10 ідей для невеликих кухонь
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 ідей для невеликих кухонь


10 ідей для невеликих кухонь

Кухні невеликої площі зазвичай стають головним болем для їхніх власників, адже у цій зоні необхідно розмістити велику кількість незамінних предметів меблів та різних пристроїв. Насправді, при правильному плануванні інтер’єру все не так складно, наші поради допоможуть вам облаштувати кухню стильно та гранично функціонально.

Сучасні квартири далеко не завжди мають у своєму розпорядженні просторі кухонні зони, часто нам доводиться мати справу з зовсім невеликими просторами, де на перший план виходить функціональність. Однак дизайнери одноголосно закликають не забувати і про декоративну складову інтер’єру, тим більше що сьогодні з’являється все більше нових рішень для зручного та стильного планування маленьких кухонь. Ми розповімо про десять із них.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Зверніть увагу на оновлені версії старих предметів для кухні, таких, як ця вінтажна модель газової плити або невеликий холодильник. Вони мають мініатюрні розміри, що дуже до речі в невеликій кімнаті, але при цьому чудово справляються зі своїми завданнями. Багато світових брендів випускають подібні предмети побуту.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Віддайте перевагу вузькій раковині з одним миттям, вона дозволить значно заощадити площу, на відміну від моделей з двома вбудованими мийками. У такому випадку краще буде трохи глибша раковина, якщо, звичайно, обсяги посуду вимагають значного обсягу миття.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Пам’ятайте головне правило роботи з невеликими просторами: потрібно використовувати практично кожен вільний сантиметр. Якщо на кухні є хоча б невелика відкрита ділянка стіни, замість того щоб вішати на неї картину або інший декоративний елемент, влаштуйте вертикальну систему зберігання. Розмістіть на стіні кілька рядів спеціальних штанг для підвішування келихів та іншого кухонного приладдя, ножі можна прикріпити до магніту.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Ідея з відкритими вертикальними системами зберігання працює чудово не тільки для столових приладів, але і для більшого кухонного начиння – каструль та сковорідок. Зверніть увагу, як на попередньому, так і на цьому фото дизайнери використовували чорний колір для виділення стіни-сховища. Такий прийом допоможе задати стиль всієї кухні та вигідно підкреслить ваш задум.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Ви здивуєтеся, але навіть у маленькій кухні можна влаштувати планування за допомогою «острова», і що найголовніше, це буде дуже функціонально та зручно. Замість того, щоб розставляти вздовж стін кухні цілу гвардію столиків та комодів, використовуйте один «острів», такий, наприклад, як на цьому фото: з різних боків у нього помістилися і мийка, і плита, і простір для приготування, і навіть величезна кількість ящиків для зберігання.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Системи зберігання можна влаштувати навіть там, де, на перший погляд, немає зайвого простору. Хоча б невелику вільну ділянку можна знайти майже завжди. Вузький висувний стелаж включає ряд полиць і на них можна розмістити дуже багато потрібних речей, а в закритому вигляді цей стелаж ховається у вузькому проміжку між стіною і холодильником.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Віддайте перевагу мінімалістичному стилю, особливо це стосується дрібних деталей та аксесуарів. На перший погляд дизайн ручок, світильників та інших дрібниць може здатися не таким важливим, проте вони можуть дуже відчутно змінити візуальне сприйняття приміщення. Тому завжди вибирайте тонкі, прості та акуратні аксесуари. Для того, щоб підтримати заданий стиль, відмінно підійдуть світлі глянсові поверхні та гарне освітлення.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Висота шаф на невеликій кухні повинна досягати висоти стелі і це дуже важливий пункт. Насправді, навіщо вам потрібно залишати кілька десятків сантиметрів порожнього простору над шафою, якщо вони можуть стати повноцінною системою зберігання? Крім того, такий прийом візуально збільшує висоту стелі.

Ідеї ​​для невеликих кухонь

Відмовтеся від кухонних дверей, якщо, звичайно, є така можливість. Це, напевно, найпростіший і легко здійснений з усіх порад, але він завжди чудово працює. Крім того, що це чудове стилістичне рішення, вільний прохід візуально значно збільшує простір кухні.

Не збирайте на кухні зайві предмети, обов’язково позбавтеся від зайвого посуду, кухонного начиння, аксесуарів, залиште у своєму щоденному побуті тільки найкращі та улюблені речі. До речі, краще вибрати посуд зі скла або акрилу, навіть такі дрібниці допоможуть зробити простір кухні більш легким та повітряним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.