. Однак якщо ви вирішили провести перепланування будинку самостійно, вам варто звернути увагу на кілька типових помилок, які роблять дуже часто і які завадять створити вам сучасний і красивий інтер’єр.

Студія Павла Полинова надає послуги зі створення оригінальних інтер’єрів для комфортного життя. Довірте місце вашого будинку професіоналам. Телефонуйте нам за телефоном (812) 406-95-14 або надішліть заявку за допомогою форми зворотнього зв’язку. Дозвольте собі жити у красі та затишку.

Меблі в центрі кімнати

1. Не ставте меблів біля стіни.

Обов’язково залишайте проміжок між меблями і стіною, таким чином, ви візуально збережете деяку легкість простору і уникнете строгого і старомодного вигляду.

Маленькі подушки

2. Не купуйте маленькі подушки, що дешево виглядають.

Декоративна подушка має бути досить великого розміру, оббита приємним, м’яким матеріалом, наприклад, плюшем, вона повинна добре тримати форму. Для того щоб надати подушці гарного вигляду, злегка вдарте по верхньому краю, щоб вийшло як на фото. Гори дрібних, різномастих подушок вже вийшли з моди, придбайте кілька, але гідних.

Правильна фарба

3. Поставтеся уважно до вибору фарби.

Перед покупкою фарби обов’язково проконсультуйтеся зі спеціалістом у магазині, він підкаже, як виглядатиме той чи інший колір на площах різного об’єму.

Ідеальна люстра

4. Ідеальна люстра – не те, на чому варто заощаджувати.

Найпоширенішою помилкою, мабуть, є неправильний вибір люстри. Цей предмет, як жоден інший створює настрій і стиль кімнати, проте, дуже часто він не відповідає розмірам приміщення, або не виражає ніякого стилю зовсім. Не бійтеся великих розмірів та сміливих форм, виявіть свій індивідуальний смак при виборі джерела освітлення.

Правильний розмір килима

5. Правильний розмір килима дуже важливий.

Коли ви підбираєте килим, наприклад, для столової зони, обов’язково зверніть увагу на розміри. В ідеалі, всі предмети меблів повинні вільно поміщатися на площу килима, у крайньому випадку хоча б передні ніжки всіх стільців.

10 найпоширеніших помилок у плануванні інтер'єру

6. Не ізолюйте кімнати.

Обов’язково поєднуйте стилістично суміжні кімнати. Зробити це зовсім не складно, достатньо застосувати в обох приміщеннях однаковий принт, колірну гаму або навіть невеликі деталі, наприклад форму ніжок меблів.

Драпірування штор

7. Драпірування штор – це важливо.

Не має значення, чи замовлятимете ви індивідуальне пошиття штор або купите готові в магазині, зверніть увагу на їх ширину. Дизайнери зазвичай використовують такий прийом: ширина повинна бути в 2.5-3 рази більша, ніж ширина вікна. За такої умови ви зможете створити красиве драпірування, яке дійсно важливе при створенні стильного інтер’єру.

10 найпоширеніших помилок у плануванні інтер'єру

8. Шукайте гармонію у відповідності.

Не варто повсюдно використовувати один і той же принт, підберіть кілька, але не забувайте, що їх має щось поєднувати — колірна гама, стиль, мотив, історія або просто настрій.

Деталі створюють образ

9. Не забувайте, що деталі створюють образ.

Одне з найскладніших завдань для дизайнера – пояснити замовнику, що саме дрібні деталі є тією самою «родзинкою», що створює весь інтер’єр загалом. Спробуйте загострювати свою увагу на дрібницях і дуже скоро ви почнете помічати ту величезну різницю, яка очевидна між стільцем, купленим у магазині та стільцем, зробленим на замовлення, між простою обкладинкою книги та обкладинкою, декорованою вручну.

10 найпоширеніших помилок у плануванні інтер'єру

10. Ретельно продумуйте кожну деталь.

Уникайте поспіху, якщо хочете створити інтер’єр, який не поступається дизайнерському. Знайдіть те, що вам подобається найбільше, наприклад, принт тканини на узголів’ї ліжка, а потім не поспішаючи і дуже уважно підбирайте до нього всі інші деталі: подушки, постільна білизна, штори, шпалери. Так, ви зможете вчасно зупинитися та уникнути перевантаженого вигляду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *